Prezent na Mikołaja dla córki — co wybrać?

6 grudnia to magiczny dzień. O poranku dzieci z wypiekami na twarzy zaglądają pod poduszki, do bucików, czy świątecznych skarpet w poszukiwaniu prezentów. Niezależnie, czy Twoja córka jest już w wieku nastoletnim i przechodzi okres buntu, to wciąż oczekuje prezentów na Mikołajki. Jaki powinien być idealny prezent na Mikołaja dla córki? Przeczytaj ten artykuł i sam się dowiedz!

Prezent na Mikołaja dla córki - dwie czerwono-białe laski cukrowe razem układają się w serce

Sentymentalny prezent dla córki na Mikołaja

Mogę Ci coś zdradzić? Chociaż jestem już dorosłą kobietą, to na moim łóżku nadal leży poduszka, owinięta w poszewkę, którą uszyła mi w prezencie babcia, gdy miałam dwa latka. Materiał na przestrzeni lat zmienił swój kolor, zbladł. Poszewka powyciągała się, nie przypomina już tej z mojego dzieciństwa. W dodatku na samym jej środku znajduje się całkiem dziecinna i niepasująca do wystroju mojego mieszkania kaczuszka. Jednakże poduszka cały czas zajmuje honorowe miejsce na moim łóżku. Dlaczego? Bo ma dla mnie ogromną wartość sentymentalną. Przemyślane prezenty, zawsze zostaną na długo w pamięci Twojej córki. Jeśli nie jesteś tak uzdolniony manualnie, jak moja babcia, nie martw się. Zawsze możesz poprosić kogoś o pomoc. Jako prezent na Mikołaja dla córki wybierz Wymarzoną Grafikę. Twoim zadaniem będzie wymyślenie, jaki obrazek idealnie prezentowałby się w jej pokoju. Może macie jakieś wspólne wspomnienie, które jest dla Was szczególnie ważne? Warto uwiecznić to na obrazie. Pomoże Ci w tym uzdolniona artystka, która przemieni Twoje pomysły w niezwykły rysunek. Jestem pewna, że za kilkanaście lub kilkadziesiąt lat Twoja córka też będzie patrzyła na ten obrazek wiszący na ścianach jej kolejnych mieszkań z ogromnym uśmiechem na twarzy. Tak jak ja patrzę na moją poduszkę.

Mikołajkowy prezent dla córki, która uwielbia gry wideo

Czy ktoś powiedział, że gry wideo są „chłopięcym” hobby? Nic bardziej mylnego! Jest pełno dziewczyn, które kochają wirtualny świat i mogłyby spędzić godziny, grając w ich ulubione gry (gdyby nie ograniczenia rodzicielskie). Jeśli widzisz swoją córkę przed komputerem, czy konsolą, to świetnym wyborem na mikołajkowy prezent dla córki będzie Przygoda w Wirtualnym Świecie. To Voucher na godzinną rozrywkę… wewnątrz gry. Dosłownie! Dzięki zaawansowanemu sprzętowi do VR-u gracz może poczuć się jakby znajdował się w środku rozgrywki. W zależności od jej wieku, umiejętności i zainteresowań, będzie mogła wybrać spośród kilku różnych gier i wypróbować je w wirtualnej rzeczywistości. Uwierz mi, nie ma lepszej zabawy dla zapalonego gracza niż rozgrywka w ulubioną grę w VR.

Prezent na Mikołaja dla nastolatki, która lubi nowe doświadczenia

Prezent na Mikołajki nie musi być nudny! Zamiast kolejnej pary skarpet, czy czekoladowego Mikołaja, lepiej wybrać coś oryginalnego. Coś, co będzie cennym i fajnym doświadczeniem. Dlatego świetnym pomysłem na prezent na Mikołaja dla córki jest Voucher Poznajcie Świat Iluzji dla Dwojga. To bilet wstępu dla dwóch osób do najbardziej niezwykłego muzeum w Warszawie. Idealny dla Twojej córki i jej najlepszej przyjaciółki. W tym wyjątkowym miejscu zmysły mogą oszukać! To niezwykła wystawa, pełna złudzeń optycznych, iluzji, ale też… edukacji. To świetne miejsce, by ukazać, że nauka może być fajna! Przy każdym eksponacie zawieszona jest tablica edukacyjna, która tłumaczy dane zjawisko w łatwy i przystępny sposób. Świat Iluzji to także tzw. “instagrammable place”, więc to idealne miejsce do zrobienia paru ciekawych i śmiesznych fotek, które później będziecie z córką oglądać, śmiejąc się na głos. 

 

Mikołajki to piękna tradycja, którą jak najbardziej należy pielęgnować. W końcu każda okazja do podarowaniu komuś bliskiemu pięknego prezentu to szczęście. Podaruj swojej córce coś niezwykłego. Skarpetki i słodycze szybko zostaną zapomniane. A wizyta w wirtualnym świecie? Na pewno nie!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.