Najciekawsze atrakcje na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski ma się tylko raz w życiu, dlatego warto postarać się, by spędzić go w wyjątkowy sposób. Jedni stawiają na atrakcje wymagające strategicznego myślenia, inni na rozrywki, dzięki którym mogą spełnić swoje marzenia z dzieciństwa.

Mężczyźni wznoszący toast, wieczór kawalerski ślub

Sprawdzonym pomysłem na udany wieczór kawalerski są wyścigi na gokartach. Ciekawą atrakcją może okazać się jednak również wizyta na strzelnicy czy latanie na flyboardzie. Można też postawić na leniwy rejs na jachcie lub popularny paintball.

Ekstremalne strzelanie na wieczorze kawalerskim

Doskonałą propozycją na Wieczór Kawalerski jest zabawa pod okiem doświadczonego instruktora na Strzelnicy. Jest to atrakcja, która spodoba się zarówno osobom lubiącym rywalizować, jak i tym wszystkim, którzy widzą w sobie stratega. Tego rodzaju szalone wieczory podnoszą adrenalinę, są źródłem niezapomnianych przeżyć. Dzięki nim dorośli mężczyźni mają szansę zrealizować swoje marzenia z dzieciństwa – o byciu kowbojem, walczącym z przestępcami policjantem, bohaterem ulubionych filmów akcji. Fani Johna Wayne’a będą w siódmym niebie, gdy dostaną do ręki rewolwer marki Colt. Na strzelnicy dobrze bawią się zarówno wprawieni strzelcy, jak i osoby, które do tej pory nie miały do czynienia z bronią.

Wieczór kawalerski na torze – gokarty

Voucher na Jazdę po Torze Gokartowym to doskonały pomysł na prezent na wieczór kawalerski. Jest to niespełnione marzenie wielu dużych chłopców, pragnących choć przez chwilę poczuć się jak profesjonalni rajdowcy. Rosnącą popularnością gokarty zaczęły się cieszyć, gdy Robert Kubica odnosił swoje największe sukcesy. Maszyny te pozwalają na płynną jazdę do przodu i do tyłu, a kierowanie nimi nie sprawia żadnych problemów, bo mają wyśmienitą stabilność. Wyjście na gokarty pozwala na zaangażowanie grupki przyjaciół w atrakcję, która niesie ze sobą mnóstwo emocji, gwarantuje dużą dawkę adrenaliny i sportowej rywalizacji. Takiej zabawy nie można zapomnieć. Wiąże się to przede wszystkim z prędkością, jaką rozwijają maszyny (nawet 70 km na godzinę). Warto podkreślić, że wśród gokartów wyróżnia się te spalinowe i elektryczne. Pierwsze z wymienionych są w stanie osiągnąć większą prędkość, jednak rozpędzają się znacznie wolniej od elektrycznych.

Oryginalny pomysł na wieczór kawalerski – flyboard

Miłośnicy sportów wodnych wieczór kawalerski mogą zorganizować nad jeziorem. Ciekawą propozycją atrakcji, dla żądnych przygód mężczyzn, jest Flyboard. Jest to nowa dyscyplina sportu, która podbija świat, a wśród jej fanów są ci wszyscy, którzy nie potrafią żyć bez codziennej dawki adrenaliny. Flyboard jest źródłem niesamowitych emocji. Nie ma w tym nic dziwnego – pozwala on „latać” nad wodą, umożliwia wykonywanie różnego rodzaju akrobacji – wokół własnej osi, pod kątem oraz na dawanie nurów pod wodę. Aby móc uprawić ten sport, niezbędna jest specjalna deska, a właściwie platforma z butami, która jest podłączona długimi wężami z turbiną skutera wodnego. Została ona zaprojektowana z myślą o pływaniu z delfinami. Osoba stojąca na flyboardzie jest w stanie unieść się nawet na wysokość 15 metrów. Jest to możliwe dzięki wodzie, która jest wyrzucana spod deski pod bardzo dużym ciśnieniem. Co ważne, „latanie” na flyboardzie nie jest zarezerwowane jedynie dla osób o wadze piórkowej. Jest to również rozrywka dedykowana osobom o większej masie ciała. Warto jednak mieć świadomość, że im mniej się waży, tym wyżej można się wznieść.

Flyboarding dostępny jest nie tylko na Mazurach czy nad morzem. Z tego typu atrakcji można korzystać w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Sosnowcu, Szczecinie, Bydgoszczy.

Wieczór kawalerski na wodzie

Udany wieczór kawalerski nie musi się ograniczać do jednej tylko atrakcji. Ciekawym uzupełnieniem dnia z flyboardem będzie z całą pewnością Rejs Jachtem, w który można udać się razem z przyjaciółmi. W jego trakcie można się zrelaksować i przemyśleć najważniejsze kwestie planowanego ślubu. Z tego typu atrakcji mogą skorzystać m.in. mieszkańcy Gliwic i okolic. Znajduje się tam marina, która należy do najciekawszych architektonicznie portów śródlądowych w Polsce.

Zamiast spokojnego rejsu na wygodnym jachcie, można postawić też na spływ pontonowy Przełomem Bardzkim. Jest to kolejna z atrakcji, która adresowana jest do tych wszystkich, którzy szukają mocnych wrażeń. W trakcie spływu ma się okazję podziwiać najciekawsze zakątki Sudetów, miejsce, w którym zaczęły kształtować się Góry Bardzkie.

Paintball – gwarancja dobrej zabawy na wieczorze kawalerskim

Sprawdzonym sposobem na ciekawy wieczór kawalerski jest Paintball. Tradycyjna wersja tej zabawy rozgrywa się przy użyciu urządzeń przypominających broń pneumatyczną i kulek wypełnionych farbą. Nową odsłoną tej gry jest paintball laserowy – w jego trakcie uczestnicy mają do dyspozycji karabiny laserowe. Podczas rozgrywki muszą wykazać się umiejętnością strategicznego myślenia.