Pomysły na prezent na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski to czas beztroskiej zabawy przyszłego pana młodego i jego najlepszych kumpli. Aby impreza była udana i na długo pozostała w pamięci jej uczestników, warto zadbać o wyjątkowe atrakcje, jakie zapewnią prezenty–przeżycia.

Podczas wieczoru kawalerskiego, oprócz dobrego alkoholu i doborowego towarzystwa, istotne są również atrakcje, jakie przyjaciele zapewniają przyszłemu panu młodemu, jak i pozostałej ekipie imprezowiczów. Panowie mogą wybierać w bogatej ofercie prezentów–przeżyć, które można zamówić za pośrednictwem Internetu.

Prezent na wieczór kawalerski dla pana młodego

Wieczór kawalerski to dla pana młodego już prezent sam w sobie, jednak bardzo często jego przyjaciele i znajomi decydują się podarować mu dodatkowy upominek. Warto, aby był on niezapomniany i wyjątkowy. Tu sprawdza się prezent na wieczór kawalerski w postaci przeżycia. Voucher na upominek pan młody może zrealizować w innym, dogodnym dla niego dniu, kiedy już ochłonie po nocy pełnej wrażeń w towarzystwie najlepszych kumpli. Wśród prezentów–przeżyć największą popularnością cieszą się upominkowe vouchery na przeżycia, które pozytywnie podnoszą poziom adrenaliny, jak:

Skok na bungee

Ekstremalny Skok na Bungee to przeżycie podwyższające poziom adrenaliny do maksimum. To prezent dla śmiałków, którzy lubią wyzwania i nie boją się wysokości. Dodatkowo całe wydarzenie można uwiecznić pamiątkowym filmem bądź fotografiami. Skoki odbywają się z wież, dachów i mostów z wysokości kilkudziesięciu metrów. Do skoczka zostaje przymocowana specjalna uprząż i bardzo wytrzymała elastyczna lina.

Kurs driftingu

Szkoła Driftu to rewelacyjny pomysł na prezent na wieczór kawalerski dla faceta, który uwielbia szybką jazdę samochodem. W trakcie zajęć praktycznych uczestnik kursu nauczy się panować nad rozpędzonym autem podczas szerokiego slalomu i niedogodnych warunków, takich jak śliska nawierzchnia. Szkolenie z kontrolowanego poślizgu to świetny upominek dla każdego charakternego kierowcy, który lubi szybką jazdę i chce podszkolić swoje umiejętności za kierownicą.

Jazda sportowym autem po torze wyścigowym

Zabawy na wieczór kawalerski często związane są z motoryzacją, dlaczego więc nie podarować przyszłemu panu młodemu Vouchera na przejażdżkę nowoczesnym samochodem po profesjonalnym torze? Jazda najnowszym modelem Porsche, Ferrari, Lamborghini czy Audi to spełnienie marzeń każdego miłośnika sportowych aut, szybkiej jazdy i rywalizacji. Dodatkowo daje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności za kierownicą w bezpiecznych warunkach, na profesjonalnym torze wyścigowym.

Pomysły na zabawy w grupie

Grupowe zabawy na wieczór kawalerski to preferowana forma męskiej rozrywki. Wymagają pracy zespołowej, pomysłowości i bardzo często doprowadzają do zabawnych sytuacji, a o takie właśnie chodzi w ostatnim momencie bezkarnego szaleństwa Pana Młodego.

Escape room

Escape Room to forma interaktywnej gry logicznej. Uczestnicy zabawy mają za zadanie wydostać się z zamkniętego pokoju przed upływem określonego czasu. Oswobodzenie się jest możliwe tylko po rozwiązaniu wszystkich zagadek i łamigłówek przygotowanych wcześniej dla graczy. Dodatkowo zabawa wymaga ścisłej współpracy między uczestnikami. Świetnie sprawdzi się dla grupy bardzo dobrych kumpli, którzy znają się od lat.

Paintball laserowy

Paintball Laserowy w labiryncie to niepowtarzalna okazja, żeby sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie i zdolności radzenia sobie w kryzysowych sytuacjach. Uczestnicy muszą podzielić się na dwie grupy i po odbyciu krótkiego szkolenia mogą przez 30 minut oddać się świetnej zabawie polegającej na walce o własne terytorium. Panowie muszą wykazać się sprytem, dobrą organizacją i szybkością.

Degustacja whisky

Miłośnicy tego szlachetnego trunku mogą skorzystać z grupowego vouchera na degustację whisky. W trakcie takiego spotkania podczas wieczoru kawalerskiego, oprócz części teoretycznej, uczestnicy mają niepowtarzalną okazję spróbować kilku najpopularniejszych rodzajów tego alkoholu, np.: szkockiej, amerykańskiej, kanadyjskiej i irlandzkiej whisky. Dodatkowo wieczór przy szklaneczce czegoś mocniejszego, może być doskonałym wstępem do dalszej całonocnej zabawy podczas wieczoru kawalerskiego.

Wieczór kawalerski w plenerze – jakie atrakcje wybrać?

Wieczory kawalerskie w plenerze to sposób na kreatywne i aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu w gronie najlepszych znajomych. Na panów czeka mnóstwo przeróżnych atrakcji, wśród których na szczególną uwagę zasługują zabawy grupowe, jak.:

Mecz Bubble Football

Bubble Football to bardzo widowiskowy i szalenie zabawny sport. Wystrzałowa zabawa to mecz piłki nożnej, z tą różnicą, że zawodnicy ubrani są w ogromne nadmuchiwane przezroczyste kule, które spektakularnie odbijają się od siebie, co utrudnia grę, a jednocześnie powoduje szereg komicznych sytuacji. Świetnie sprawdzi się u przyjaciół z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i chęcią do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Rafting

Rafting to spływ pontonem po rwącej rzece. Odbywa się razem z instruktorem, a w pontonie znajduje się zazwyczaj 6 uczestników. Ekstremalna walka z rwącym nurtem to wyjątkowe przeżycie, a jednocześnie świetna zabawa, która wymaga skupienia i podejmowania błyskawicznych decyzji. To sport dla odważnych i sprawnych fizycznie mężczyzn.