Zostań w domu – czas spędź kreatywnie!

Czy pobyt w domu musi oznaczać leżenie na kanapie, z pilotem telewizora w ręku? Zdecydowanie nie! Chociaż oglądanie ulubionych filmów i seriali, zajadając się popcornem, brzmi kusząco, to poznajcie nasze pomysły na kreatywne spędzenie czasu podczas #zostań w domu!

Dziecko siedzi w kartonie i udaje rakietę.
Dziecięca kreatywność – tego nam potrzeba!

Oto 10 propozycji, które poprawią Twoje samopoczucie podczas akcji #zostań w domu! 

1. Zawsze modny – zdrowy styl życia!

Pani się gibie, to chyba joga.
Relaks i odprężenie w domowych warunkach!

Teraz, dużo bardziej niż kiedykolwiek, warto kontynuować bądź rozpocząć dietę i nie zapominać o codziennych ćwiczeniach.
Bądź kreatywny! Nie masz hantli? A ćwiczyłeś kiedyś z patelnią w dłoni? Wykorzystuj otoczenie! Butelki wypełnione wodą lub książki to świetne ciężarki! Pamiętaj, że w grupie zawsze raźniej, więc zaangażuj członków rodziny lub połącz się internetowo ze swoją przyjaciółką!

2. Od dawna chodzi Ci po głowie wypróbowanie nowego przepisu? Zrób to! 

Dzieci się cieszą, robiąc bałagan w kuchni.
Do gotowania zaangażuj pomocników, ponieważ rodzinne posiłki są lepsze!

Próbuj nowych potraw, smaków i przypraw! Zamień nudę na kulinarną przygodę! Jeżeli masz książkę kucharską, to otwórz ją na losowej stronie! Pomysł na obiad jest gotowy! Spróbuj nowych rzeczy i w ten sposób przełam kuchenną rutynę!

3. Zadbaj o siebie – czas na rozwój!

Pani sobie coś skrobie w kajecie, siedząc na podłodze, opierając się o kanapę. Po lewej laptop, po prawej kawa/herbata.
Wygodny kurs online!

Kursy online są świetną metodą samorozwoju. Zarówno dla tych, którzy chcieliby rozwijać swoje hobby, jak i dla tych, którzy wreszcie mają czas na naukę języka obcego! Zostań w domu i zadbaj o swój rozwój!

4. Zostań w domu – poznaj nowe hobby!

Pani maluje obraz
Czas, aby odkryć w sobie duszę artysty…

Każdy z nas relaksuje się w inny sposób. Kiedy ostatni raz sklejałeś model samolotu albo szyłaś na drutach? Może to najlepszy czas, żeby dowiedzieć się co Cię uspokaja i uszczęśliwia?
Malowanie obrazów, szycie zasłonek, a może zrobienie karmnika? Liczy się tylko to, co sprawi Ci radość!

5. Zostań w domu i zdobądź mistrzostwo w grach planszowych!

Czas wyciągnąć gry planszowe z szafy i odkurzyć Monopoly. Wiele gier możesz wykonać samemu, korzystając z szablonów, które łatwo znaleźć w internecie. A może to czas na rozgrywki w warcaby i naukę gry w szachy?

6. „Kiedyś to przeczytam”

Twoja domowa biblioteka pełna jest książek, które czekają aż je przeczytasz? Doskonale! Wreszcie masz czas, żeby to zrobić! Jeżeli marzy Ci się przeczytanie książki, której nie posiadasz, to zajrzyj do internetu. Zapewne znajdziesz ją w formie e-booka!

7. Zostań w domu i urządź sobie własne SPA!

Po skończonej pracy, włącz swoją ulubioną muzykę oraz weź gorącą kąpiel! Razem z ukochanym bądź ukochaną napijcie się wina i znajdźcie w internecie poradnik, jak masować. Zafundujcie sobie nawzajem odprężenie! Idealny wieczór przed Wami!

8. Odwołałeś swoją podróż? Wypróbuj wirtualny spacer!

Spora część osób zmuszona była, żeby odwołać lub przesunąć swój wyjazd. W oczekiwaniu na powrót normalnego podróżowania, proponujemy wirtualny spacer! Usiądź wygodnie i zobacz dzieła sztuki w paryskim Luwrze albo egipskie piramidy! Zwiedzaj świat…wirtualnie!

9. Czystość i porządek!

Okna umyłeś już kilkukrotnie, a podłoga lśni? Postaw na porządek, o którym wcześniej nie myślałeś! Uporządkuj zdjęcia w albumie, przygotuj fotki do wywołania i zrób sobie listę zadań! Możesz również pomyśleć o posprzątaniu…komputera, ponieważ na pewno masz na nim zbędne rzeczy!

10. Spotkaj się z przyjaciółmi, ale zostań w domu!

Pan i Pani, nie wiem czy zakochani. Uśmiechnięci bo gapią się w ekran smartfonów.
Przyjaciele spotykają się za pomocą internetowych komunikatorów!

Zostań w domu, ale wykorzystaj internet i komputer lub telefon! Umów się na wirtualną kawę, wspólne oglądanie filmu bądź wieczorną imprezę! Panie niech zrobią makijaż, a mężczyźni założą ładną koszulę. Zapewni Wam to dużo uśmiechu i radości, ponieważ z przyjaciółmi zawsze raźniej! 

W ramach zapomnienia o codziennych trudnościach, zapraszamy do wybrania sobie wymarzonego przeżycia, które ważne jest przez CAŁY ROK i skorzystania z DARMOWEJ WYSYŁKI! Spokojnie – SKOK ZE SPADOCHRONEM poczeka na Ciebie!