Wracamy do szkoły! Poznajcie nasze propozycje na aktywną jesień!

Koniec wakacji to czas w którym uczymy się rezygnować z przyjemności towarzyszących nam przez ciepłe, letnie miesiące. Dla wielu z nas ich miejsce zajmują praca i obowiązki, jednak dla naszych najmłodszych jest to przede wszystkim czas powrotu do szkoły – zobaczmy, jak możemy im umilić ten Wyjątkowy czas!

Dwójka dzieci - chłopiec i dziewczynka, leżą na podłodze i trzymają tornistry. Są szczęśliwi, że wracają do szkoły
Dzieci wracają do szkół – jak umilić im ten czas?

Powroty do szkoły nigdy nie są łatwe, choć wiążą się z wieloma przyjemnymi rzeczami – wracamy do nauki, rozwijania pasji i zainteresowań, które wskażą nam później ścieżkę w życiu oraz, po letniej przerwie, mamy okazję do spędzenia czasu z przyjaciółmi ze szkolnej ławki. I choć w tym roku powrót do szkoły będzie wyglądał nieco inaczej niż zwykle, wierzymy, że wspólnie uda nam się zorganizować go w taki sposób, by nasi najmłodsi mieli z niego trochę frajdy.

Szkoła pomaga nam zdobywać doświadczenie niezbędne do funkcjonowania w świecie – wynosimy z niej wiedzę i wartości, ale też sprawdzamy własne umiejętności. Jednym lepiej idą przedmioty ścisłe, innym humanistyczne, a choć samo to nie determinuje naszej późniejszej drogi, to właśnie w tym, w czym jesteśmy dobrzy, upatrujemy dla siebie dalszego rozwoju. Dlatego też powinniśmy zadbać, aby dzieci powracające do szkoły miały okazję sprawdzić się w nowych przeżyciach.

Kursy Internetowe – sposób na naukę i dobrą zabawę

Czas docenić zdobycze techniki – mając dostęp do komputera czy smartfona można poznawać świat na wiele sposobów. Warto jednak dobierać źródła wiedzy w sposób mądry i zorganizowany, dlaczego więc nie w formie wyjątkowych kursów? Internetowy Kurs Językowy pozwoli Wam wspólnie rozwinąć podstawy wybranego języka – spośród oferowanych są do wyboru m.in. rosyjski, chiński i włoski. Idealny sposób na rozwój dla dziecka i rodzica, a także wspaniała forma wspólnego spędzania wolnego czasu.

Wspólnie czas można spędzić również przy innym wyjątkowym prezencie – Wstęp do Świata Książek to aż 6 miesięcy nielimitowanego dostępu do platformy z e-bookami gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Warsztaty i pokazy – sprawdźmy się w czymś zupełnie nowym!

Jeśli jednak wasza preferowana forma spędzania czasu zakłada wspólne wyjścia i wycieczki, nie czekajcie dłużej – wśród naszych prezentów znajdziecie wszelkiego rodzaju warsztaty: od fotograficznych do wyrobniczych! Zwróćcie uwagę na Warsztaty Artystyczne „Sztuka Ładnego Przedmiotu” i dajcie się porwać sztuce! Kto wie, może wspólnie stworzycie artystyczne rękodzieło? 

Takie warsztaty możecie połączyć z wycieczką w nowe miejsce – odwiedźcie wspólnie Kielce  i wpadnijcie na Warsztaty Ceramiczne dla Rodziny lub, jeśli kulinaria są waszą mocną stroną, zajrzyjcie do Wrocławia na Kurs Gotowania z Finalistą Hell’s Kitchen. Stamtąd zresztą niedaleko do Kotliny Kłodzkiej, gdzie w Dusznikach-Zdroju można nauczyć się robić papier czerpany w tamtejszym Muzeum Papiernictwa.

A gdy dzieci wrócą już do szkoły…

Rodzice też mogą rozwinąć skrzydła. Wśród naszych Kursów Online znajdziecie na pewno coś, co przypadnie Wam do gustu i pomoże zdobyć nowe umiejętności – ich największa zaleta to możliwość zdobywania wiedzy we własnym tempie i wtedy, kiedy pozwala Wam czas. Kurs jogi online czy Kurs projektowania ogrodów tylko na Was czekają!

Powrót do szkoły to idealny czas na zainspirowanie dzieci do podjęcia nowych wyzwań i wyzwolenia kreatywności. Prezenty w formie przeżyć spełniają się w tej roli idealnie: uczą i bawią, a ich różnorodność zapewni rozrywkę tak dzieciom, jak i rodzicom. Kursy językowe, warsztaty i wiele innych Prezentów dla Dzieci (i nie tylko!) czeka na Was!