Prezenty na wesele dla pary młodej – oryginalne pomysły

Prezent w postaci przeżycia będzie wyjątkową niespodzianką dla pary młodej. Podaruj przyjaciołom chwile, które po latach będą wspominać z wypiekami na twarzy. Przemyślany upominek sprawi im radość już na początku nowej drogi życia, dlatego warto zadbać o to, aby był niepowtarzalny.

Oryginalny prezent dla pary młodej

Ślub bliskich to wyjątkowa okazja i niezapomniane wydarzenie. Klasyczne materialne upominki można zastąpić prezentem-przeżyciem i podarować młodej parze niepowtarzalne chwile, które na długo pozostaną w ich pamięci. Pakiet Przeżyć „Dla Dwojga” zawiera ponad 50 atrakcji, realizowanych na terenie całej Polski. Obdarowani sami decydują o tym, z którego prezentu skorzystają. Czy będzie to kurs salsy, nauka jazdy konno, nurkowanie dla dwojga, czy romantyczna kolacja – to zależy już tylko od nowożeńców.

Wyjątkowe przeżycie dla wyjątkowej pary młodej

Prezenty ślubne dla młodej pary warto wybierać, sugerując się zainteresowaniami zakochanych. Być może oboje mają wspólną pasję? W ofercie od Wyjątkowego Prezentu znajdują się takie atrakcje jak: Lekcja Fotografii dla Dwojga, warsztaty rozwojowe dla par, nauka masażu we dwoje, kurs tańca lub Kitesurfingu. Romantyczne chwile, które pozwolą zrelaksować się i odpocząć po trudach związanych z przygotowaniem wesela, z pewnością zapewni weekend w spa nad wodami Motławy, Rejs Jachtem z Kolacją czy nocleg w Pałacu Wojanów. Dobrym pomysłem jest również aktywne spędzenie czasu na łonie natury. Podaruj bliskim w prezencie ślubnym kurs jazdy konnej, ekscytujący lot widokowy motolotnią, weekendowy wypoczynek pod żaglami czy sesję fotograficzną w plenerze, która może zapoczątkować ich pierwszy rodzinny album.

Z Wyjątkowym Prezentem znajdziesz niepowtarzalny podarunek dla pary młodej. Wybierz już dziś jeden z wielu upominków-przeżyć, który świetnie sprawdzi się jako ślubna niespodzianka.