Atrakcje dla tych, którzy widzieli już wszystko. Zestawienie TOP 10 najciekawszych i najbardziej niezwykłych przeżyć!

“Bez podziwu i zdziwienia, świat jest pusty całkiem”. Poznajcie przeżycia, które zapierają dech w piersi – nie tylko z powodu ekstremalnych doznań, ale również z powodu magii, którą w sobie zawierają. Zbiór dziesięciu niezwykłych atrakcji to łatwe odpowiedzi na trudne pytania – Co zaskoczy Was lub Waszych bliskich? Czego się nie spodziewacie, a z czego koniecznie musicie skorzystać? I najważniejsze – dzięki przeżyciom łatwo możecie zmienić marzenia w plany. Poznajcie TOP 10 magicznych atrakcji!

Na obrazku TOP 10, 4 atrakcje- lot balonem, noc na skale, podwodna kolacja, lot odrzutowcem - najlepsze pomysły na prezent!
TOP 10 atrakcji – daj się zaskoczyć!

Przeżycia to nie tylko świetny sposób na realizację marzenia, czy znalezienie w życiu nowej pasji. To również fajny pomysł na oryginalny prezent – zarówno dla bliskich, jak i w formie biznesowej. Wreszcie można zapomnieć o podarunkach, które wybierane są co roku – “śmiesznych” skarpetkach, “eleganckich” krawatach, czy “niezbędnych” żelach pod prysznic. Przeżycia to coś więcej niż prezent – to emocje, adrenalina i niezwykłe wspomnienia, które zostają na całe życie. Spodobają się nawet tym, którzy byli już wszędzie i widzieli wszystko. Wywołają zachwyt, wprawią w zdumienie oraz uruchomią wyobraźnię – Oto lista najbardziej zaskakujących przeżyć!

1. Podwodna Kolacja

Podwodna Kolacja - unikalna kolacja w zoo we Wrocławiu to fajny prezent dla pary
Podwodna Kolacja to kulinarna podróż do morskiego świata!

Czym właściwie jest?
Podwodna Kolacja to kulinarne przeżycie, realizowane w formie eventu, na terenie wrocławskiego zoo. Na gości kolacji czeka ekskluzywne zwiedzanie Afrykarium oraz wykwintna kolacja w niezwykłym otoczeniu. Akrylowy tunel tworzy niesamowite, ogromne akwarium (w środku znajduje się 3 miliony litrów wody), w którym pływają m.in. rekiny, płaszczki i żółw. Stworzona w ten sposób kompozycja zapewnia unikalne przeżycie, które do tej pory dostępne było jedynie na rajskich wyspach. Dużą zaletą jest możliwość wyboru menu (mięsne, wegetariańskie lub rybne), dzięki czemu podwodna przygoda jest dostępna dla każdego.

Gdzie odbywa się kolacja?
Kolacja odbywa się we wrocławskim zoo, po jego zamknięciu dla zwiedzających.

Dla kogo jest Podwodna Kolacja?
Śmiało możemy powiedzieć, że dla wszystkich. Jest to fantastyczne przeżycie dla par, rodzin i przyjaciół. Ekskluzywna wersja prezentu (czyli taka, w której kolacja organizowana jest wyłącznie dla dwóch osób) świetnie sprawdzi się na zaręczyny lub rocznicę ślubu. Jest to również ciekawy sposób na prezent biznesowy lub integrację pracowników. Zdumiewająca atrakcja, która jednocześnie zachwyca.

Jaka jest największa zaleta prezentu?
Przede wszystkim jest to magiczne i niezwykłe wydarzenie, które dostarcza niezapomnianych wrażeń uczestnikom przeżycia.

2. Zostań Bohaterem Powieści

Zostań Bohaterem Powieści - książka, w której głównymi bohaterami są Twoi bliscy
Zostań Bohaterem Powieści to oryginalny pomysł na prezent!

