Co kupić cioci i wujkowi? Pomysły na oryginalny prezent

Prezent dla wujka i cioci powinien być nie mniej oryginalny niż dla pozostałych członków rodziny. Jeśli brakuje Ci pomysłu, koniecznie sprawdź nasze propozycje, które pozostawią po sobie masę świetnych wspomnień i zagwarantują wyjątkowe emocje. Czy to dla miłośników adrenaliny, czy osób spragnionych chwili ciszy i spokoju – Vouchery na wymarzone przeżycia będą strzałem w dziesiątkę i pokażą Twoim bliskim, że są dla Ciebie ważni.

Pomysły na prezent dla cioci i wujka

Wyjątkowe przeżycia to doskonała okazja, by znaleźć czas tylko dla siebie i swoich bliskich oraz spełnić marzenia. Wybierając taki prezent dla cioci i wujka zapewnisz im wiele cudownych chwil, które zdecydowanie zapiszą się w pamięci na długi czas. A przecież właśnie o to powinno chodzić w podarunkach! Świetną propozycją może być na przykład Voucher do spa, a konkretnie na masaż dla dwojga. To nie tylko szansa na błogi relaks, ale także na romantyczne wspólne chwile, dzięki którym Twoi bliscy zbliżą się do siebie jeszcze bardziej. Prezent dla cioci i wujka w takiej formie zdecydowanie pozwoli im się odprężyć i doskonale poprawi nastrój. Dodatkowo w nowoczesnych, klimatycznych salonach spa czeka szeroki wybór zabiegów – masaż relaksacyjny, tradycyjny masaż tajski, masaż gorącymi kamieniami lub ciepłym woskiem… Dzięki nim Twoi bliscy zniwelują napięcie w ciele, pozbędą się dolegliwości bólowych i naprawdę zregenerują siły.

Kolejny pomysł na prezent dla cioci i wujka to Voucher do Restauracji. Otworzy przed nimi drzwi do wyjątkowej kulinarnej podróży, w tym również po najdalszych zakątkach świata. Japonia, Stany Zjednoczone, Argentyna, Węgry, Włochy… Taki podarunek może zamienić się w ekscytujące doświadczenie, pozwalające delektować się ulubionymi potrawami czy wręcz przeciwnie – nietypowymi smakami. Dodatkowo Vouchery mają formę kart podarunkowych do konkretnych restauracji lub też są zaproszeniem na kolację z wcześniej przygotowanym menu. To doskonały i uniwersalny prezent dla cioci i wujka na każdą okazję. W klimatycznych wnętrzach lokalu i przy doskonałym jedzeniu czas mija szybciej, zapewniając przy tym wyjątkowe wrażenia.

Na stole stoją miski z makaronem, kosze z chlebem i karafki z winem.

Podaruj cioci i wujkowi wspólne chwile!

Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent dla cioci i wujka zapewni im chwile pełne adrenaliny, koniecznie postaw na Walk in The Sky. To zupełnie nowy poziom rozrywki i ekscytujących doświadczeń. Sama atrakcja polega bowiem na tym, by… zejść po pionowej ścianie budynku! Co więcej – budynku, którego wysokość wynosi aż 37 metrów. Całość jest w pełni bezpieczna i nadzorowana przez doświadczonych instruktorów, ale taki prezent dla wujka i cioci i tak zapewni im przyspieszone bicie serca. W końcu zrobienie pierwszego kroku w przepaść wcale nie jest aż takie łatwe. To świetna propozycja dla wszystkich miłośników adrenaliny, którzy uwielbiają nowe wyzwania. Wybierając ten Voucher, zapewnisz bliskim okazję, by sprawdzili sami siebie, a przede wszystkim przeżyli coś naprawdę niezwykłego! Oryginalny i ekscytujący prezent dla cioci i wujka masz na wyciągnięcie ręki.

Kolejna nietypowa atrakcja to rzucanie siekierami do celu. Jak wskazują różne źródła, sport ten mógł być popularny już wśród dawnych wikingów. Głównym zadaniem uczestników jest trafić siekierą do celu, a konkretnie – w środek tarczy. To spore wyzwanie, ale na miejscu przez cały czas będzie dostępny instruktor, który chętnie podpowie, jak zabrać się do tego zadania. Jeśli wybierzesz taki prezent dla cioci i wujka, z pewnością ich zaskoczysz, ale też zapewnisz chwile pełne mocnych wrażeń. Przeżycie zwykle przeznaczone jest dla dwóch lub czterech osób, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrali się na tor wraz ze swoimi starszymi dziećmi czy przyjaciółmi. Postaw więc na wyjątkową przygodę pełną adrenaliny. Prezent dla cioci i wujka powinien być oryginalny i zapewniać spore emocje, a ta propozycja idealnie spełnia te kryteria.

Kobieta schodzi po ścianie budynku, trzymając się liny. Walk in the sky.

Najlepsze prezenty dla cioci i wujka

Nie zawsze wiemy, co sprawi naszym bliskim najwięcej radości. Zwłaszcza gdy na co dzień nie masz z nimi częstego kontaktu lub też interesuje ich wiele różnych rzeczy, możesz mieć trudność z wybraniem odpowiedniego podarunku. Na szczęście i na takie sytuacje mamy rozwiązanie, a mianowicie – Pakiety Przeżyć. To zbiory różnych ciekawych aktywności dostępnych na terenie całej Polski. Taki pomysł na prezent dla cioci i wujka będzie świetną opcją, bo to im pozwala zdecydować, które przeżycie zechcą zrealizować. Równocześnie pakiety są tematyczne, więc wciąż masz okazję spersonalizować swój podarunek. 

Jeśli na przykład wiesz, że uwielbiają poznawać nowe miejsca i chętnie podróżują, wybierz Pakiet Przeżyć „Zachwycająca Podróż dla Dwojga”. Prezent dla wujka i cioci w takiej formie da im okazję, by lepiej poznać różne zakątki Polski i wybrać się do klimatycznego hotelu, np. w Gdańsku, Szklarskiej Porębie czy Kościelisku. Inny świetny pakiet to „Kulinarna Randka dla Nowożeńców”, podczas której spędzą wyjątkowe chwile w klimatycznej restauracji i wezmą udział w wyśmienitym obiedzie czy kolacji. Przekonaj się więc już dziś, jak łatwo możesz znaleźć oryginalny prezent dla cioci i wujka, a tym samym pomóc im spełnić i te mniejsze, i te większe marzenia!

Scroll to Top