father, daughter, beach-656734.jpg

Dzień Ojca – jaki prezent wybrać z tej okazji?

Najlepszy majster, architekt i strażnik wszech czasów? To oczywiście Twój tata! Tylko on wiedział, jak naprawić Twoją ulubioną zabawkę, zbudować domek na drzewie i pilnować, by żaden potwór spod łóżka nie porwał Ci kołdry. Okaż tacie wdzięczność za wszystko, co dla Ciebie zrobił i świętuj Dzień Ojca razem z nami! 23 czerwca zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie wiesz, co kupić tacie z tej okazji? Przed Tobą najlepsze pomysły na upominek dla każdego taty!

Dzień Ojca - Mężczyzna w przebraniu superbohatera trzyma "na barana" swoja córkę, która tez jest w przebraniu superbohatera!
Ojciec pokazuje również, że "jest moc", dumnie prężąc muskuły. Obydwoje sprawiają wrażenie szczęśliwych.
Dzień Ojca to święto taty – superbohatera!

Dzień Taty ani w Polsce, ani na świecie nie jest jeszcze tak popularny, jak Dzień Matki, o którym pamięta każdy. Z Dniem Ojca bywa różnie – czasem zdarza się nam zapomnieć o tej dacie, a w niektórych domach po prostu nie praktykuje się tej tradycji. Nawet jeśli Twoi bliscy nie mają w zwyczaju obdarowywać ojców prezentami, śmiało możesz zapoczątkować nową tradycję w rodzinie. Nie bez powodu Sonora Smart Dodd, córka weterana wojny secesyjnej Williama Smarta, zapoczątkowała obchody w Stanach Zjednoczonych w 1910 roku. W końcu jest tyle powodów, by okazać ojcom wdzięczność za wkład w wychowanie, zapewnienie domu i bycie prywatnym superbohaterem! Dzień Ojca to doskonała okazja, by wyrazić szacunek i docenić swojego tatę poprzez złożenie stosownych życzeń i obdarowanie go wyjątkowym prezentem. Ale jak wybrać upominek dla taty, by był z niego zadowolony?

Dzień Ojca – prezent od najmłodszych

Najmłodsze dzieci chętnie korzystają ze swoich twórczych zdolności przy różnych okazjach. Dzień Ojca to również wspaniała okazja do wręczenia tacie laurki, narysowania obrazka, czy też zaśpiewania piosenki. Nie bez powodu przedszkola i szkoły organizują w tym dniu przedstawienia, podczas których dzieci mogą poczuć się, jak prawdziwi aktorzy na scenie, a tatusiowie wzruszyć umiejętnościami swoich pociech. Dzieci w wieku szkolnym z powodzeniem mogą również przygotować razem z mamą ulubione ciasto, które będzie wyśmienitym podarunkiem z okazji Dnia Taty!

Podarunki dla ojców głodnych wrażeń

Jak często Twój tata ma okazję porządnie zaszaleć? Ciągła rutyna, siedząca praca i stres dają się we znaki i utrudniają zaplanowanie czegoś naprawdę odlotowego. Na szczęście Dzień Ojca to wyjątkowa okazja do podarowania tacie ekstremalnego prezentu, który nie tylko zagwarantuje mu świetnie spędzony czas, ale nawet spełni jego marzenia z dzieciństwa! Czyż to nie wspaniały pomysł, by odwdzięczyć się za jego trud, jaki włożył w spełnianie Twoich pragnień? Jeśli Twój tata ceni sobie dobrą zabawę, postaw na podarunek, o którym na długo nie zapomni! Być może Twój tata od zawsze marzył o lataniu? Lot Widokowy Samolotem to strzał w dziesiątkę dla każdego marzyciela! Z kolei fani motoryzacji będą zachwyceni możliwością przejechania się Super Autem, takim jak Ferrari, Lamborghini, czy Mustang. Świetnym pomysłem będzie również wyjście na Strzelnicę (w szczególności we dwoje) lub… Skok ze Spadochronem, za który będzie Ci wdzięczny do końca życia!

Prezent z klasą dla Twojego taty

Solidna dawka adrenaliny to jednak nie prezent dla każdego taty. Spokojni Panowie zdecydowanie bardziej ucieszą się z podarunku, który nie zmusi ich do odrywania stóp od ziemi. A może Twój tato dostarcza sobie wystarczająco wiele emocji, wykonując swój zawód? W obu przypadkach warto postawić na przeżycie, które dostarczy pozytywnych wrażeń, ale niekoniecznie adrenaliny. Świetnym wyborem dla konesera dobrych alkoholi będzie degustacja ulubionego trunku – wina, piwa, whisky, czy nawet rumu. Podróż po Świecie Whisky to super pomysł na prezent z okazji Dnia Ojca! A jeśli Twój ojciec szczególnie w życiu ceni sobie muzykę lub pasjonuje się kulturą, zaproś go na koncert ulubionego wykonawcy lub podaruj wejściówki do nowego muzeum. Ciekawym pomysłem na prezent dla taty jest również Voucher na koncert chopinowski, który odbywa się w kameralnym miejscu. Tam, gdzie Chopin grał jeden ze swoich pierwszych koncertów. Takie wydarzenie to wspaniała okazja do wspólnego spędzenia czasu!

Odpoczynek po pracy – pomysł na prezent

Inny podarunek podarujesz tacie, który marzy o błogim odpoczynku po pracy. Być może wciąż jest aktywny zawodowo i chciałby zrelaksować się w weekend, a może przeszedł niedawno na emeryturę i wciąż nie zdążył należycie wypocząć. W takiej sytuacji zastanów się, czy Twój tata woli odpoczynek aktywny, czy raczej bierny. Jeśli dotychczas relaksował się podczas wizyty na basenie, pomyśl o zakupie karnetu na siłownię lub wejściówki na strzelnicę. Takie atrakcje to świetny pomysł na aktywny wypoczynek po pracy, a tym samym wspaniały wybór na prezent z okazji Dnia Ojca. Jeśli jednak Twój tata nie należy do osób aktywnych i najlepiej wypoczywa na kanapie, najlepszym wyborem na prezent z okazji Dnia Taty będzie Wypad za Miasto. Nie musisz się jednak martwić o kwestie organizacyjne i tracić czas na przeglądanie ofert hoteli. Po prostu wybierz Wyjątkowy Prezent, a zaoszczędzony czas podaruj tacie wraz z prezentem. Wspólne chwile z tatą to najlepsze, co możesz mu podarować z okazji jego święta!

2 thoughts on “Dzień Ojca – jaki prezent wybrać z tej okazji?”

    1. Flaszka to znany i sprawdzony pomysł. Jednak na Dzień Ojca polecamy niezwykłe przeżycia, które spełnią marzenia Taty. Flaszkę trzeba zostawić na mniejsze okazje.
      Pozdrawiamy!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.