Co kupić pracownikowi na pożegnanie?

W momencie, gdy pracownik decyduje się opuścić firmę, ważne jest, aby w odpowiedni sposób podziękować mu za wspólnie spędzony czas i wkład w rozwój przedsiębiorstwa. Pożegnanie z pracownikiem to chwila pełna emocji, zarówno dla samego zainteresowanego, jak i dla całego zespołu. Idealnym sposobem na wyrażenie wdzięczności może być prezent, który pozwoli na niezapomniane przeżycia i zostanie w pamięci na długo. Sprawdź, jaki prezent dla pracownika wybrać i zaskocz go czymś więcej niż kolejnym materialnym podarunkiem! 

Biuro ustrojone balonami.

Pomysły na prezent dla pracowników

Prezenty w formie przeżyć to nie tylko oryginalny, ale i coraz bardziej popularny wybór na prezent dla pracowników. Pozwala na personalizację i dostosowanie do zainteresowań odchodzącego pracownika. W niniejszym tekście przedstawimy inspiracje na prezenty pożegnalne, które sprawią, że obdarowany pracownik zapamięta je na długi czas. Jaki prezent dla pracownika wybrać, aby sprawić mu radość? Na pożegnanie warto wybrać jedną z ofert SPA – to najlepszy sposób, aby odpocząć i zyskać energię przed podjęciem kolejnych wyzwań zawodowych lub prywatnych. SPA kryje w sobie wiele propozycji, wśród których z pewnością znajdziesz się opcje dobre dla każdego. Masaże w egzotycznym stylu, zabiegi nawilżające skórę, floating i wiele innych. W końcu każdy zasługuje na chwilę odpoczynku! 

Jako prezent dla pracownika warto wybrać również mniej oczywiste propozycje, które zagwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie. Dla poszukiwaczy przygód sprawdzą się: escape room, VR, symulator, parki rozrywki czy kino. Każda z tych opcji będzie miłym gestem, który pozwoli obdarowanej osobie na dobrą zabawę. Jako prezent dla pracowników warto również wybrać prezenty z kategorii Kulinaria i Degustacje, wśród których znajdują się np. Vouchery kwotowe do restauracji serwujących kuchnię z różnych zakątków świata. Shitty Dinner, Kolacja w Ciemności i Magiczna Kolacja to kolei propozycje na prezent dla pracownika, które z pewnością go zaskoczą.  Wybrać można również degustacje trunków, np. wina, whisky czy piwa pozwalające przenieść się do świata niezwykłych wrażeń i aromatów. Jedno jest pewne – kulinarny prezent dla pracowników to wyśmienity wybór! 

Restauracja. Zastawiony stół.

Co kupić pracownikowi odchodzącemu na emeryturę?

Wybierz prezent dla pracownika odchodzącego na emeryturę i podaruj mu zasłużony odpoczynek! Podziękowanie za wkład w rozwój firmy to sposób, aby sprawić obdarowanej osobie niesamowitą radość. A w tej sytuacji na pewno sprawdzi się wyjazd. U nas znajdziesz opcje odpowiednie dla każdego – w mieście i na łonie natury, w apartamencie lub w namiocie! Voucher na wyjazd będzie gestem, który z pewnością zostanie doceniony. W końcu podróżowanie pozwala czerpać z życia to, co najpiękniejsze. Nie tylko odkrywać nowe miejsca, ale również poznawać ludzi i dzielić cenne chwile z bliską osobą. Postaw na prezent dla pracownika odchodzącego na emeryturę, dzięki któremu z pewnością głęboko się zrelaksuje. Jedną z opcji, która sprawdzi się na prezent, będzie również wyjazd SPA, zapewniający odpoczynek. Dostęp do strefy wellness, masaże i spokój, o którym marzy każdy pracownik zmęczony długoletnim stażem pracy. Spraw niespodziankę, decydując się na prezent pełen wrażeń i udowodnij, że każdy moment jest dobry, aby wyruszyć w podróż! 

To nie wszystkie pomysły na prezent dla pracownika odchodzącego na emeryturę, które warto wybrać. Pasjonaci motoryzacji docenią wszelkie propozycje Za Kierownicą. Jazdę sportowym ferrari, terenowym samochodem z napędem 4×4, monster truckiem, quadem czy wojskową maszyną. Spraw pracownikowi prezent, który zapewni mu emocje na najwyższym poziomie i przy okazji – pomoże spełnić marzenia. Zrezygnuj z materialnych podarunków i postaw na przeżycia, które gwarantują radość z realizacji oraz piękne wspomnienia i wdzięczność za odpowiednio dopasowany podarunek. Odpowiedź na pytanie, co kupić pracownikowi odchodzącemu na emeryturę, nie musi być trudna. Przeżycie to najlepszy pomysł, a u nas znajdziesz ich tysiące, dlatego nie musisz się o nic obawiać! 

Pracownik odchodzący z pracy.

Co kupić odchodzącemu pracownikowi?

Twój pracownik odchodzi z firmy i nie wiesz, co kupić, aby faktycznie sprawić mu radość i pozostawić w jego wspomnieniach dobre wrażenie? Wybierz Pakiet Przeżyć! To uniwersalna propozycja, w której znajdują się wyselekcjonowane prezenty. Korzystając z pakietu, obdarowana osoba wybiera jedną z dostępnych opcji, co gwarantuje zadowolenie! Taki pakiet idealnie sprawdzi się na to, co kupić pracownikowi na pożegnanie. W końcu taki gest powinien zapewniać przyjemność i gwarantować wyjątkowe wspomnienia, a Pakiet Przeżyć pomoże Ci nie popełnić prezentowej gafy. Prezenty w pakietach dobierane są ze względu na rodzaj atrakcji, lokalizację czy okazję i oferują ciekawy wybór. Możesz wybrać Pakiet Przeżyć “Adrenalina”, który obejmuje atrakcje zapewniające mocne wrażenia, np. strzelnicę, nurkowanie czy lot motolotnią. Ciekawą propozycją będzie też Pakiet na daną lokalizację, np. Trójmiasto czy Warszawę, w którym znajdują się najlepsze propozycje z danego miejsca. Wybierz prezent dla pracownika i doceń jego obecność w firmie! 

Scroll to Top