Prezent na pierwszą rocznicę ślubu dla męża

Rocznica ślubu to ważna data w kalendarzu każdego małżonka. Ślub to piękne wydarzenie. Jedyny taki dzień, w którym każda kobieta, budząc się rano, wie co założy, a przyszły Pan młody próbuje na różne sposoby zamaskować… stres.
Pierwsza rocznica jest szczególnie wyjątkowa – to w pewnym rodzaju nowość dla małżonków, wśród wielu innych okazji do celebrowania. Co roku, o tej samej porze, małżonkowie będą obchodzić i wspominać ten wyjątkowy dzień, lecz co zrobić by tę pierwszą rocznicę Twój ukochany zapamiętał na długo? 
Wybierz taki prezent na rocznicę ślubu dla męża, by utwierdzić go jeszcze bardziej w przekonaniu, że ma najlepszą żonę na świecie.

Pierwsza rocznica ślubu to ważna okazja!
Pierwsza rocznica ślubu jest doskonałą okazją, by spełnić marzenie swojego ukochanego!

Pomysł na prezent dla śmiałka – pierwsza rocznica ślubu

Być może na co dzień zapewniasz swojemu ukochanemu wiele mocnych wrażeń, a Twój mąż jest niezwykle odważnym człowiekiem. Nie boi się niczego i podejmuje codzienne wyzwania, które stawia mu los. Chciałabyś mu podarować coś, co zapamięta na całe życie i zapewni mu porównywalnie dużą dawkę emocji i adrenaliny, niczym sakramentalne „Tak”? Ten prezent na pewno mu się spodoba…
Skok ze Spadochronem to niecodzienne przeżycie, które z pewnością zapamięta na długo!

Pomysł na prezent dla fana motoryzacji

Czy Twój mąż od zawsze fascynował się samochodami? Opowiadał Ci, że jako dziecko miał mnóstwo „resoraków”, a może sam składa modele super aut, by później umieścić je w gablocie, patrzeć na nie i marzyć, by móc kiedykolwiek zasiąść za kółkiem jednego z nich? Spełnij to marzenie i podaruj mu Jazdę Super Autem, takim jak Ferrari czy Lamborghini ulicami miasta lub po torze. Jest to prezent, dzięki któremu będzie mógł wcisnąć gaz, poczuć prędkość i ryk silnika.

A może mąż jest świetnym kierowcą na ulicach i nie raz miał już możliwość przejechać się super autem… ale czy kiedykolwiek mógł sprawdzić się w terenie? Świetną alternatywą dla super aut, a  pozostającą w kategorii motoryzacyjnej, jest Jazda Offroad! To wyzwanie obudzi w nim prawdziwego mężczyznę, a zarazem to świetna zabawa, która zapewni mu mnóstwo emocji w trudnym terenie, pełnym błota i adrenaliny.

Romantyczne chwile we dwoje – cudowna rocznica ślubu!

Często wracasz myślami do chwil spędzonych razem w podróży poślubnej? To był czas tylko dla Was: spacery, romantyczne kolacje, masaże, jacuzzi, sauna lub aktywniej, ale wciąż przyjemnie. Wtedy chciałaś, by czas się zatrzymał, to były prawdziwe wakacje od codziennego życia, gdzie mogliście być tylko dla siebie. Nieraz słyszałaś od męża, że chciałby wrócić do tamtych momentów, choć na chwilę oderwać się od pracy i obowiązków? Nic straconego! Pierwsza rocznica ślubu to idealna okazja, by to powtórzyć! Tym razem nad morzem, a może w górach czy na Mazurach.  Idealnie sprawdziłby się tu Pakiet Przeżyć „Relaks za Miastem”. Gdy mąż otrzyma taki prezent, oboje możecie zadecydować, gdzie tym razem naładujecie akumulatory i spędzicie wspólnie niezapomniany weekend.

Prezent na 1 rocznicę ślubu dla męża! Pamiętaj, że to Wasze wspólne święto!

Wciąż nie masz pomysłu na prezent dla męża, a rocznica zbliża się wielkimi krokami? Pamiętaj, że to Wasze wspólne święto i ważne byście spędzili je razem. Możesz zaplanować dzień pełen wrażeń, nie wychodząc z domu.  Zacznij dzień od śniadania do łóżka, taki miły poranek z pewnością przerodzi się w piękny dzień. 
Po ślubie wywołaliście kilka zdjęć, by zawisły na ścianie w Waszym nowym domu, a resztę zdjęć trzymacie na dysku komputera, w natłoku spraw i obowiązków nie mieliście czasu stworzyć albumu z tego wyjątkowego dnia? Nic prostszego! Tego dnia usiądźcie na kanapie i wspólnie stwórzcie Fotoksiążkę, a przy okazji powspominacie ten dzień. Dzięki foto książce, w każdej chwili, będziecie mogli wrócić do tego dnia.  
Czas na lunch! Z Kursem Gotowania Online dla Dwojga to nie tylko przyrządzenie smacznego posiłku, ale także świetna zabawa w kuchni.
Możecie też wspólnie przeżyć Przygodę w Escape Room Online bez wychodzenia z domu! 
A na wieczór, zaproście świadków, by wspólnie świętować ten dzień z Degustacją Wina z Sommelierem w domowym zaciszu.

Tekst napisała Dagmara Jurkiewicz, Team Leader z Galerii Copernicus w Toruniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *