father, son, family-2212101.jpg

Co kupić na Dzień Ojca? Pomysły na oryginalne prezenty dla taty

Prezent na Dzień Ojca w postaci przeżycia to pomysł na zapewnienie tacie niezapomnianej atrakcji oraz dobrej zabawy. Voucher na upominek można wygodnie zamówić bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem Internetu.

tata z córką - wspólne chwile

Dzień Ojca, czyli 23 czerwca, to święto, podczas którego wszyscy ojcowie powinni poczuć się wyjątkowi i ważni. To dobra sposobność do tego, aby podarować tacie prezent od serca. Na takie wyjątkowe okazje sprawdzają się upominki–przeżycia.

Drobny upominek dla taty

Pomysłem na prezent na Dzień Ojca jest podarowanie mu chwili tylko dla siebie. Drobny upominek to np.: wizyta w salonie urody bądź zabawa na torze gokartowym.

Manicure biznesowy dla mężczyzny

Perfekcyjny wygląd dłoni istotny jest nie tylko dla kobiet, ale również mężczyzn, zwłaszcza gdy w swojej pracy mają kontakt z klientem. Profesjonalny manicure biznesowy dla mężczyzny to zabieg, którego efektem będą zadbane dłonie i paznokcie.

Zabawa na torze gokartowym

Zabawa na torze gokartowym świetnie sprawdzi się jako prezent dla taty. Umożliwia doskonalenie umiejętności panowania nad pojazdem oraz stanowi świetną zabawę, niezależnie od wieku. Dodatkowo voucher na przejażdżkę bolidem można zrealizować w większości polskich miast.

gokarty

Masaż ciała

Zastanawiając się, co można kupić na Dzień Ojca, warto pomyśleć o upominku, który pozwoli bliskiej osobie na relaks i odprężenie. Rewelacyjny prezent dla taty to zatem masaż, np. głowy bądź całego ciała. Zabieg wykonany przez profesjonalnego masażystę będzie idealny dla każdego mężczyzny, który potrzebuje odpoczynku i chwili dla siebie. Odpowiednio dobrany pozwoli również pozbyć się uporczywego bólu mięśni i stawów oraz doda energii.

Rozwiązania oryginalne

Szukając pomysłu na oryginalny prezent dla taty, podaruj mu wyjątkowe doznania kulinarne, degustację wybornego trunku, użyteczny pakiet badań bądź pozwól spełnić marzenia z dzieciństwa i wybierz voucher na przejażdżkę wojskową ciężarówką.  

Kolacja w ciemności

Kolacja w ciemności to oryginalna forma spędzania wolnego czasu dla każdego. Jedzenie w mroku to sposób na wyjątkowe doznania kulinarne, gdyż wówczas zmysł węchu i smaku wyostrza się, co czyni zwykłą kolację niezapomnianą przygodą.   

Pakiet badań „Zadbaj o zdrowie”

Fajny prezent na Dzień Ojca, a jednocześnie bardzo użyteczny, to pakiet badań „Zadbaj o zdrowie”, który idealnie sprawdzi się jako upominek dla mężczyzny powyżej 40. roku życia. Voucher obejmuje kompleksowe badania całego organizmu, które pomogą precyzyjnie określić obecny stan zdrowia.

Przejażdżka wojskową ciężarówką

Przejażdżka wojskową ciężarówką to prezent dla miłośników militariów. Posiadacz vouchera ma niepowtarzalną szansę przejechać się ponad pięciotonowym żelaznym pojazdem po specjalnie do tego przygotowanym poligonie wojskowym.

Degustacja whisky

Whisky to wysokoprocentowy trunek, który ma tak wiele rodzajów, że z pewnością każdy miłośnik tego typu alkoholu znajdzie odpowiedni dla siebie. Voucher na degustację obejmuje możliwość spróbowania kilku najbardziej popularnych jego odmian, np.: irlandzkiej, szkockiej, amerykańskiej, japońskiej czy kanadyjskiej whisky.

Ekstremalny prezent na Dzień Ojca

Prezenty w postaci ekstremalnego przeżycia to świetna propozycja dla aktywnych panów, którzy lubią czuć smak adrenaliny.

Jazda motocyklem Harley Davidson

Harley Davidson to legenda w świecie motocykli. W przypadku, gdy tata jest miłośnikiem dwóch kółek, przejażdżka kultowym jednośladem będzie dla niego spełnieniem marzeń, a jednocześnie zapewni wyjątkowe emocje.

Przejazd po trasie off-road

Przejażdżka off-road samochodem terenowym to pomysł na prezent dla każdego miłośnika mocnych wrażeń. Ekstremalne warunki jazdy, specjalnie przygotowany tor oraz obecność profesjonalnego instruktora na miejscu pasażera pozwala doskonalić umiejętności prowadzenia pojazdu terenowego i sprawdzić swoje siły na trudnym terenie.

Zabawa na flyride, czyli latającym skuterze

Flyride to idealny pomysł na prezent dla mężczyzny, który jest miłośnikiem sportów wodnych i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Atrakcja to zwykle 15 minut latania na specjalnym skuterze, który za sprawą wysokiego ciśnienia, jakie wytwarza się w elastycznym wężu, unosi się ponad taflę wody, zapewniając niezapomnianą zabawę i dreszczyk emocji.

Lot paralotnią

Lot szkoleniowy paralotnią to niezapomniane przeżycie, które umożliwia podziwianie pięknych widoków z wysokości prawie 300 metrów. To całkowicie bezpieczne doświadczenie, ponieważ lot odbywa się z wykwalifikowanym pilotem. Uczestnikowi wydarzenia pozostaje jedynie cieszyć się z niezapomnianego uczucia unoszenia się w powietrzu i możliwości podziwiania widoków z lotu ptaka.

lot paralotnią

Jazda sportowym autem

Jazda po profesjonalnym torze wyścigowym, np. Fordem Focusem czy Mitsubishi Lancerem, to doskonała rozrywka dla wszystkich ojców, którzy są miłośnikami czterech kółek. Wyjątkowe przeżycie pozwoli poczuć się tacie jak kierowca rajdowy – umożliwia bowiem osiągnięcie wysokiej prędkości w bezpiecznych i przystosowanych do tego warunkach.