Jak stworzyliśmy Katalog Marzeń

Od samego początku naszej działalności chcieliśmy spełniać marzenia Polaków. Dotyczy to zarówno tych, dla których wybór idealnego podarunku to bułka z masłem, jak i tych, dla których trafiony i ciekawy prezent to twardy orzech do zgryzienia. Aby ułatwić życie wszystkim niezdecydowanym mamy w naszej ofercie Księgi Przeżyć, Pakiety Prezentowe i Karty Podarunkowe. W tym szeregu brakuje jedynie Katalogu Marzeń! To idea, która powstała w 2008 roku. Chcecie wiedzieć więcej?

relaks-i-uroda

W 2008 roku z propozycją współpracy zgłosiła się do nas Netia. Okazało się, że firma chce spełniać nie tylko pragnienia dotyczące prędkości Internetu, lecz także pomóc klientom w realizacja ich życiowych marzeń. Potrzebny był rozbudowany, niebanalny prezent, który spełniłby oczekiwania nawet najwybredniejszych osób. Po biurowej burzy mózgów powstał wstępny projekt: Katalog Marzeń. Pomysł był prosty -wzięliśmy najpopularniejsze super prezenty z 2008 roku i umieściliśmy je w jednym pakiecie, który Netia dołączała w ramach promocji do swojej oferty. Prasę obiegły reklamy, a w telewizji można było zobaczyć taki oto spot:

Chcecie wiedzieć jakie pomysłowe prezenty pojawiły się w Katalogu Marzeń? Lista Top z roku 2008 bardzo przypomina tą aktualną! Katalog Marzeń obejmował takie nietuzinkowe podarunki jak na przykład:

Lot Szybowcem oraz Lot Motolotnią – czyli możliwość „podniebnego spaceru”. Doświadczony instruktor za sterami maszyny, niesamowite widoki oraz wolność płynąca z lotu to przepis na świetny prezent! Marzenia o lataniu towarzyszą ludzkości od zarania dziejów, dlatego wybór tych podarunków był dla nas oczywisty.

img_1945_

Masaż Relaksacyjny, Masaż Lomi Lomi oraz Romantyczny Masaż dla Dwojga – czyli kojąca atmosfera SPA oraz profesjonalni masażyści, którzy raz-dwa pomogą zapomnieć o stresie. Wszyscy potrzebujemy chwili wytchnienia i relaksu – te niecodzienne prezenty dalej są niezwykle popularne i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić.

romantyczny_masaz_wyjatkowyprezent

Kurs Sushi oraz Wieczór Win – czyli uczta dla podniebienia, ale nie tylko. To ciekawe prezenty, które są biletami zarówno do świata smaku, jak i profesjonalnej wiedzy. Jeżeli chcecie poznać tajniki sztuki sommelierskiej lub dowiedzieć się w jaki sposób mistrzowie sztuki kulinarnej tworzą sushi, to nie można lepiej trafić!

romantyczne-kolacje-wyjatkowy-prezent

Gokarty dla Dwojga, Jazda Quadem, Paintball oraz Zostań Rewolwerowcem – to co tygryski lubią najbardziej! Świetna zabawa dla każdego niezależnie od płci i wieku. Radość i miło spędzony czas to od zawsze recepta na fajny prezent.

13128_photo_r

Z perspektywy czasu promocja okazała się dużym sukcesem. Nie tylko spełniliśmy wiele marzeń, lecz także pokazaliśmy, że przeżycie to świetny pomysł na prezent! Jak widać, pragnienia Polaków nie uległy zbyt dużej zmianie – za to nasza lista najpopularniejszych prezentów zdecydowanie się wydłużyła. Chcecie wiedzieć jakie podarunki najczęściej rozpalają wyobraźnię? Wystarczy, że odwiedzicie naszą kategorię TOP PREZENTY.

A co z Katalogiem Marzeń? Jego forma całkowicie się zmieniła! Zmieniliśy też jego nazwę i nazwaliśmy Księgą Przeżyć, a potem ta nazwa ewoluowała do Pakietu Przeżyć. Równolegle z pracami nad wersją papierową trwały prace nad nową odsłoną naszej strony. Zmieniliśmy jej szatę graficzną, usprawniliśmy nawigację oraz sprawiliśmy, że nasza witryna stała się jeszcze czytelniejsza!  Dalej rozbudowujemy zasięg wzbogacając naszą ofertę o coraz nowsze, interesujące prezenty. Już mamy ponad 25 różnych Pakietów Przeżyć! Najpopularniejsze z nich, 
to 
dla-niej

Pakiet Przeżyć dla Niej,

dla-niego

 Pakiet Przeżyć dla Niego,

28276_photo_r

Pakiet Przeżyć dla Dwojga

adrenalina

i  Pakiet Przeżyć Adrenalina oraz  Pakiet Przeżyć Relaks i Uroda !

Mało tego, nasza praca sprawia nam olbrzymią frajdę. Chcecie wiedzieć nad czym pracujemy? Śledźcie naszą stronę codziennie pojawiają się na niej nowe przeżycia!