Dreszcz emocji na prezent, czyli jak świętować Halloween!

Nadeszła jesień, a wraz z nią dni stają się krótsze, zimniejsze i bardziej wietrzne. Nie dajcie się jednak zwieść melancholii, tak silnie dostarczanej nam przez jesienne liście otaczające przechodniów — nadchodzi bowiem 31 października, czyli dzień, w którym przegonimy smutek! Halloween, bo to o nim mowa, stwarza nam wiele okazji do tego, by nie tylko oprzeć się zmianom w aurze, ale dodatkowo udowodnić, że jesień — szczególnie ta Polska — również potrafi być przepiękna! Nie myślcie więc dłużej o zostaniu w domu i wspólnie zobaczmy, jak możemy spędzić to niecodzienne święto. Niechaj rozwiąże się worek z pomysłami!


Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół

Warszawa ROOM ESCAPE ul. Sniadeckich. fot.Krzysztof Zuczkowski

Czy można lepiej spędzić święto strachów niż w towarzystwie zgranej paczki?! Taka wyprawa do pokoju zagadek nie tylko postawi Was w kompletnie niecodziennych sytuacjach, ale również dostarczy iście Halloweenowych emocji — niektóre ze specjalnie przygotowanych pomieszczeń wieją grozą! Rozwiążecie ich tajemnice?

Zostań Bohaterem Powieści

A może kusi Cię opowieść rodem ze Stephena Kinga z Tobą w roli głównej? Taki horror z Tobą jako bohaterem potrafi naprawdę podnieść ciśnienie oraz stanowi niecodzienną pamiątkę na całe życie! Powierz swój los profesjonalnemu pisarzowi, wykreuj bohaterów i przeczytaj swoją historię z dreszczykiem (lub bez) wydaną w formie książki. Czeka Cię niecodzienna lektura!

Przygoda w Wirtualnym Świecie

Gdy pogoda jednak wybitnie nie będzie nastrajała do dalekich wojaży, a świat wydawał się nieprzyjemny, czemu by nie zmienić uniwersum? Wizyta w salonie wirtualnej rzeczywistości pozwoli Ci na szalone przeżycia, o jakich do tej pory można było jedynie pomarzyć. Masz ochotę na prawdziwą grozę? Z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie!

Przerażająca Wizyta w Horror House dla Twojej Ekipy

Halloween jednak rządzi się swoimi prawami, a Ty chciałbyś przeżyć je tak, jak przeżywane być powinno? Jeśli nie brak Ci odwagi i zbierzesz ekipę, której nie straszne są nocne mary, czeka Was niezapomniana przygoda w mrocznej piwnicy pełnej strachów!

Mamy nadzieję, że tegoroczne Halloween będzie miało okazję stać się czymś więcej niż „cukierkiem czy psikusem” i przyniesie wiele radości tym młodszym i tym trochę starszym!To fantastyczne święto to doskonała okazja, by również w samym środku jesieni pozwolić sobie na wyjątkowe chwile!