Co kupić rodzicom na święta? 5 pomysłów na atrakcyjny prezent świąteczny!

Wiele trudów i energii, włożonej w nasze wychowanie oraz szczera, bezgraniczna miłość. Rodzice często rezygnowali z własnych pasji i marzeń, po to, by zapewnić nam jak najlepszy start w życiu. Święta Bożego Narodzenia to okazja, by podarować im niezwykły upominek, który zapamiętają na długie lata. Zobacz, jakie propozycje podarunków przygotowaliśmy i wybierz idealny prezent na święta dla rodziców

Prezent pod choinką nie musi być duży, żeby spełniać marzenia. Prezent na święta dla rodziców to okazja, by podziękować za miłość, którą nam okazują.
Spełnianie marzeń jest proste – podaruj wspaniały prezent na święta dla rodziców!

Prezent świąteczny dla rodziców

Prezent na święta dla rodziców – łatwiej powiedzieć, trudniej wybrać. Na pewno ciekawym pomysłem na prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia dla rodziców będzie oryginalny fine-dining. Genialnym rozwiązaniem jest Podwodna Kolacja, czyli kulinarna podróż do podwodnego świata. Wspaniały prezent dla osób, które nie znoszą nudy przy jedzeniu i uwielbiają poznawać zupełnie nowe rzeczy. 

Więcej informacji o Podwodnej Kolacji znajdziecie w osobnym tekście: Podwodna Kolacja – smaczna przygoda!

Innym, równie oryginalnym, przeżyciem będzie niesamowita przygoda, podczas której… osoby obdarowane nie zobaczą absolutnie nic. Kolacja w Ciemności, czyli Dine in The Dark, to niezwykła kulinarna atrakcja i wspaniały pomysł na świąteczny prezent dla rodziców (i nie tylko). Połączenie wykwintnej restauracji i absolutnej ciemności to niewątpliwie przeżycie, którego warto doświadczyć.

Więcej informacji o Kolacji w Ciemności znajdziecie w osobnym tekście:
Kolacja w Ciemności – wrażenia z przeżycia
! Oczywiście – bez spoilerów.

Pomysł na świąteczny prezent dla rodziców

Dobrym pomysłem na prezent jest podarowanie rodzicom kulturalnej przyjemności. Niewątpliwie ucieszą się na myśl, że mogą wybrać dowolny spektakl i miejsca w Teatrze Capitol. Spektakl w Teatrze Capitol dla Dwojga gwarantuje świetną zabawę i znakomicie wpasowuje się w ideę prezentu świątecznego dla rodziców. Sami wybiorą spektakl i miejsca (także te w loży vip). Podaruj rodzicom spełnienie marzeń o oderwaniu się od codzienności!

Pod choinkę dla rodziców? Emocje!

Jeżeli rodzice uwielbiają adrenalinę, dobrą zabawę i ogromną dawkę emocji, a dodatkową lubią pływać, to pomysł na świąteczny prezent nasuwa się sam. Nurkowanie w Podwodnym Lesie dla Dwojga to niezapomniana przygoda, która odbywa się w Wielkopolsce, na terenie dawnego kamieniołomu „Pątnów”. Osoby obdarowane popłyną pod wodą do prawdziwego lasu, znajdując się około 5 metrów pod wodą. Po drodze miną wiele „rzeczy”, o których zapomniano – przyczepę kempingową, samochód, czy wózki kopalniane. Jeżeli prezent marzeń dla rodziców, to tylko taki!

Uniwersalny prezent na święta dla rodziców

Pakiet Prezentowy dla rodziców to zawsze świetne rozwiązanie, pozwalające spełnić ich marzenia. Pakiet Przeżyć „Dla Dwojga” to uniwersalny sposób na zawsze trafiony prezent świąteczny. Jak to działa? W Pakiecie znajduje się ponad 250 atrakcji, dostępnych na terenie całej Polski. Osoby obdarowane wybierają jedno, które realizują, spełniając przy tym swoje marzenia. Jest to swoista gwarancja zadowolenia, ponieważ rodzice sami wybiorą, z jakiej atrakcji skorzystają. Zobacz, jak łatwo spełniać marzenia!

Po więcej ciekawych propozycji prezentów na święta zapraszamy na naszą stronę internetową lub do naszych punktów, dostępnych na terenie najlepszych galerii handlowych w całym kraju!