Pomysły na prezenty dla chłopaka. Co kupić partnerowi?

Prezent dla chłopaka na rocznicę w formie przeżycia to oryginalna niespodzianka, która z pewnością zaskoczy drugą połówkę. Wśród męskich upominków popularnością cieszą się: skok na bungee, masaż dla dwojga czy zabawa w tunelu aerodynamicznym.

ekstremalne prezenty - skaczący chłopak z wieżowca

Oryginalne prezenty dla chłopaka to sposób na udaną niespodziankę, np. na jego urodziny czy imieniny. Upominki–przeżycia dostępne są w przeróżnych kategoriach, dlatego każdy znajdzie wśród nich coś odpowiedniego dla swojego partnera.

Ekstremalne prezenty dla chłopaka

Prezent w postaci ekstremalnego przeżycia to świetny pomysł na upominek dla każdego miłośnika mocnych wrażeń. To niepowtarzalna okazja, aby sprawić bliskiej osobie niezapomniane chwile pełne ekscytacji i dobrej zabawy z dużą dawką adrenaliny.

chłopak po skoku ze spadochronem

Skok na bungee

Skok z wieży z kilkudziesięciu metrów to ekstremalny prezent dla chłopaka. Bungee zapewnia maksimum adrenaliny i sprawdzi się u osób, które uwielbiają wyzwania i dreszczyk emocji. Każdy skok na bungee odbywa się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, których zadaniem jest dobrać odpowiednie liny i umocować uprząż, a także przekazać niezbędne informacje dotyczące przebiegu skoku. Dodatkowo istnieje możliwość sfilmowania i sfotografowania całego wydarzenia, co stanowi świetną pamiątkę dla chłopaka.

Skok ze spadochronem

Ekstremalny skok ze spadochronem to atrakcja dla osób pełnoletnich, które nie boją się wysokości i chcą spełnić dziecięce marzenia o lataniu. Skoki odbywają się w tandemie, czyli razem z instruktorem, z którym uczestnik zabawy połączony jest specjalną uprzężą, dlatego też są całkowicie bezpieczne. Czas swobodnego spadania podczas skoku to około 50 sekund, z prędkością 200 km/h, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci.

Flyboard

Flyboard to pomysł na prezent dla chłopaka, który uwielbia sporty wodne. Latająca deska to specjalna platforma z butami, połączona z turbiną skutera wodnego elastycznymi wężami. W nich tworzy się wysokie ciśnienie, które powoduje, że flyboard unosi się w powietrzu, a tym samym uczestnik zabawy. To całkowicie bezpieczne rozrywka. Posiadacz vouchera otrzymuje kask ochronny oraz kamizelkę.

Tunel aerodynamiczny

Tunel aerodynamiczny to miejsce, gdzie ćwiczą skoczkowie spadochronowi. We wnętrzu symulatora lotu wytwarzają się silne podmuchy powietrza, które przy odpowiednim ułożeniu ciała, pozwalają swobodnie się unosić. Latanie w tunelu aerodynamicznym to świetna zabawa dla każdego, dlatego doskonale sprawdzi się jako prezent dla chłopaka, np.: z okazji urodzin, rocznicy czy imienin.

Romantyczna niespodzianka dla chłopaka

Czas to najlepszy prezent, jaki można podarować ukochanej osobie. Wspólnie spędzone chwile umacniają więzi, a także pozwalają przyjemnie spędzić wolne popołudnie tylko we dwoje. Romantyczna kolacja, masaż relaksacyjny czy wspólne żeglowanie to idealne pomysły na prezent dla chłopaka.

kolacja dla dwojga - romantyczne przeżycia

Kolacja we dwoje

Romantyczna kolacja to idealny prezent dla chłopaka na rocznicę. Kameralna atmosfera, blask świec i przepyszne jedzenie to doskonałe warunki, by celebrować kolejny rok bycia razem. Zamawiając voucher na posiłek we dwoje, warto zastanowić się nad kulinarnymi preferencjami drugiej połówki i wybrać np.: kuchnię włoską, hiszpańską, francuską, amerykańską czy indyjską. Sympatyk niekonwencjonalnych rozwiązań z pewnością ucieszy się również, gdy w prezencie otrzyma zaproszenie na kolację w ciemności. Event odbywa się w kilku miastach w Polsce i polega na jedzeniu bez jakiegokolwiek źródła światła. Ma to na celu wyostrzenie zmysłu smaku i zwiększenie radości z posiłku, a jednocześnie doświadczenie czegoś nowego i niecodziennego.

Masaż dla dwojga

Voucher na masaż ciała to upominek dla chłopaka, który z pewnością da mu wiele przyjemności. Ciekawym rozwiązaniem na prezent dla niego jest masaż we dwoje. Relaksacyjny zabieg w intymnej atmosferze to sposób, nie tylko na uczczenie wyjątkowej okazji, ale również na odpoczynek i głębokie odprężenie.

Rejs z kolacją dla dwojga

Nocny rejs motorowym jachtem oraz kolacja na jego pokładzie to wyjątkowy prezent na rocznicę dla chłopaka. Z pewnością voucher na romantyczne żeglowanie mile zaskoczy drugą połówkę, a czas spędzony na pokładzie należeć będzie do wyjątkowo udanych.

Oryginalny pomysł na prezent dla chłopaka

Szukając niebanalnego prezentu dla drugiej połówki, wybierz użyteczny upominek, jak voucher na sprzątanie samochodu, sesję coachingową z trenerem rozwoju osobistego czy wirtualny trening sportowej jazdy autem w symulatorze, który podszkoli umiejętności za kierownicą.

mężczyzna w symulatorze wyścigowym

Spa dla samochodu

Voucher obejmuje kompleksowe mycie auta wewnątrz i na zewnątrz, czyli odkurzanie, czyszczenie karoserii, felg, plastików, uszczelek, progów, szyb i dywaników oraz tablic rejestracyjnych. W cenie pakietu znajduje się również zaczernianie opon, a także odświeżanie zapachu w środku samochodu.

Trening w symulatorze wyścigowym

Zabawa w symulatorze wyścigowym to doskonała niespodzianka dla chłopaka, który jest fanem motoryzacji. Nowoczesny sprzęt został zbudowany z profesjonalnych części prawdziwego wyścigowego samochodu, co powoduje, że rozgrywka jest wyjątkowo realistyczna.

Indywidualna sesja coachingowa

Indywidualna sesja coachingowa to pomysł na kreatywny prezent dla chłopaka, zwłaszcza gdy ten interesuje się rozwojem osobistym. Spotkanie z wykwalifikowanym specjalistą opiera się na rozmowie oraz ćwiczeniach, które mają na celu umiejętne wykorzystanie potencjału uczestnika sesji. Coach podpowie, jak realizować marzenia i życiowe cele.

Survival – weekendowa szkoła przetrwania

Weekendowa szkoła przetrwania to fajny prezent dla chłopaka, który nie boi się wyzwań i lubi przygody. Uczestnicy obozu nabywają niezbędnych umiejętności survivalowych, jak: rozpalanie ogniska, budowanie schronienia, czytanie map topograficznych czy radzenie sobie z trudnymi warunkami pogodowymi.