Prezent na 40 urodziny dla niej – jaki upominek spodoba się kobiecie?

Czterdzieste urodziny to dla wielu kobiet przełomowy moment. Choć są już doświadczone życiowo, zazwyczaj wciąż pragną odkrywać nieznane i doświadczać niespotykanych emocji. Prezent na 40 urodziny dla niej powinien więc być odpowiedzią na te potrzeby i zapewnić solenizantce mnóstwo ciekawych wrażeń.

Kobieta, która kończy czterdzieści lat, zasługuje na wyjątkową celebrację dnia swoich urodzin. Dobrze zorganizować jej huczną imprezę w gronie przyjaciół i rodziny, ponieważ wspólne spędzanie czasu z bliskimi stanowi często najlepszy podarunek. Warto jednak również pomyśleć o wręczeniu jej innego upominku. Prezent na 40 urodziny dla kobiety może np. przyjąć formę przeżycia, które będzie mogła wspominać jeszcze przez długie lata.

Jak wybrać niebanalny prezent na 40 urodziny dla żony?

Wielu mężczyzn staje przed dylematem, co kupić żonie na 40 urodziny. Wybór podarunku trzeba przede wszystkim uzależnić od upodobań partnerki. Jeśli jest spokojna, z pewnością spodoba jej się możliwość odpoczynku. Gwarantuje to m.in. wizyta w salonie masażu lub SPA. Ośrodki tego typu oferują wiele różnorodnych zabiegów na twarz i na ciało, pozwalających na poprawę kondycji skóry oraz pełne odprężenie i oderwanie się od problemów dnia codziennego.

Spokój i odpoczynek to jednak niejedyne pomysły na upominek dla solenizantki. Mogłoby się wydawać, że o ile prezent na 30 urodziny dla niej może być nieco szalony, o tyle czterdziestoletniej kobiecie taka rozrywka już się nie spodoba. Nic bardziej mylnego!

Odrobina szaleństwa…

Jeżeli żona jest otwarta na świat i nowe doznania, warto podarować jej ciekawe i niebanalne doświadczenie. Dobrym pomysłem będzie, np. voucher na lot motoparalotnią. Podczas takiego wydarzenia można liczyć na dużą dawkę intensywnych emocji oraz zapierające dech w piersiach widoki, które na długie lata zapiszą się w pamięci obdarowanej. Kobiecie, która żądna jest wyjątkowo ekstremalnych wrażeń, można też sprezentować bon na skok ze spadochronem, który dostarczy jej wiele adrenaliny i pozwoli na poczucie bezkresnej wolności.

Oryginalny prezent na 40 urodziny dla koleżanki z pracy

Prezent na 40 urodziny dla koleżanki nie musi być nudny i sztampowy. Zamiast wybierać klasyczne rozwiązania, takie jak zakup książki, kubka z zabawnym napisem czy ozdobnego notesu, warto postawić na coś bardziej oryginalnego. Jeżeli znajoma z pracy ma artystyczną duszę, można podarować jej voucher na kurs fotografii, dzięki któremu będzie mogła zgłębić tajniki profesjonalnego robienia zdjęć. Być może pod wpływem takiego szkolenia odkryje w sobie nową pasję, którą będzie chciała rozwijać.

Inny pomysł prezent na 40 urodziny dla kobiety to, np. bon na degustację wina. Podczas spotkania z profesjonalnym sommelierem koleżanka z pracy będzie mogła skosztować kilku rodzajów trunku. Ponadto, dowie się czegoś o ich historii, pochodzeniu i sposobie podawania. To świetna rozrywka i zabawa, a także szansa na zyskanie wielu ciekawych informacji.

Ciekawy prezent na 40 urodziny dla siostry

Czterdzieste urodziny to dobra okazja do jakiejś zmiany, np. w swoim wyglądzie. Jeżeli nasza siostra gotowa jest na spektakularną metamorfozę, warto wręczyć jej voucher na wizytę w eleganckim i ekskluzywnym salonie fryzjerskim. Tam fachowiec wybierze dla niej perfekcyjną fryzurę, która w pełni podkreśli jej urodę i sprawi, że po wyjściu od fryzjera poczuje się jak nowo narodzona. Taki prezent na 40 urodziny dla siostry bez wątpienia doda jej pewności siebie i pozwoli jej wejść z impetem w nowy rozdział w życiu.

Upominek pełen pasji

Nie każdy jednak jest gotowy na zmiany w wyglądzie. W takiej sytuacji można wybrać inny niebanalny upominek. Ciekawy prezent na 40 urodziny dla niej to m.in. bon na kurs tańca, np. gorącej salsy latino. Szkolenie nie tylko jest źródłem radości i gwarancją doskonałej zabawę, ale również dobrym sposobem na zadbanie o kondycję fizyczną. Dodatkowo, pozwala na odkrycie w sobie dużej dawki seksapilu oraz wyzwolenie drzemiących w kobiecie emocji.

Nieoczywisty prezent na 40 urodziny dla przyjaciółki

Zastanawiając się, co kupić koleżance na 40 urodziny, trzeba zwrócić uwagę na jej indywidualne preferencje. Kobiecie, która lubi podkreślać swoją urodę, z pewnością spodoba się voucher na kurs makijażu. Pod okiem profesjonalnej wizażystki będzie mogła poznać techniki nakładania make-upu dziennego i wieczorowego oraz nauczyć się, jak dobierać odpowiednie kosmetyki. Dzięki temu sztuka makijażu nie będzie miała przed nią żadnych tajemnic.

Dobry prezent na 40 urodziny dla kobiety to również umożliwienie jej spędzenia czasu w gronie najbliższych przyjaciółek. Zamiast klasycznego obiadu czy kolacji w restauracji warto postawić na coś bardziej nietypowego. Umożliwi to np. wspólna zabawa w escape roomie, dostarczająca wielu emocji. Dzięki niej solenizantka przeżyje przygodę, która na długi czas zapisze się w jej pamięci.