Dodatki do prezentów na różne okazje – najciekawsze propozycje

Wybierając prezent dla bliskiej osoby, często “dobieramy” jakiś dodatek, który ma mieć związek z daną osobą lub być dopasowany do Jej gustów. Czasem szukamy niedrogiego prezentu, który ma być wręczony na jakąś drobną okazję lub całkowicie bez powodu. Zobacz jak ciekawe i niedrogie pomysły mogą zdobyć serce bliskiej Ci osoby!

Dzień Babci czy Dziadka, Walentynki lub urodziny…okazji na wręczanie podarunków bliskim osobom jest mnóstwo. Chcemy, aby dawały one radość i uśmiech, a te wywoływane są w momencie, gdy upominki są “trafione”. Przekonaj się sam, że niedrogie prezenty mogą wywołać tyle samo pozytywnych emocji, co te droższe. A może główny prezent już został kupiony, a teraz rozglądasz się za jakimś miłym dodatkiem? Również znajdziesz tu coś dla siebie! 

Niedrogie upominki

Okazje na obdarowanie bliskich zdarzają się stosunkowo często. Nie wszystkie są jednak okrągłe bądź hucznie celebrowane, stąd często szukamy pomysłu na niedrogi prezent, który jednak będzie miał w sobie “to coś”! Coraz większym zainteresowaniem, wśród prezentów dla rodzin lub młodych rodziców, cieszą się miejsca, które można zwiedzać. Zwiedzanie Centrum Dziedzictwa Szkła i Piwnic Przedprożnych czy dla małżeństw, które nie są jeszcze rodzicami, Zwiedzanie Muzeum Piwowarstwa czy Palarni Kawy. Dla młodszych niezmienną popularnością cieszą się Przygody w Wirtualnym Świecie oraz Symulatory. Dla starszych interesującą propozycją jest Kulturalny Wieczór w Teatrze Scena Kamienica lub Rejs Statkiem Wycieczkowym. Wszystkie te przeżycia łączy fakt, iż są stosunkowo niedrogie, a wywołują dużo większą radość niż prezent materialny!

Dodatki do przeżyć

Prezent ślubny już wybrany, ale przydałby się jakiś miły upominek, który będzie doskonałym dodatkiem? A może z okazji Rocznicy lub Walentynek wybieracie się gdzieś wspólnie, a upominek miałby być miłą rzeczą, która będzie przypominać Wam o tych radosnych chwilach? Wśród dodatków z okazji urodzin ogromną popularnością cieszą się Życzenia od Gwiazd, takich jak m.in. Kuba Wojewódzki czy Robert Lewandowski, a dla najmłodszych…Pszczółka Maja! Życzenia są spersonalizowane i wywołują dużą radość u obdarowanych! Jednak najbardziej uniwersalnym oraz trwałym dodatkiem niezmiennie pozostają FotoKsiążki – czyli wyjątkowe albumy ze zdjęciami, które są wspaniałą pamiątką oraz towarzyszem wielu rodzinnych spotkań.

Spersonalizowana FotoKsiążka CEWE

FotoKsiążka to wyjątkowy podarunek, bowiem zdjęcia nigdy nie tracą swojej mocy! 26 stronicowa książka, w twardej oprawie, a w środku panoramiczne zdjęcia, które sam wybierasz. Doskonale sprawdzi się jako dodatek do prezentu walentynkowego bądź z okazji zaręczyn lub jako podarunek dla rodziców oraz dziadków. Wszystko zależy od tego, jakie zdjęcia wybierzemy do spersonalizowania FotoKsiążki! Do zdjęć możesz dodać opisy lub cytaty, które sprawią, iż ten upominek będzie “strzałem w dziesiątkę”!