Pakiety Przeżyć

Oprócz pojedynczych atrakcji, Wyjątkowy Prezent posiada w swojej ofercie wygodne pakiety dedykowane dla każdego i na każdą okazję. Ekscytujące, oryginalne, dające możliwość wyboru i do tego pięknie wydane – Pakiety Przeżyć, są jednym z najczęściej wybieranych prezentów z naszej oferty. Zestawy pieczołowicie dobranych i wyselekcjonowanych prezentów, pogrupowanych w odpowiednie kategorie, zostały stworzone z myślą o potrzebach Waszych jak i Waszych bliskich. Lubimy mieć kontrolę nad swoim wolnym czasem i samodzielnie podejmować decyzję, a taki Pakiet Przeżyć nam to umożliwia. Więcej o tych pięknych księgach i o tym jakie skarby w sobie skrywają przeczytacie poniżej 😉

Co zawiera Pakiet Przeżyć?

Pakiet Przeżyć, to zbiór kilkudziesięciu najlepszych prezentów z danej kategorii. Osoba obdarowana sama decyduje jakie przeżycie, chce zrealizować. Spośród całej listy dostępnych atrakcji na terenie całej Polski, wybiera jedną i ma cały rok na jej zrealizowanie. Wybraną atrakcję z Pakietu Przeżyć należy zarejestrować, tak samo jak pojedynczy Voucher. Każdy pakiet zawiera numer rezerwacyjny. Po jego wpisaniu na stronie rezerwacji pojawi się lista prezentów możliwych do zrealizowania. Proste, prawda ;)? A jakie wygodne!

Kategorie

Pakiety Przeżyć stworzone zostały z myślą o klientach ceniących sobie swobodę i elastyczność. Taki pakiet świetnie sprawdza się w momencie zakupu prezentu dla bliskich, dla samego siebie, jak i dla dalszych znajomych czy nawet osób, których nie znamy zbyt dobrze.

Kiedy nie mamy pomysłu na konkretny prezent, wystarczy, że mniej więcej znamy zainteresowania i zamiłowania obdarowanego i już możemy dobrać mu pakiet, który sprosta  jego wymaganiom. Jeżeli lubi samochody, Pakiet Przeżyć Poznaj Potęgę Motoryzacji będzie dobrym pomysłem. Natomiast jeśli ceni sobie dobrą kuchnię i lubi odkrywać nowe smaki – Pakiet Przeżyć Podróż po Kuchniach Świata na pewno mu się spodoba.

Czasami zdarza się, że niewiele wiemy o osobie, której wręczamy prezent. Dzieje się tak, gdy jesteśmy zapraszani jako osoba towarzysząca na urodzinowe przyjęcie, bądź na ślub do krewnego, którego nie widzieliśmy 20 lat i pamiętamy go tylko z zabaw w piaskownicy. W tym przypadku dobrym wyborem są Pakiet Przeżyć dla Niej i Pakiet Przeżyć dla Niego. Pakiety te zawierają zestaw prezentów dopasowanych do odpowiedniej płci. Jednak biorąc pod uwagę to jak różnymi jesteśmy ludźmi, i jak rozbieżne potrafią być nasze upodobania wachlarz atrakcji dostępnych do wyboru jest bardzo szeroki. Idąc za tym tropem w Pakiecie Przeżyć dla Niej znajdziecie takie prezenty jak Masaż Gorącymi Kamieniami, Manicure, czy np. Jazdę Skuterem Wodnym. Natomiast w Pakiecie Przeżyć dla Niego – Jazdę Monster Truckiem, ale i Masaż Relaksacyjny.

Dogodnym rozwiązaniem dla miłośników swojego regionu bądź podróżników, odkrywających nowe zakątki Polski są pakiety dedykowane konkretnym miastom bądź regionom. W ofercie Wyjątkowego Prezentu dostaniesz m.in. Pakiet Przeżyć Poznań bądź Pakiet Przeżyć Łódź. Postaraliśmy się wyszukać wszystkie najciekawsze atrakcje,  znajdujące się w danym obszarze geograficznym, których nie sposób znaleźć w zwykłym przewodniku dla turystów.

Masz ochotę zaszaleć? – Pakiet Przeżyć Adrenalina, uwolni Twoje niewykorzystane pokłady energii. Jeżeli natomiast chcesz się zrelaksować, sięgnij po – Pakiet Przeżyć Relaks i Uroda i samodzielnie podejmij decyzję o tym jaka forma relaksu jest Ci potrzebna. Lista Pakietów Przeżyć jest bardzo szeroka. Możecie ją prześledzić tutaj.

Przewodnik Polska Pełna Przeżyć

Miłym i wartym zainteresowania dodatkiem do Pakietów Przeżyć jest książka – Polska Pełna Przeżyć. Jest to przewodnik po ciekawej i aktywnej Polsce powstały przy współpracy z National Geographic Traveler. Oprócz artykułów opisujących wybrane atrakcje oraz rekomendacji testerów przeżyć znajdziecie tam przepiękne zdjęcia fantastycznie inspirujących miejsc. Co ciekawe, w przewodniku znajdują się zdjęcia wyłonione w konkursie fotograficznym organizowanym w zeszłe lato przez Wyjątkowy Prezent i National Geographic Polska.

Taki przewodnik po przeżyciach to doskonały dodatek do prezentu jak i samodzielna inspirująca książka, z której można dowiedzieć się wiele ciekawostek o naszym pięknym kraju i o tym, co wyjątkowego możemy doświadczyć.