Podwodna Kolacja – smaczna przygoda!

Istnieje wiele form kolacji, które wyróżniają się wyjątkowością. Wszyscy, którzy szukają niezwykłej przygody, połączonej z wyśmienitym jedzeniem, będą zachwyceni, ponieważ tym razem mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe, kulinarne wydarzenie, które jest naszym projektem. Zobaczcie, czym charakteryzuje się Podwodna Kolacja i w jakim otoczeniu można delektować się jedzeniem!

Na zdjęciu są stoliki, przy których odbywa się podwodna kolacja. Widzimy też pływające rekiny oraz ryby, które będą towarzyszyć uczestnikom tego wydarzenia.
Podwodna Kolacja to niezapomniana przygoda!

Wydarzenie, które spełnia marzenia!

Pomysł na Podwodną Kolację powstał przypadkiem. Jak wiele innych projektów zaczął się słowami: „A, gdyby tak…”. Przechodząc od słów, do czynów, możemy zaprosić wszystkich zainteresowanych na spektakularną kolację w otoczeniu trzech milionów litrów wody oraz niezwykłych, wodnych stworzeń. To nasz kolejny, wyjątkowy projekt, który dostępny jest tylko u nas. Znakomicie sprawdzi się w roli romantycznej randki we dwoje, ale także biznesowego spotkania, podczas którego łatwo oczarować potencjalnych kontrahentów czy współpracowników. Niezwykły event mogą wykorzystać firmy, by nagrodzić pracowników lub nawiązać współpracę z innym przedsiębiorstwem. Czy niezwykłe otoczenie sprzyja biznesowym negocjacjom? Jak najbardziej! Jesteśmy przekonani, że wydarzenie będzie zachwycało jego uczestników przez lata. Przy okazji przypominamy, że z Kolacji w Ciemności (to również nasz oryginalny pomysł) skorzystało już ponad 800,000 osób. Wierzymy, że kolacja może być wyjątkowa nie tylko przez znakomite potrawy, przygotowane przez najlepszych szefów kuchni, ale także przez niezwykłe otoczenie, które kolację unosi do rangi kulinarnej przygody. Osoby, które będą miały przyjemność skorzystać z wydarzenia, z pewnością zapamiętają je na długo, wspominając niezwykły charakter kolacji. 

Zobacz też nasz tekst o wrażeniach z Kolacji w Ciemności

Podwodna Kolacja – co to właściwie jest?

Podwodna Kolacja, która odbywa się we wrocławskim zoo, a dokładniej w słynnym Tunelu Mozambickim, to możliwość przeżycia niezwykłej, kulinarnej uczty w oryginalnym otoczeniu. Na uczestników, poza wyśmienitym jedzeniem, czeka jeszcze zwiedzanie Afrykarium. Sama kolacja odbywa się w 18-metrowym, akrylowym tunelu, a „gośćmi” są niezwykłe morskie stworzenia, takie jak rekiny, mureny czy żółw. Fantastyczna kompozycja 30 rodzajów ryb tworzy niezapomniane widowisko, które można podziwiać bez końca. Kolacja dostępna jest w dwóch wersjach – podstawowej, w której uczestniczy 5 par oraz ekskluzywnej, która odbywa się na wyłączność, tylko dla dwóch osób. Czas trwania takiego wydarzenia to około 3 godziny – z czego godzinę trwa zwiedzanie wspomnianego Afrykarium, a dwie godziny trwa niezwykła kolacja. Oczywiście wszystko dzieje się po zamknięciu zoo dla zwiedzających. Jest to świetny pomysł na randkę lub rocznicę ślubu, który spodoba się osobom w każdym wieku i każdej płci. Gdy będziecie rezerwować stolik na romantyczną kolację, możecie wybrać menu na wieczór (do wyboru: dania mięsne, rybne lub wegetariańskie). W tym momencie należy również podać informację o ewentualnych alergiach, by w spokoju cieszyć się niezwykłym wieczorem we dwoje. Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że jest to jedno z najbardziej niezwykłych i unikalnych wydarzeń kulinarnych, które możemy przeżyć w Polsce. Warto zaplanować romantyczny wypad na weekend do Wrocławia, podczas którego Podwodna Kolacja, będzie stanowiła główną atrakcję. Spełnienie wyśnionych marzeń jest na wyciągnięcie ręki!

Oryginalny pomysł na czas we dwoje

Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na wersję podstawową, czy ekskluzywną, jesteśmy pewni, że spełnią się Wasze marzenia o niezwykłych, kulinarnych doznaniach. Nasza pewność wynika z profesjonalnego przygotowania do realizacji projektu – znakomity szef kuchni, wykwalifikowana obsługa oraz najwyższej jakości składniki w połączeniu z niezwykłym otoczeniem, które nie jest dostępne nigdzie w Polsce. Będzie to uczta dla ciała i duszy oraz okazja do niezwykłego spotkania z drugą osobą. Przeżycie świetnie sprawdzi się „prywatnie” jako romantyczna randka, zaręczyny (którym będzie towarzyszył rekin!) lub upominek ślubny, ale też bardziej „firmowo” – jako miejsce spotkania w interesach bądź podarunek dla partnera biznesowego. Jest to niezwykły pomysł na prezent, który z pewnością zachwyci każdą obdarowaną osobę.

One thought on “Podwodna Kolacja – smaczna przygoda!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *