Wypoczynek nad wodą – jak nie dać się nudzie?

Powoli zbliżają się najcieplejsze miesiące tego roku. Często w ramach rozrywki wybieramy się nad różne akweny wodne. Staw, jezioro czy morze – wszystko dla ochłody. Co jednak zrobić, gdy znudzi nas opalanie bądź pływanie? Warto wcześniej zainteresować się jakie atrakcje oferuje miejsce, w którym będziemy wypoczywać.

Unoszący się wysoko na flybordzie mężczyzna.

Flyboard – co to takiego?

Choć wygląda trochę groźnie to gwarantuje niesamowitą zabawę, która pozwoli odnaleźć w sobie dziecięcą radość! Wynalazek Franka Zapaty, założyciela przedsiębiorstwa Zapata Racing, to niewątpliwy lider ekstremalnej rozrywki wodnej! Siłą napędową takiego sprzętu jest silnik o mocy 100-150 KM. Pozwala on na wykonywanie przeróżnych akrobacji, nawet tych najbardziej wyszukanych! Jest oczywiście całkowicie bezpieczny, a największym zagrożeniem jest zamoczenie się (co nie jest szczególnie uciążliwe w ciepłe dni). Wśród osób, które korzystały z tej atrakcji np. z okazji swoich urodzin czy imienin, wymieniane są słowa: radość, emocje, atrakcja, zabawa oraz chęć ponownego założenia sprzętu i przeżycia kolejnych minut wesołych akrobacji!

Czy flyboard to atrakcja również dla mnie?

Wydaje się to trudne, ale po trwającym kilka minut szkoleniu, sami zauważycie jak prosto opanować ten sprzęt. Każdy z nas marzył o Jet Packu, który pozwoliłby latać i teraz nadarza się okazja, aby te marzenia dogonić. Wzniesienie się 8 metrów do góry lub szybkie pływanie pod wodą to doskonała forma relaksu, odprężenia i zabawy. Oczywiście podczas przeżycia możesz liczyć na pomoc instruktora, który z bliska będzie oglądał Twoje wyczyny. Na pewno jest to ciekawy pomysł na prezent z okazji Dnia Ojca, Dnia Chłopaka lub Rocznicy. Istnieje kilka wariantów realizacji marzenia. Jest wersja dla jednej bądź dwóch osób oraz 15 minutowa lub półgodzinna! Jeżeli wiemy, że będziemy wybierać się na Romantyczny Weekend czy wypoczynek nad morzem czy jeziorem, to warto wcześniej zarezerwować i zaplanować przeżycie, aby sprawić bliskiej osobie niesamowitą niespodziankę! Flyboard z każdego potrafi wydobyć pokłady energii i uśmiechu! Gwarantowana adrenalina sprawia, że jest to doskonały podarunek zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. To zdecydowanie jedna z najlepszych atrakcji, z której możemy skorzystać będąc nad wodą. Spełnij marzenia męża lub żony i podaruj mu prawdziwe latanie nad i pod wodą!