Degustacja piwa – pomysł na prezent dla prawdziwego piwosza

Piwo to jeden z najpopularniejszych procentowych trunków w Polsce. Świetnie smakuje w gronie znajomych i podczas wieczornych rozmów. Degustacja piwa to sposób, aby dowiedzieć się więcej o chmielowym napoju, poznać tajniki sztuki kiperskiej oraz zgłębić zasady piwnej kultury.

Degustacja Piwa to rewelacyjny pomysł na prezent dla każdego miłośnika trunku z chmielowych szyszek. Upominkowy voucher można podarować, np.: bratu, tacie, najlepszemu kumplowi czy drugiej połówce.

Degustacja piwa dla dwojga na prezent

Degustacja piwa we dwoje to sposób na oryginalną randkę, która połączy przyjemne z pożytecznym, czyli wyśmienity smak piwa z porządną dawką przystępnej wiedzy dotyczącej szeroko pojętej kultury piwnej. W ofercie Wyjątkowego Prezentu można również skorzystać z degustacji połączonej, np.: ze zwiedzaniem Muzeum Piwowarstwa lub profesjonalnym kursem kiperskim. Doświadczony kiper przekaże uczestnikom kursu ogrom wiedzy dotyczącej nie tylko samego powstawania chmielowego trunku, ale również historii piwa, sposobów jego podawania i wielu ciekawostek o byciu profesjonalnym degustatorem.

Degustacja piwa w ciemności

Degustacja piwa w kompletnej ciemności to innowacyjne podejście do kwestii serwowania napojów alkoholowych. Próbowanie trunku w całkowicie nieoświetlonym pomieszczeniu powoduje, że zmysły węchu oraz smaku wyostrzają się, a sam napój smakuje intensywniej. Degustacja Piwa w Ciemności to sposób na przeżycie czegoś nowego, a także świetną zabawę w doborowym towarzystwie. Na wspólne smakowanie chmielowego trunku można bowiem zabrać drugą połówkę albo grupę najlepszych przyjaciół i urządzić sobie, np.: przyjemny wstęp do szalonego wieczoru kawalerskiego. Zaskocz przyjaciół, znajomych lub rodzinę i podaruj im voucher na degustację wyśmienitego piwa.