Prezent na 30 urodziny. Oryginalne pomysły i inspiracje

30 urodziny to wyjątkowy moment w życiu kobiety, jak i mężczyzny. Z tego powodu prezent na 30 urodziny powinien robić wrażenie. Aby tak się stało, powinien być dopasowany do upodobań solenizanta. Możliwości jest sporo. Możemy podarować mu coś związanego z jego hobby lub coś zupełnie nie z jego świata.

Uniwersalnym pomysłem na prezent na 30 urodziny dla niej i dla niego jest wręczenie vouchera na ciekawe wydarzenie, kurs lub warsztaty. Jeżeli urodziny obchodzi nasza druga połowa, warto zaprosić ją na uroczystą kolację, weekend za miastem lub kupić coś związanego z jej hobby.

Jak wybrać prezent na 30 urodziny?

Jaki kupić prezent na 30 urodziny dla kobiety i mężczyzny? Jak wybrać prezent na 30 urodziny, aby został zapamiętany jako oryginalny, pomysłowy i odważny? Bez wątpienia trzeba będzie wykazać się kreatywnością i zadać sobie trochę trudu. Idealny prezent zawsze wyraża pewną intencję i emocje. Dlatego też prezent na 30 urodziny powinien pasować do osobowości solenizanta. Dobrze, by przypominał o jego pasjach i marzeniach. Być może wywoła w nim emocje, które zmotywują obdarowanego do przekroczenia pewnych granic i zmiany czegoś w swoim życiu? 30 urodziny są dla wielu osób czasem pogłębionej refleksji nad życiem ‒ warto mądrze to wykorzystać. Pamiętajmy również, by podczas wybierania prezentu na 30 urodziny nie kierować się wyłącznie własnym gustem. Podarunek ma sprawić radość przede wszystkim solenizantowi. To on, a nie my, ma cieszyć się z upominku. Prezent na 30 urodziny dla niego lub dla niej spróbujmy wybrać tak, by za jego pośrednictwem wyrazić nasze uczucia.

Sprawdzone pomysły na prezent na 30 urodziny dla faceta

Podarunek warto dopasować do zainteresowań solenizanta. Jeżeli jest on miłośnikiem motoryzacji, np. samochodów WRC, podarujmy mu voucher na przejażdżkę takim autem. Nawet jednorazowa przejażdżka po pętli rallycrossowej z pewnością będzie dla niego niezapomnianym przeżyciem. Innym pomysłem na prezent na 30 urodziny dla męża lub narzeczonego, który lubi silne emocje, jest voucher na lot paralotnią, motoparalotnią, szybowcem lub awionetką. Jeżeli przelot odbędzie się w górach, to dodatkowym atutem będzie możliwość obserwacji przepięknych krajobrazów z wyjątkowej perspektywy. Jeżeli solenizant nie lubi ani motoryzacji, ani adrenaliny, można podarować mu prezent na urodziny w postaci vouchera na ciekawy kurs ‒ np. fotografii cyfrowej, szybkiego czytania lub gry na instrumencie. Każdy z nich stanowi również świetny pomysł na prezent na 30 urodziny dla brata.

Pomysł na prezent na 30 urodziny dla koleżanki

Prezent na 30 urodziny dla kolegi często z powodzeniem sprawdzi się jako podarunek dla koleżanki, siostry czy żony. Istnieją jednak również typowo kobiece podarunki, takie jak kursy wizażu, indywidualne konsultacje z makijażystką czy fryzjerką. Dzięki nim solenizantka może całkowicie odmienić swój wizerunek albo jedynie trochę go „zaktualizować”. Świetnym prezentem na 30 urodziny dla przyjaciółki jest wykupienie dla niej weekendu lub jednorazowej wizyty w spa, co umożliwi jej oderwanie się od codziennej rutyny. Jeżeli nasza przyjaciółka jest miłośniczką kuchni, zapiszmy ją na ciekawy kurs, dzięki któremu może rozwinąć swoją pasję do gotowania – będzie to oryginalny pomysł na prezent na 30 urodziny. Na warsztatach kulinarnych można nauczyć się nowych umiejętności, a równocześnie zawrzeć nowe znajomości.

Ciekawe pomysły na prezent na 30 urodziny dla dziewczyny

Zadbajmy, by prezent na 30 urodziny dla kobiety naszego życia odróżniał się prezentów, które podarowaliśmy jej wcześniej. Postarajmy się również wybrać coś, czego nie otrzymałaby od przyjaciółek, koleżanek i członków rodziny. Jaki prezent na 30 urodziny kupić, aby nie okazał się ani zbyt oczywisty, ani zbyt wyszukany? Jednym z pomysłów jest markowa torebka, najlepiej z delikatnej skóry, np. czarna, biała, beżowa lub granatowa. Dodatki w takich kolorach są uniwersalne i z pewnością będą pasować do garderoby naszej wybranki. Oprócz torebki uniwersalnym i zawsze trafionym podarunkiem jest elegancka bielizna. Dużym powodzeniem cieszą się także różne personalizowane pamiątki, jak np. poduszki z ciekawymi, inspirującymi hasłami lub zabawnymi sentencjami. Każda z nich to świetny prezent na 30 urodziny dla żony. Niektóre firmy zajmujące się produkcją takich gadżetów oferują nadruk hasła, które sami wymyślimy.

Jaki wybrać prezent na 30 urodziny dla chłopaka?

Oryginalnym prezentem na 30 urodziny dla chłopaka z pewnością będzie możliwość skoku ze spadochronem. Innym fajnym prezentem na 30 urodziny może być voucher na paintball. Gdy brakuje nam funduszy tego typu prezenty, kupmy chłopakowi drobiazg związany z jego hobby i podarujmy go w ciekawy sposób, np. ukrywając prezent gdzieś poza domem. W ten sposób możemy również wręczyć prezent na 30 urodziny dla szwagra. Tak naprawdę pomysły na 30 urodziny są niezliczone. Wybierzmy ten, który uważamy za właściwy i który ma szansę spodobać się obdarowanemu.