Czym właściwie jest?
Wyobraź sobie książkę, w której głównymi bohaterami są Twoi bliscy. Właśnie taką możliwość daje Zostań Bohaterem Powieści. Krótko mówiąc – tworzysz książkę, w której główni bohaterowie to osoby wskazane przez Ciebie. Im więcej szczegółów podasz (kolor oczu, wzrost, zainteresowania), tym bardziej realistyczna będzie książka. Do wyboru pięć gatunków – romans, kryminał, thriller, horror oraz sport. Zabawny i tani, jednocześnie niezwykle oryginalny i ciekawy upominek, który sprawdzi się na wiele okazji!

Jak wygląda realizacja prezentu?
Przygotowanie książki, druk oraz wysyłka trwają maksymalnie 18 dni (licząc od momentu, w którym podasz dane niezbędne do wykonania książki). Wysyłka jest oczywiście wliczona w cenę i obejmuje całą Polskę.

Dla kogo jest Zostań Bohaterem Powieści?
Przede wszystkim dla osób, które lubią czytać. Z doświadczenia wiemy, że z tego prezentu bardzo cieszą się babcie oraz mamy, które chętnie poznają fantastyczną historię o swoich bliskich. Jest to uniwersalny prezent świąteczny lub spersonalizowany podarunek firmowy.

Jaka jest największa zaleta prezentu?
Uniwersalność i personalizacja – książka, w której głównymi bohaterami są Twoi bliscy, to niezwykła pamiątka.

3. Skok ze Spadochronem z Balonu

Skok ze Spadochronem z Balonu - połączenie skoku spadochronowego i lotu balonem! Prezent pełen adrenaliny!
Skok ze Spadochronem z Balonu to ekstremalna, powietrzna atrakcja!

Czym właściwie jest?
Skok ze Spadochronem z Balonu to niezwykłe połączenie dwóch ekstremalnych przeżyć. Najpierw widokowy lot balonem, a po osiągnięciu odpowiedniej wysokości – wysiadka! Oczywiście cała atrakcja odbywa się pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów. Przeżycie jest swoistą ceremonią i nieco baśniowym wydarzeniem – piękne widoki, niedostępne z ziemi; roztaczająca się wokół cisza, w której słychać tylko bicie serca oraz wrażenia, których nie da się opisać słowami. Zdecydowanie marzenie warte spełnienia.

Gdzie odbywa się przeżycie?
Skok ze Spadochronem z Balonu odbywa się na Przedgórzu Karkonoszy, nieopodal Jeleniej Góry. Dzięki temu uczestnik ma zapewnione nie tylko niezwykłe doznania, ale także wspaniałe, górskie widoki.

Dla kogo jest Skok ze Spadochronem z Balonu?
Przeżycie kierowane jest dla osób, które uwielbiają adrenalinę i ekstremalne doznania. Znakomicie sprawdza się na 30, 40 lub 50 urodziny bądź prezent na inną, ważną uroczystość. Jest również ciekawym i oryginalnym pomysłem na podarunek dla szefa. Taka atrakcja to także fajne rozwiązanie dla osób, które skakały już ze spadochronem!

Jaka jest największa zaleta prezentu?
Zdecydowanie adrenalina. Możliwość wyskoczenia z balonu to niezapomniane przeżycie, idealne dla łowców mocnych wrażeń.

4. Kolacja w Ciemności

Kolacja w Ciemności - prezent dla każdego - jedzenie w absolutnej ciemności
Kolacja w Ciemności to niezwykłe i tajemnicze przeżycie!

Czym właściwie jest?
Kolacja w Ciemności, czyli inaczej mówiąc Dine In The Dark, to kulinarna podróż do świata… całkowitej ciemności. Niezwykła kolacja pozwala nam zrozumieć, jak ważny jest dla nas zmysł wzroku. Najpierw wejście do zaciemnionej sali, w której do stolika prowadzą nas kelnerzy w noktowizorach. Następnie kulinarna uczta (przed kolacją wybiera się menu: mięsne, wegetariańskie lub rybne), podczas której próbujemy odgadnąć, co właściwie jemy. Na koniec eventu szef kuchni oczywiście pokazuje i omawia wszystkie dania. Zdecydowanie jest to przeżycie, które znakomicie wpisuje się w charakter niezwykłej randki.

Gdzie odbywa się przeżycie?
Z kolacji można skorzystać w ośmiu miastach – Warszawie, Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu oraz już niebawem w Bydgoszczy.

Dla kogo jest Kolacja w Ciemności?
Niezwykła forma randki bądź spotkania – z pewnością pasuje dla każdej pary (niezależnie od wieku) oraz jako prezent na każdą okazję – Walentynki, Dzień Kobiet czy rocznicę ślubu. Istnieje możliwość zorganizowania własnego eventu np. integracji dla pracowników, więc jest to również oryginalny podarunek firmowy. Atrakcja, z której skorzystało już ponad 100,000 osób to niezwykły sposób na kulinarne emocje!

Jaka jest największa zaleta prezentu?
Łatwy dostęp i niezwykły charakter – oryginalna, niespotykana i niezwykła kolacja odbywa się w ośmiu miastach i gwarantuje emocje, które niedostępne są w zwykłej restauracji.

5. Zwiedzanie Warszawy za Kierownicą Malucha

Zwiedzanie Warszawy za Kierownicą Malucha to niezwykła wycieczka po stolicy Polski
Wycieczka Maluchem odbywa się po wybranej trasie!

Czym właściwie jest?
Zwiedzanie Warszawy za Kierownicą Malucha to swoista podróż do przeszłości. W przeżyciu może uczestniczyć jedna, dwie lub trzy osoby, z której każda może poprowadzić Fiata 126P. W całej, 2,5-godzinnej wycieczce uczestniczy również przewodnik, a do wyboru jest jedna z trzech tras: Warszawa nieodkryta, Śladami PRL, Warszawa w pigułce. Niezwykła opowieść, którą zaprezentuje przewodnik, przeniesie uczestników w wybrany klimat i zapewni ciekawą przygodę.

Gdzie odbywa się przeżycie?
Jak sama nazwa wskazuje – oczywiście w stolicy Polski. Wycieczka startuje spod Pałacu Kultury i Nauki i prowadzi według wybranej trasy.

Dla kogo jest Zwiedzanie Warszawy za Kierownicą Malucha?
Atrakcja dedykowana jest osobom, które lubią zwiedzanie oraz odkrywanie nowych miejsc. Jest to prezent, z którego mogą skorzystać trzy osoby, więc często korzystają z niego ojciec z dziećmi czy dziadek z wnuczkami. Coraz częściej jest to również sposób na spędzenie wolnego czasu w Warszawie przez przyjaciół, czy znajomych. Z atrakcji mogą korzystać osoby niepełnoletnie (pod opieką dorosłych), a żeby poprowadzić auto, należy posiadać prawo jazdy kat. B.

Jaka jest największa zaleta prezentu?
Możliwość poznania Warszawy w sposób nietypowy, oryginalny i ciekawy – jest to lekcja, która wyjątkowo interesuje i dzieci, i dorosłych.

6. Akrobacyjny Lot Odrzutowcem

Lot Odrzutowcem - lot na pokładzie prawdziwego odrzutowca to najbardziej niesamowity prezent!
Akrobacyjny Lot Odrzutowcem to przygoda, której nie da się opisać słowami!

Czym właściwie jest?
Akrobacyjny Lot Zapoznawczy Odrzutowcem to niezwykła, powietrzna przygoda, odbywająca się na pokładzie prawdziwego odrzutowca TS 11 – Iskra bis D, który osiąga prędkość 720 km/h na wysokości 5000 metrów. Beczki, pętle, ciasne zakręty, zawrotna prędkość, a dodatkowo – po locie możesz uczestniczyć we wszystkich zajęciach na lotnisku. Ekstremalne doznania i przygoda życia – w końcu, kto z “cywilów” może pochwalić się lotem odrzutowcem!

Gdzie odbywa się przeżycie?
Zarówno lot odrzutowcem, jak i uczestnictwo w operacjach lotniczych, odbywa się na lotnisku w Mielcu. Na realizację lotu myśliwcem należy poświęcić cały dzień.

Dla kogo jest Akrobacyjny Lot Odrzutowcem?
Zdecydowanie dla osób, które mają stalowe nerwy. Wejście na pokład prawdziwego odrzutowca wymaga od uczestnika miłości do adrenaliny i niezwykłych przygód. Jest to świetny prezent na okrągłe urodziny lub rocznicę ślubu. Znakomicie sprawdza się również w roli podarunku dla szefa lub partnera biznesowego. Jest to oryginalna i niezwykła atrakcja, która spełnia marzenia o lataniu prawdziwym odrzutowcem.

Jaka jest największa zaleta prezentu?
Jest to po prostu przygoda życia i prezent nie z tej ziemi. Lot prawdziwym odrzutowcem, na wysokości ponad 5000 metrów, podczas którego wykonywane są akrobacje niczym na pokazach lotniczych, to spełnienie marzeń wielu osób! Adrenalina, emocje i niezapomniane wrażenia!

7. Jazda Psim Zaprzęgiem

Jazda Psim Zaprzęgiem to niezwykły sport oraz świetna zabawa dla ludzi i zwierząt!
Jazda Psim Zaprzęgiem to całoroczna atrakcja!

Czym właściwie jest?
Jazda Psim Zaprzęgiem to sport, którego ikoną jest Polak – Igor Tracz, a polega na powożeniu psim zaprzęgiem. Co ciekawe atrakcja jest całoroczna – zimą jedzie się na saniach, a latem (lub gdy nie ma śniegu) jedzie się na specjalnym, trójkołowym wózku. Nie tylko osoba obdarowana dobrze się bawi podczas tej przygody – również psy, ciągnące wózek wyglądają na podekscytowane tą atrakcją (machają ogonami, szczekają krótko między sobą i raźnie ciągną pojazd bez dodatkowej zachęty). Zaletą, o której także trzeba wspomnieć, jest bliski kontakt z przyrodą.

Gdzie odbywa się przeżycie?
Przeżycie odbywa się w Limanowej, nieopodal Krakowa. Ważnym aspektem jest fakt, iż jest to przeżycie całoroczne.

Dla kogo jest Jazda Psim Zaprzęgiem?
Dla osób, które chciałyby poznać niezwykły sport i skorzystać z nietypowej atrakcji, która zapewnia emocje i dobrą zabawę. Miłośnicy przyrody, zwierząt oraz sportu – właśnie dla Was powstała ta dyscyplina. Wyprawa za miasto, która zakończy się tak niecodziennym przeżyciem, to ciekawa niespodzianka dla ukochanej lub ukochanego – nawet bez okazji!

Jaka jest największa zaleta prezentu?
Kontakt z naturą. Radosne, pełne wigoru psy, bliskość natury oraz cisza – to wszystko zachwyca mieszkańców wielkich miast.

8. Ekstremalna Noc na Skale

Ekstremalna Noc na Skale w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej to połączenie przyrody, przygody i emocji! Super prezent!
Ekstremalna Noc na Skale to przygoda pełna adrenaliny i… kontakt z dziką naturą!

Czym właściwie jest?
Ekstremalna Noc na Skale to niezwykła atrakcja dla dwójki miłośników natury i ekstremalnych przeżyć. Polega na spędzeniu nocy w namiocie, który… będzie wisiał na skale! Przeżycie poprzedzone jest serią szkoleń, a pamiątkowe zdjęcia, które powstaną podczas realizacji marzenia, będą niezwykłą pamiątką na całe życie. Atrakcja odbywa się w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, więc będzie można podziwiać zjawiskowy wschód i zachód słońca w pięknych okolicznościach przyrody.

Gdzie odbywa się przeżycie?
Atrakcja odbywa się w Dolinie Będkowskiej, która mieści się w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Dla kogo jest Ekstremalna Noc na Skale?
Z takiego prezentu przede wszystkim ucieszą się osoby, które lubią i kontakt z przyrodą, i zastrzyk adrenaliny. Noc na skale wymaga spokoju i opanowania – jest niezwykłym przeżyciem, do którego trzeba się lekko przygotować. Świetny prezent dla amatorów wspinaczki, sportowców lub zakochanej pary. Zaręczyny w takim miejscu to także niezwykłe doznanie. Wbrew pozorom – nie jest to “trudne” do zrealizowania, więc dobrze sprawdza się również w roli prezentu dla pracowników.

Jaka jest największa zaleta prezentu?
Cisza, spokój, piękne widoki i… konkretny zastrzyk adrenaliny. Niezwykłe połączenie wielu zalet stworzyło niezapomnianą przygodę.

9. Jazda Lamborghini Huracan

Lamborghini Huracan to legenda motoryzacji. Jazda za kierownicą Lamborghini Huracan na torze to niezwykła przygoda i ciekawy prezent!
Jazda za kierownicą Lamborghini to spełnienie motoryzacyjnych marzeń!

Czym właściwie jest?
Jazda Lamborghini Huracan to przygoda niczym w filmie “Szybcy i Wściekli”. Osoba obdarowana usiądzie za kierownicą niesamowitego Lamborghini Huracan i wyjedzie nim na tor, gdzie będzie można zaprezentować swoje umiejętności. Dwa okrążenia w zupełności wystarczą, by dobrze się bawić i przeżyć niezapomnianą, motoryzacyjną zabawę. Prędkość, gwałtowne hamowania i ostre zakręty – tak wygląda jazda takim super autem.

Gdzie odbywa się przeżycie?
Przeżycie można zrealizować na torach w Kielcach i Warszawie.

Dla kogo jest Jazda Lamborghini Huracan?
Przede wszystkim dla fanów motoryzacji i szybkiej jazdy. Atrakcja przeznaczona jest głównie dla mężczyzn (choć kobiety także chętnie korzystają z możliwości poprowadzenia Lamborghini). Dzień Chłopaka, urodziny, prezent dla pracownika lub szefa… to przeżycie pasuje na niemal każdą okazję – przecież to Lamborghini.

Jaka jest największa zaleta prezentu?
Samochód, który osoba obdarowana poprowadzi – Lamborghini Huracan to:
– Moc silnika 610 KM,
– Pojemność silnika 5,2 l,
– Prędkość maksymalna 325 km/h,
– Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,2 sekundy!

10. Rzucanie Siekierami

Rzucanie Siekierami do Celu, czyli Axe Throwing. Przygoda polega na rzucaniu siekierami do tarczy i zbieraniu punktów.
Rzucanie Siekierami do Celu – niezwykła zabawa i nutka rywalizacji!

Czym właściwie jest?
Rzucanie Siekierami do Celu to bardzo popularny (szczególnie w Skandynawii i Kanadzie) sport, który polega na rzucaniu siekierą do tarczy (podobnie jak rzutką w darcie). Axe Throwing to fajna rozrywka i sposób na oryginalne spędzenie wolnego czasu. Dozwolone są tu krzyki, emocje i (dla pełnoletnich) mała dawka alkoholu. Trafianie w środek tarczy siekierą to okazja na niecodzienne doznania.

Gdzie odbywa się przeżycie?
Z atrakcji można skorzystać w Warszawie, Krakowie i Szczecinie.

Dla kogo jest Rzucanie Siekierami?
Jest to fantastyczny sposób spędzenia wolnego czasu z przyjaciółmi oraz ciekawa forma integracji dla pracowników. Świetnie sprawdza się jako oryginalny zamiennik kręgli, rzutków, bilarda, czy innych, podobnych rozrywek. Co ciekawe, z prezentu chętnie korzystają kobiety, które osiągają często dużo lepsze wyniki niż mężczyźni. Jest to na tyle niezwykłe doświadczenie, że chętnie korzystają z niego ludzie w każdym wieku.

Jaka jest największa zaleta prezentu?
Oryginalność. Rzucanie Siekierami wywołuje mnóstwo śmiechu i jest gwarancją świetnej zabawy w gronie znajomych, przyjaciół czy rodziny.

Prezenty w formie przeżyć to spełnianie marzeń naszych bliskich. Wywołują emocje, zapewniają niezwykłe doznania i pozostawiają cudowne wspomnienia – to właśnie tu jest ich przewaga nad materialnymi podarunkami. Magia polega na tym, iż prezent-przeżycie cieszy dużo dłużej niż zwykły upominek. 3 lata ważności, ponad 3000 unikalnych prezentów oraz ogromna ilość miast, miasteczek i wsi, w których można spełniać marzenia! Niezależnie, czy szukasz prezentu dla rodziny lub przyjaciół, czy też pragniesz podziękować pracownikowi lub uhonorować szefa – przeżycia to spełnianie marzeń. A spełnianie marzeń to najpiękniejsza forma prezentu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *