O czym marzą dzieci?

1 czerwca obchodzimy święto, które wydaje się najbardziej radosnym świętem w kalendarzu — Dzień Dziecka. Dzień Dziecka oficjalnie ustanowiono w 1954 roku przez ONZ. To właśnie tam uznano, że każdy mały obywatel zasługuje na wszystko, co najlepsze. W tym dniu każdy dzieciak powinien budzić się i zasypiać z ogromnym uśmiechem na twarzy, wspominając szaloną zabawę i prezenty, którymi został obdarowany. Jeśli nie wiesz jeszcze co podarować zapoznaj się z naszym rankingiem prezentów na Dzień Dziecka.

dzien-dziecka2

LOT W TUNELU AERODYNAMICZNYM DLA JUNIORÓW

Na szczycie naszego rankingu znalazł się prezent, o którym marzy każde dziecko na całym świecie, a na pewno te, które oglądało “Piotrusia Pana” –  Lot w tunelu aerodynamicznym! To niepowtarzalna okazja by wzbić się ponad ziemię na przekór grawitacji. Możliwość swobodnego lotu brzmi niczym spełnienie marzeń, więc jest to wręcz idealny prezent na Dzień Dziecka i z pewnością sprawi on, że ta data zostanie zapamiętana przez Twoją pociechę na bardzo długo!

lot-w-tunelu-aerodynamicznym-dla-juniorow

PRZYGODA W WIRTUALNYM ŚWIECIE DLA DWOJGA

Nie od wczoraj wiadomo, że dzieci mają bujną wyobraźnię. Bez problemu mogą przenieść się myślami na inną planetę i dumać bez końca, a teraz przy pomocy nowej technologii VR mogą przeżyć prawdziwą przygodę w wirtualnym świecie. Gogle VR są lepsze od różowych okularów. Twoje dziecko może zostać bohaterem swojej ulubionej gry komputerowej i  decydować o przebiegu swojej wirtualnej rozgrywki. Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga to świetna zabawa, którą może się podzielić z najlepszym przyjacielem. Wyślij swoją pociechę w wirtualną podróż dookoła świata, niech pozna najpiękniejsze zakątki kuli ziemskiej!

wirtualnarzeczywistoscKURS KARATE DLA DZIECI

Dzień Dziecka to świetna okazja, by podarować dziecku trochę ruchu. Dlatego w naszym rankingu nie mogło zabraknąć Kursu Karate. Jeśli Twoje dziecko marzy o tym, by zostać uczniem pana Miyagi bądź zaprzyjaźnić się z Kung Fu Pandą, to będzie strzał w dziesiątkę! Na Kursie pozna techniki, które podejrzał u swoich ulubionych postaci na ekranie telewizora. Kto wie, może narodzi się w nim nowe hobby? Tego nie wiemy, ale wiemy, że z pewnością będzie to dla niego niesamowite przeżycie!

kurs-karate-dla-dzieci

PAINTBALL LASEROWY – ROZGRYWKA DLA 10 OSÓB (60 MINUT)

Dzień Dziecka to święto nas wszystkich! Każdy z nas ma w sobie coś z dziecka 🙂 Dlatego ostatnim prezentem w naszym wyjątkowym rankingu jest Paintball Laserowy dla Przyjaciół! Z tego prezentu możecie skorzystać całą rodziną i zabrać ze sobą najlepszych znajomych! Skoro wszyscy obchodzimy Dzień Dziecka, to dlaczego by nie świętować go razem? Urządźcie bitwę pokoleniową i sprawdźcie, czy w tym pojedynku wygrają małe, czy duże dzieci! Taka zabawa nie tylko sprawi Wam radość, ale i pozwoli spędzić czas razem, bo nie ma nic lepszego niż czas spędzony z najbliższymi!

paintball-laserowy