Filmowy Skok czyli bezpieczna adrenalina

Atrium Dive czyli Filmowy Skok kojarzy się nam z hitowymi produkcjami kinowymi takimi jak np. Mission Impossible. Jest to całkiem dobre skojarzenie, które po części oddaje istotę tej atrakcji! Dowiedz się jakie emocje towarzyszą człowiekowi podczas skoku i czym charakteryzuje się to przeżycie.

Zaskoczona krzycząca młoda kobieta, na pastelowym tle.

Pomysł na tą niecodzienną atrakcję powstał dzięki wyżej wymienionemu filmowi. Mission Impossible 2, bo o tej produkcji mowa, zawiera w sobie scenę, w której główny bohater wykonuje nierealny wręcz skok. Niemożliwe jest tu wszystko, prędkość lotu, wysokość, z której skacze bohater czy “lądowanie”, a jednak już teraz można samodzielnie spróbować tej iście kaskaderskiej ewolucji.

Atrium Dive – Filmowy Skok to zastrzyk adrenaliny

Jeżeli szukałeś pomysłu na prezent, który dostarczy bliskiej Ci osobie niezapomnianych wrażeń, to ten skok idealnie wpasowuje się w taką charakterystykę. Łączy on w sobie elementy skoku na bungee i popularnego ostatnio Walk In The Sky, przez co zyskuje coraz więcej fanów. Jest przeżyciem stosunkowo niedrogim, a dostarczającym ogromnych emocji, dlatego coraz więcej osób pragnie spróbować swoich sił i spełnić swoje marzenia. Warto dodać, że sceneria jest dopracowana do najmniejszych szczegółów i podczas samego skoku towarzyszą nam efekty dźwiękowe i wizualne. To wszystko sprawia, że sam skok jest niezapomniany i pełen emocji!

Kaskaderska próba – jak wygląda?

Atrium Dive – Filmowy skok to skok we wnętrzu 26-metrowej wieży. Sprzęt, używany do tego przeżycia, to descender. Jest to profesjonalny, kaskaderski przyrząd, który gwarantuje całkowite bezpieczeństwo podczas skoku i lotu. Najciekawszym elementem jest jednak “lądowanie”, które następuje 15 cm przed ziemią, więc dość niecodziennie i widowiskowo. Dodając do tego, wcześniej wspomniane, efekty wizualno-dźwiękowe otrzymujemy prawdziwą przygodę, którą wspominać będziemy przez długi czas. Wbrew pozorom skok cieszy się dużą popularnością nie tylko w Dzień Chłopaka czy Dzień Ojca, ale także podczas Dnia Kobiet.

Wyjątkowa atrakcja dla każdego

Ważną zaletą Atrium Dive jest to, że przeżycie odbywa się przez cały rok, w każdych warunkach pogodowych. W zimie bowiem wieża jest ocieplana, zaś w lato chłodzona. Świetnie sprawdza się jako pomysł na prezent dla nastolatka z okazji urodzin bądź Dnia Dziecka, bowiem filmowy skok można wykonywać od 13 roku życia! Świetnie wkomponuje się jako inspiracja na atrakcję dla całej rodziny, będzie to ciekawe urozmaicenie weekendu bądź wyjazdu! Po tym przeżyciu zgodnie stwierdzicie, że naprawdę było warto! Przygoda nie tylko dla kaskaderów czeka na Was!