Prezent na komunię dla dziewczynki

Sezon pierwszych komunii już właściwie się rozpoczął. To ważne wydarzenie w życiu młodego katolika. Warto w tym dniu obdarować dziecko jakimś upominkiem, by podkreślić jak ważny jest ten dzień. Będzie to również wyrażać naszą radość z rozwoju młodego człowieka. Zobaczmy zatem, jaki prezent na komunię dla dziewczynki wybrać! 

Dziewczynka w białej sukience siedzi na murku. Na głowie ma wianek z róż, w tle niski żywopłot. Prezent na komunię dla dziewczynki
Warto wybrać niezapomniany prezent na komunię dla dziewczynki

Prezenty rozwijające wiarę

Eucharystia, zaraz po chrzcie, to drugi sakrament jaki przyjmujemy w życiu, jeżeli jesteśmy katolikami. Jeśli jesteś gościem na takim wydarzeniu i chcesz być świadkiem swojej wiary to dobrze jest obdarować tego młodego człowieka czymś, co pomoże mu w rozwoju jego wiary. Takim prezentem może być: 

  • Pismo Święte 
  • Grafika ze Słowem Bożym 
  • Medalik 
  • Wizerunek Jezusa bądź jakiegoś świętego 
  • Książka o rozwoju wiary i duchowości adekwatna do wieku 
  • Zamówiona Msza w intencji dziecka 

Niezależnie od tego, jaki prezent wybierzesz, warto do takiego upominku dołączyć kartkę ze szczerymi życzeniami.

Nauka gry na instrumencie – kreatywny prezent komunijny dla dziewczynki

Pierwsza komunia przypada na okres III klasy szkoły podstawowej. To okres w dzieciństwie kiedy nabywamy coraz więcej wiedzy, umiejętności i poznajemy swoje talenty. Dobrze jest, by prezent komunijny posłużył do rozwoju młodego człowieka. Nauka gry na instrumencie doskonale wpisze się w taki motyw prezentu. Taki Voucher zapewnia profesjonalną lekcję gry na instrumencie w szkole muzycznej. Do wyboru jest 16 instrumentów. Jeśli dziecku spodoba się takie wydarzenie, będzie mógł dalej rozwijać swój talent bądź pasję. Z okazji Pierwszej Komunii warto odkryć w dziecku jakąś umiejętność i pielęgnować ją!

Aby dobrze przygotować się do tego wydarzenia, zerknij na nasz tekst o istocie komunii!

Pamiątka komunijna

Rzeczy materialne ulegają zniszczeniu, wspomnienia ulatują z pamięci… Nie tak prędko! Cewe Fotoksiążka XL to świetny pomysł, by zachować niesamowite chwile i przeżycia na dłużej!  W takiej książce możesz przekazać piękną historię relacji z dzieckiem i uwiecznić tam chwile z dnia Pierwszej Komunii. Książka zawiera 26 stron i jest oprawiona w twardą okładkę. To może być piękny prezent, który będzie towarzyszył obdarowanej osobie przez całe życie!

Niech wybierane przez nas prezenty komunijne będą pełne miłości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *