8 wyjątkowych sposobów na przeżycie 8 marca – oryginalne prezenty na Dzień Kobiet

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet. To czas, w którym mężczyźni otaczają kobiety szczególną troską i zainteresowaniem. Mama, babcia, siostra, przyjaciółka, dziewczyna, narzeczona, żona, córka to szczególnie ważne osoby w życiu mężczyzny, więc warto uczynić wszystko, by ten dzień szczególnie uhonorować jakimś ciekawym wydarzeniem. Przedstawiamy wam 8 wyjątkowych sposobów na przeżycie 8 marca!

1. Bukiet kwiatów

Wszystkie kobiety uwielbiają dostawać kwiaty. Symbolizują one piękno i dobroć, jaką kobiety mają w sobie. Istnieje wiele sposobów na wręczenie takiego bukietu. Można dać go osobiście przy okazji spotkania, bądź dostarczyć je drogą pocztową, co może być bardzo efektowną niespodzianką.

2. Własnoręcznie przygotowana kolacja

Ważne uroczystości są związane z celebrowaniem posiłków. Moja mama zawsze mówi, że najlepiej smakuje to, co ktoś sam przygotuje. Zaproś zatem ukochaną kobietę na taką kolację. Wybierz odpowiednie składniki, przyrządź jej ulubione danie i delektuj się czasem spędzonym w niezapomnianej atmosferze! Dodatkowo do takiego wydarzenia możesz dołączyć nasz Voucher na Randkę Niespodziankę, by podkreślić ważność tego dnia.

3. Domowy Maraton Filmowy

To tego sposobu nie potrzeba wiele, a może stać się okazją do nowych doświadczeń związanych z kulturą. Składniki potrzebne do takiego wydarzenia to: przytulne mieszkanie, wygodna kanapa, laptop lub telewizor, wybrany repertuar filmowy i ulubione przekąski. 
Gotowi na Filmowy Seans w domowym zaciszu?

4. Wizyta w Spa

Okazja do relaksu i regeneracji swojego ciała to zawsze dobry pomysł na prezent. Szczególnie w Dniu Kobiet! Nasz wyjątkowy Voucher na Masaż Relaksacyjny to godzinna dawka odpoczynku tego fizycznego, jak również psychicznego. Zniwelowanie bólu, poprawa metabolizmu i działania naczyń krwionośnych, to tylko niektóre korzyści płynące z takiego masażu. Można również potowarzyszyć swojej ukochanej kobiecie w takim relaksującym przeżyciu i wybrać się na Romantyczny Masaż dla Dwojga.

5. Wyprawa na Strzelnicę

Żyje się tylko raz, a to życie warte jest ciekawych przygód i doświadczeń. Ta propozycja to coś dla miłośników mocnych wrażeń. Poznaj Strzelanie dla Dwojga to doskonała okazja do wspólnej integracji i zabawy. Podczas takiego wydarzenia będziecie mieli do wykorzystania 50 strzałów oraz profesjonalny instruktor udzieli wam cennych wskazówek, jak skutecznie trafiać do celu i mieć przy tym mnóstwo frajdy!

6. Spektakl

Teatralny czy filmowy? Ten wybór zależy tylko i wyłącznie od obdarowanej kobiety. Za pomocą naszych voucherów możesz zabrać ważną dla Ciebie kobietę na Seans w Kinie dla Dwojga bądź zaprosić ją na takie kulturalne spotkanie poprzez Voucher na Spektakl w Teatrze Kamienica ze Słodkim Poczęstunkiem. Motyw miłości jest najpopularniejszym w sztuce, dlatego warto ją wyrazić właśnie w taki sposób.

7. Magiczna Kolacja dla Dwojga Vip

Brzmi trochę jak posiłek w towarzystwie Harrego Pottera lub innego popularnego w kulturze czarodzieja. To wyobrażenie nie jest mylne. Magiczna Kolacja dla Dwojga Vip to połączenie pysznego, węgierskiego jedzenia wraz z pokazem sztuczek. Doświadczony magik, Maciej Piskorz, pokażę Wam różne tricki magiczne związane z kuchnią i gotowaniem. Kolacja składa się z przystawki, dania głównego, deseru, soku i kieliszka wina. To będzie naprawdę zaczarowany wieczór!

8. Niech ten wieczór należy do niej!

Ta propozycja z pewnością w tym dniu ucieszy każdą kobietę.  Podaruj jej przestrzeń wypełnioną miłością, niech sama wybierze jak chce świętować ten dzień.  Być może będzie to jakiś sposób wymieniony wyżej albo będzie chciała zrobić coś zupełnie innego. Obdarowując kobietę voucherem z kategorii bezcennych przeżyć, zadeklarujesz swoją gotowość do uczynienia tego dnia najpiękniejszym. Zatem powiedz, że Ten Wieczór Należy  do Ciebie!

Wiele innych propozycji, które świetnie sprawdzą się jako prezent na Dzień Kobiet, znajdziesz na naszej stronie internetowej. Postaraj się i wybierz dla niej coś naprawdę fajnego!

One thought on “8 wyjątkowych sposobów na przeżycie 8 marca – oryginalne prezenty na Dzień Kobiet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *