Super Auta – ruszaj na przejazd wymarzonym samochodem!

Zbliża się wspaniały czas dla wszystkich fanów motoryzacji, ponieważ już niebawem rusza kolejny, wyjątkowy sezon samochodowy! Wraz z budzącą się do życia (powoli) wiosną, zróbmy małe porządki i przyjrzyjmy się naszej ofercie prezentów za kierownicą!

Kierowca w kasku za kierownicą bolidu
Jazda super autami dostarcza prawdziwych emocji!

Jazda ulicami miasta

W momencie kiedy pierwszy raz usłyszałam nazwę tych ofert, miałam w głowie sceny z niektórych części “Szybkich i wściekłych”. W mojej wyobraźni widziałam również obrazy, które przedstawiały grupkę przyjaciół w super aucie, przemierzającą ulice Nowego Jorku. Brzmi jak marzenie, prawda?
Można je szybko spełnić kupując nasze Vouchery na jazdę super autami! Wśród samochodów, które można poprowadzić ulicami miasta, znajdują się m.in. Lamborghini Gallardo, Ferrari 360 Modena czy też Ford Mustang GT. Decydując się na takie przeżycie zapewnisz sobie 15 min jazdy w miejskich warunkach. Możesz też wykupić opcję z filmowaniem, która pozwoli wrócić Ci do tych wyjątkowych przeżyć w każdym momencie!

Poszalej na torze! 

Zabieram czytelnika w podróż w głąb moich wyobrażeń. Jazda po torze kojarzy mi się tylko z jednym. Formuła 1! Widzę mojego tatę, a w późniejszych czasach moich znajomych, którzy z entuzjazmem przyglądają się tym wyścigom.
To prawda, jest to niesamowicie ekscytujący widok. Kibicowanie ulubionemu zawodnikowi, hałas silników, pisk opon, emocje sięgające zenitu. Czas się przekonać, co towarzyszy kierowcom takich samochodów i samemu zdecydować się na jazdę po torze wymarzonym samochodem. W naszej ofercie znajduję się mnóstwo wariantów takich przejazdów. Oto niektóre z nich:
JAZDA LOTUS EXIGE (4 OKRĄŻENIA)
POPROWADŹ PORSCHE 911 S MARTINI RACING EDITION (2 OKRĄŻENIA)
POPROWADŹ LAMBORGHINI HURACÁN (2 OKRĄŻENIA)
POPROWADŹ FERRARI 458 ITALIA (2 OKRĄŻENIA)
JAZDA KTM X-BOW (1 OKRĄŻENIE)
JAZDA NISSANEM GTR (2 OKRĄŻENIA)

Ruszaj i poczuj się jak prawdziwy kierowca F1!

Czerwone Ferrari na torze

2 w 1 – prawdziwy pojedynek Super Aut

Pojedynki aut zachwycą każdego miłośnika motoryzacji. Te oferty dają możliwość porównania dwóch naprawdę ekskluzywnych aut. Każdym z nich pokonasz dystans jednego okrążenia i sam ocenisz, który bardziej przypadł Ci do gustu.
W naszych pojedynkach możesz porównać takie samochody jak :
LAMBORGHINI HURACÁN VS FERRARI 458 ITALIA ( łącznie 4 okrążenia)
MCLAREN 650S VS FERRARI F458 ITALIA
LOTUS EXIGE VS LOTUS SEVEN

Pakiet dla miłośników motoryzacji

Specjalnie dla fanów szybkich jazd i pisku opon w naszej ofercie znajduję się Pakiet “Poznaj Potęgę Motoryzacji”. Jest to zbiór ok. 100 prezentów, z którego można wybrać jedno, konkretne przeżycie. Wśród opcji do wyboru znajdują się jazdy zarówno samochodami sportowymi np. Mercedes AMG A 45, Ferrari 458 Italia czy Porsche 911 S, jak i tymi terenowymi. To prawdziwa uczta motoryzacyjna!

Zapnij pasy, weź ze sobą mnóstwo dobrej energii i ruszaj prędko na kolejny sezon samochodowy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *