Jak wybrać najlepszy prezent na Dzień Kobiet? Poradnik dla mężczyzn

Oto dzień przed którym drżą mężczyźni. Ci wątpiący w swoją pamięć zakreślają go w kalendarzu czerwonym flamastrem. Ci mniej zapominalscy gorączkowo poszukują wskazówek, które ułatwią im wybór właściwego prezentu dla solenizantki bądź solenizantek. W końcu poza ukochanymi są też siostry, mamy, babcie czy przyjaciółki. Jak upewnić się, że ta, dla której prezentu poszukujesz będzie z niego zadowolona? Poniższy poradnik pomoże Ci zyskać co do tego pewność.

1) Coś, co pomoże jej się zrelaksować i zadbać o siebie

Vouchery na zabiegi spa, to podarunek, który w przypadku kobiet niemal nigdy nie chybia. Jeśli sądzisz jednak, że istnieje zabieg, który uszczęśliwi każdą z nich, z przykrością musimy sprowadzić Cię na ziemię. Ale nie załamuj się. Z pomocą przyjdzie Ci mały test… sprawdzający jak uważnie słuchasz kobiet w swoim otoczeniu. Czy uskarżały się może na ból pleców lub napięcie mięśni? Jeśli tak, podaruj im masaż relaksacyjny lub intensywniejszy masaż tajski, który pomoże pozbyć się tych problemów. Któraś z nich wspominała może, że nie ma czasu, by odpowiednio zadbać o skórę? Szeroka oferta zabiegów pielęgnacyjnych przyjdzie im z pomocą. A dla zupełnie zagubionych w świecie spa, mamy ostatnie koło ratunkowe. Wybierz popołudnie w spa i pozwól ukochanej kobiecie samodzielnie dokonać wyboru zabiegów, których potrzebuje lub na jakie ma akurat ochotę.

2) Coś, czego nie dostanie żadna z jej koleżanek

Powiedzmy to sobie szczerze. Każda kobieta pragnie czuć się wyjątkowa i doceniana. Zresztą nie jest to domena wyłącznie płci pięknej. W Dniu Kobiet liczą się jednak tylko one. Jak sprawić, by poczuły się kochane i cenione? Postaw na prezent, którego z pewnością nie dostaną ich przyjaciółki, koleżanki, znajome i sąsiadki. Powiedzmy to sobie szczerze, najlepszy prezent to ten niepowtarzalny, a większość kobiet niechętnie podchodzi nawet do przedstawicielek tej samej płci, które zdecydowały się na zakup takich samych ubrań. Nie musisz oczywiście ofiarowywać gwiazdki z nieba (choć dzięki voucherom od Wyjątkowego Prezentu naprawdę masz taką możliwość). Postaw na sesję fotograficzną, podczas której zajmą się nią fryzjerka, stylistka i makijażystka, a po przeżyciu pozostaną jej profesjonalne fotografie, którymi będzie mogła chwalić się do końca życia. Możesz także podarować jej niezapomniane przeżycia w przestworzach. Podczas lotu motolotnią będzie miała okazję podziwiać niesamowite widoki i choć na chwilę spojrzeć na życie z innej perspektywy.

3) Coś, z czego skorzystacie wspólnie

Dzień Kobiet to w końcu nie tylko okazja do obdarowywania, ale także spędzania czasu z ukochanymi kobietami. Wyjątkowy Prezent ma dla was całą gamę przeżyć, z których możecie skorzystać wspólnie. Postaw na lot widokowy, podczas którego obejrzycie niesamowitą panoramę z pokładu ultralekkiego samolotu lub gondoli bajecznie kolorowego balonu. Wybierz kolację w ciemności dla dwojga, aby cieszyć się znakomitym jedzeniem w niecodziennej scenerii. A jeśli Ty również potrzebujesz chwili wytchnienia, relaksacyjna sesja floatingu dla dwojga z pewnością ci ją zapewni. To połączenie relaksu z pielęgnacją jest doskonałym rozwiązaniem również wówczas, gdy nie jesteś pewien, którego z tych elementów ona potrzebuje bardziej.

Mamy nadzieję, że ten krótki przewodnik po kobiecej psychice i potrzebach pomoże Ci w doborze idealnego prezentu na Dzień Kobiet. A być może okaże się też pomocny w przyszłości. W końcu kobiet w Twoim życiu i okazji do ich obdarowywania z pewnością nie brakuje.