Prezent na 70 urodziny – pomysły na ciekawy upominek

Prezent na 70 urodziny powinien sprawić jubilatowi wiele radości, dlatego warto dostosować go do zainteresowań obdarowywanego. Należy przy tym pamiętać, że co innego spodoba się osobie energicznej, a co innego takiej, która lubi spokój i odpoczynek.

Siedemdziesiąte urodziny to dobra okazja do spotkania się w rodzinnym gronie. Klasyczne świętowanie tego dnia obejmuje uroczysty obiad lub kolację, podczas których można okazać solenizantowi miłość i wsparcie. Warto przy takiej okazji wręczyć upominek, który będzie wyrazem uznania i szacunku. Prezent na 70 urodziny wcale nie musi być banalny – w wielu przypadkach świetnie sprawdzi się podarunek w formie przeżycia lub nowego doświadczenia.

Jak wybrać niekonwencjonalny prezent na 70 urodziny dla mamy?

Siedemdziesiątka to wiek godny pozazdroszczenia, dlatego warto go odpowiednio uczcić. Rozważając, jaki prezent na urodziny wybrać, należy przede wszystkim określić, co lubi obdarowywana osoba. Nie warto też ograniczać się do klasycznych upominków, takich jak książki czy biżuteria. Prezent na 70 urodziny mamy powinien być bowiem jak najbardziej wyjątkowy, dzięki czemu na długo zapisze się w jej pamięci.

Relaks i odprężenie, czyli sprawdzony prezent na 70 urodziny mamy

Każda kobieta, bez względu na wiek, lubi o siebie zadbać. Dobry pomysł na prezent na 70 urodziny dla mamy stanowi voucher umożliwiający jej skorzystanie z zabiegów relaksująco-pielęgnujących. Wśród nich warto zwrócić uwagę na pakiet rewitalizujący, obejmujący masaż twarzy i całego ciała, którego efektem będzie wzmocnienie i odnowienie skóry, a także nadanie jej nowego blasku. Jest to także doskonały sposób na odprężenie i oderwanie się od szarej codzienności.

Nietypowa kolacja dla miłośniczki nowych doznań

Rozważając, jaki prezent na 70 urodziny dla mamy wybrać, warto zwrócić uwagę na wydarzenia, które pozwalają na zdobycie nowych, niespotykanych doświadczeń. Jednym z nich może być nietypowa, tajemnicza kolacja. Możliwość skosztowania pysznych potraw nie stanowi jej głównej atrakcji.

Kolacja pełna wrażeń

Najważniejszym elementem takiego wydarzenia jest bowiem uczestnictwo w inscenizacji przypominającej sztukę teatralną, która angażuje wszystkich widzów i umożliwia im interaktywną zabawę. W jej trakcie dochodzi do wspólnego rozwiązywania fascynujących zagadek, dlatego taki prezent na 70 urodziny dla mamy z pewnością dostarczy jej wielu niezapomnianych wrażeń. Wybierając upominek tego typu, warto postawić na voucher umożliwiający zabranie ze sobą osoby towarzyszącej.

Oryginalny prezent na 70 urodziny taty – pomysły

Prezent na 70 urodziny dla mężczyzny może mieć różne oblicza. Najważniejsze jednak, aby taki upominek był wyjątkowy i pozwolił na zgromadzenie wielu pozytywnych wspomnień.

Wizyta w teatrze dla fana sztuki

Świętowanie kolejnego roku życia to dobra okazja do kontaktu z kulturą i sztuką. Dlatego doskonałym prezentem na 70 urodziny taty będzie bilet do teatru. Oglądanie widowiska nie tylko dostarczy wielu emocji, ale też pozwoli na prawdziwy relaks. Należy jednak pamiętać, aby wybrać inscenizację, która będzie interesująca dla solenizanta. Warto podarować mu podwójny bilet, aby mógł spędzić ten czas w towarzystwie bliskiej osoby.

Spotkanie z sommelierem dla miłośnika win

Alkoholowe eskapady są najczęściej domeną ludzi młodych. Z wiekiem dochodzi się do wniosku, że o wiele przyjemniejsze jest smakowanie alkoholu. Dlatego ciekawy prezent na 70 urodziny ojca to m.in. voucher na degustację wina. Ten szlachetny trunek kryje w sobie wiele tajemnic wartych odkrycia. Podczas spotkania z profesjonalnym sommelierem można nie tylko go skosztować, ale też poznać jego specyficzne style i nauczyć się dobierać odpowiedni rodzaj napoju do potrawy.

Ciekawy pomysł na prezent na 70 urodziny babci

Dobrym pomysłem na prezent na 70 urodziny dla babci będzie z pewnością zakup ozdobnego albumu i samodzielne wypełnienie go zdjęciami. Warto przy tym wybrać fotografie z różnych okresów życia jubilatki, a także te, które odzwierciedlają jej pasje i zainteresowania. Taki upominek można jednak jeszcze bardziej urozmaicić. Doskonale sprawdzi się voucher na sesję zdjęciową, podczas której babcia stanie przed obiektywem profesjonalnego fotografa. Taki prezent na 70 urodziny dla kobiety nie tylko pozwoli jej poczuć się wyjątkowo, ale będzie też świetną pamiątką.

Prezent na 70 urodziny dziadka, który wywoła wiele emocji

Wielu mężczyzn pasjonuje się sportem, a zwłaszcza piłką nożną. Bez względu na wiek śledzą nowinki ze świata futbolu europejskiego i z wypiekami na twarzy oglądają kolejne mecze. Jeżeli nasz jubilat również się do nich zalicza, ciekawy prezent na 70 urodziny dla dziadka będzie stanowił bilet wstępu na występ jego ulubionej drużyny. Dopełnieniem takiego upominku jest voucher umożliwiający zwiedzenie stadionu piłkarskiego.