Najciekawsze pomysły na prezent dla kierowcy

Kupując prezent, należy przede wszystkim wziąć pod uwagę preferencje adresata. Jeśli największą miłością zawodowego kierowcy jest jego auto, to lepiej nie kupować mu kolejnego krawata. Zdecydowanie lepszym pomysłem będą podarunki nawiązującego do jego hobby.

Szukając idealnego prezentu dla kierowcy-pasjonata, warto postawić na niebanalne rozwiązanie związane z motoryzacją. Strzałem w dziesiątkę będzie Voucher na jazdę w amerykańskim buggy. Zamiast niego można też zdecydować się na bon na ekstremalną jazdę w symulatorze wyścigowym.

Jazdy w buggy – unikalny prezent dla kierowcy

Kupno prezentu dla kierowcy, który większą część dnia spędza za kółkiem, jest nie lada wyzwaniem. Trzeba wykazać się kreatywnością, aby mieć szansę zaskoczyć obdarowywanego. Nie jest to jednak niemożliwe. Przede wszystkim warto postawić na upominek nawiązujący do tego, czym się interesuje. Jeśli jego pasją jest praca, szukanie odpowiedniego podarunku może okazać się nie aż tak trudne. Ciekawym pomysłem na prezent dla kierowcy tira (i nie tylko) będzie voucher na jazdę pojazdem o nazwie Buggy. Historia tej maszyny sięga lat 60. ubiegłego wieku. Pierwszy buggy został zaprojektowany przez mieszkańca Kalifornii, Bruce’a Meyersa. Pojazd doskonale sprawdza się na pustyniach, plażach, wykorzystywany jest podczas wyścigów typu Dakar. Można czerpać satysfakcję z jazdy nim, nawet pokonując trudniejsze nawierzchnie. Wyposażony jest w koła z grubymi oponami, wytrzymałe zawieszenie, ma otwarte nadwozie. Buggy nie są popularne w Polsce, do jazdy rekreacyjnej wykorzystujemy zwykle quady. Nie powinno zatem dziwić, że widok amerykańskiej maszyny na polskich drogach budzi zdziwienie. Bon podarunkowy na Jazdę w Buggy to zdecydowanie lepszy pomysł niż śmieszna koszulka dla kierowcy tira.

Prezent dla kierowcy podróżnika

Kierowcy to osoby, które przez kilka godzin dziennie są w podróży. Poruszając się autostradami i drogami szybkiego ruchu, często nie mają okazji zwiedzić mijane miejscowości. Szukając idealnego prezentu dla kierowcy ciężarówki, można postawić na Voucher na Zwiedzanie Warszawy w Fiacie 125p. W trwającej ponad 2 godziny podróży obdarowany będzie miał okazję poznać najbardziej interesujące zakątki stolicy. Warszawę będzie podziwiać z miejsca pasażera, a w zwiedzaniu towarzyszył mu będzie przewodnik. Najważniejsze zabytki stolicy można również poznawać z siedzenia innego słynnego auta, a mianowicie Fiata 126p, który w przeszłości królował na polskich drogach. Zaletą przygody jest fakt, że mogą z niej skorzystać aż 4 osoby.

Prezent dla kierowcy kochającego szybką jazdę

Kierowcy ciężarówek, tirów czy autobusów, podobnie jak osoby siedzące za kierownicą samochodów osobowych, są zobowiązane do przestrzegania zasad ruchu drogowego. Poza drogami szybkiego ruchu nie mogą pozwolić sobie na zbyt szybką jazdę. Groziłoby to utratą stanowiska, a nawet prawa jazdy, co uniemożliwiłoby pracę w zawodzie. Z tego powodu doskonałym pomysłem na prezent dla kierowcy ciężarówki czy autobusu będzie Voucher na ekstremalną Jazdę w Symulatorze Wyścigowym. Można się wtedy poczuć jak zawodowy rajdowiec, który nie musi przejmować się zbyt szybką jazdą. Symulator daje możliwość wyboru pojazdu i dostosowanie go do stopnia zaawansowania kierowcy. Przed skorzystaniem z symulatora użytkownik zostaje przeszkolony, dzięki czemu odkrywa tajniki jazdy sportowej. Taki prezent sprawdzi się bardziej niż niejeden gadżet dla kierowcy tira. Miłośnikom szybkiej jazdy można również podarować voucher na kurs driftu. To propozycja dla osób, które kochają adrenalinę i pragną poczuć się jak bohater filmów akcji.

Nietypowe prezenty dla kierowcy autobusu

Ciekawą atrakcją dla zawodowego kierowcy będzie jazda kultowym jednośladem marki Harley-Davidson. To gwarancja dobrej zabawy, niesamowitych emocji i sporej dawka adrenaliny. Świat z perspektywy kierowcy takiej maszyny wygląda całkiem inaczej niż zza szyby autobusu. Daje wolność, pozwala poczuć się jak bohater grany przez Arnolda Schwarzeneggera w „Terminatorze”. Aby mieć pamiątkę z takiej przygody, warto zdecydować się na zakup bonu podarunkowego na Jazdę Motocyklem Harley-Davidson z Filmowaniem. Kierowcy ciężarówki, który doskonale radzi sobie na motocyklu, można też kupić voucher na jazdę na torze motocrossowym lub kurs doskonalenia techniki jazdy motocyklem.

Osobie na co dzień procującej za kierownicą autobusy, która od czasu do czasu lubi wzbić się w powietrze, warto podarować bon na lot balonem. Zapewnia on dreszczyk emocji i pozwala na podziwianie widoków z perspektywy ptaka. Podobne wrażenia gwarantuje lot motolotnią. Szukając pomysłu na prezent dla kierowcy zawodowego, można zdecydować się również na bon na Lot w Symulatorze. Dzięki temu każdy ma szansę poczuć siły i przeciążenia, z jakimi zmagają się piloci w trakcie prawdziwego lotu. Podczas treningu w symulatorze można pod okiem doświadczonego instruktora sprawdzić, jak to jest latać w różnych warunkach atmosferycznych. Bon na lot stymulatorze to propozycja na prezent z okazji urodzin, sprawdzi się też na dzień chłopaka lub jako atrakcja na wieczorze kawalerskim.