5 pomysłów na uniwersalny prezent na każdą okazję

Wybór prezentów dla bliskich, nie zawsze jest łatwym zadaniem i czasem wymaga sporo wysiłku. Wszystko jest uzależnione od zainteresowań, okazji czy relacji jaką mamy z osobą obradową. Mimo wszystko, są takie prezenty, które spodobają się każdemu, niezależnie od osobistych upodobań! Zobacz, jakie prezenty na każdą okazję przygotowaliśmy!

Uniwersalny prezent na każdą okazję - pomysły, inspiracje
Uniwersalny prezent: pasuje dla każdego i na każdą okazję

Uniwersalny prezent dla mężczyzny

Dla Panów, (dosłownym) strzałem w dziesiątkę będzie Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie, dzięki któremu można poczuć się jak bohater filmów sensacyjnych. Osoba obdarowana będzie miała możliwość strzelać z czterech rodzajów broni: z pistoletu, karabinu maszynowego AK-47, broni gładkolufowej typu shotgun oraz z broni sportowej. Łącznie jest to aż 55 nabojów i około godziny wystrzałowej zabawy. Cała realizacja prezentu odbywa się w profesjonalnej strzelnicy, pod opieką doświadczonych instruktorów, którzy wyjaśnią zasady korzystania z broni i podzielą się cennymi wskazówkami, jak poprawić celność strzałów. Prezent jest realizowany w wielu miastach, dzięki czemu każdy skorzysta z dogodnej dla siebie lokalizacji. Przeżycie sprawdzi się jako prezent na Dzień Chłopaka.

Uniwersalny prezent dla kobiety

Większość Pań ochoczo skorzystałaby z wypoczynku i odrobiny odprężenia, dlatego warto sprezentować godzinny Masaż Relaksacyjny, który pomoże rozluźnić mięśnie, poprawić krążenie oraz ujędrnić skórę. Godzinna sesja u masażysty zwalczy bóle karku, kręgosłupa, a nawet bezsenność. Zabieg odbywa się przy użyciu olejków o delikatnym zapachu, które dodatkowo nawilżą Twoją skórę, a piękne aromaty pozytywnie wypłyną na Twoje samopoczucie. Jest to masaż łączący zalety masażu klasycznego i energetycznego. Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspokajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Zabieg jest dostępny w wielu miastach na terenie Polski. Przeżycie sprawdzi się jako prezent na Dzień Kobiet, Dzień Mamy, na urodziny.

Uniwersalny prezent dla pary

Nie ma świecie osoby, która nie lubi dobrze zjeść! A jak wiadomo, najlepiej je się w towarzystwie bliskich osób, dlatego Kolacja na Starówce dla dwojga w Poznaniu, zadowoli niejedno wybredne podniebienie. Kolacja odbywa się w restauracji Bulwar, która znajduje się w sercu Poznania – na starówce. Podczas posiłku, składającego się z przystawek, dań głównych oraz deserów, będziecie mogli podziwiać piękno architektury poznańskiego Starego Rynku. Menu to połączenie kuchni regionalnej z nowoczesnością. Prezent świetnie sprawdzi się na Walentynki, Dzień Kobiet lub na rocznicę.

Uniwersalny prezent dla dziecka

Dziecięce marzenia na temat latania, są możliwe do zrealizowania, a pomoże w tym Lot w Tunelu Aerodynamicznym w Warszawie! Lot w tunelu jest możliwy dzięki wentylatorom o ogromnej mocy, które wytwarzają wiatr o prędkości sięgającej 330 km/h, dodatkowo tunel to zamknięta, szklana tuba o średnicy 4,5 metra, dzięki czemu osoby towarzyszące mogą widzieć zmagania osoby obdarowanej i uwieczniać to na zdjęciach. Cały lot trwa 3 minuty, a wszystko odbywa się pod opieką doświadczonego instruktora. Atrakcja jest dostępna już od trzeciego roku życia. Prezent sprawdzi się jako upominek na Dzień Dziecka, Komunię, urodziny.

Uniwersalny prezent dla przyjaciół

Czy po całym, ciężkim tygodniu, nie macie ochoty spotkać się w gronie znajomych i trochę odreagować? Jeśli odpowiedź brzmi „TAK”, to Rzucanie Siekierami do Celu dla przyjaciół będzie strzałem w dziesiątkę. Przez półtorej godziny będzie czekać na Was zabawa przeplatająca się z rywalizacją. Ten kto trafi w tarczę najcelniej – wygrywa! Prezent odbywa się w Krakowie i sprawdzi się na urodziny lub wieczór kawalerski.

O wybór pięciu uniwersalnych prezentów postarała się Jagoda Bukowska, Team Leader w poznańskiej Galerii Posnania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *