Wyjątkowe Mikołajki

Specjaliści od prezentów również obchodzą Mikołajki! Dlatego wczoraj, tak samo jak co roku, anonimowo obdarowaliśmy się prezentami. Zastanawialiście się kiedyś, jakie materialne prezenty mogą ucieszyć ludzi od przeżyć?dsc_0359

Zacznijmy od początku… czyli od Amelii. To ona jest strażniczką biurowych obyczajów i wszelkie inicjatywy losowań, podarunków i wewnątrz biurowych zabaw są pod jej patronatem. Nie inaczej było tym razem – sporządziliśmy listę zainteresowanych oraz motywy przewodnie prezentów. Jeżeli chodzi o uczestnictwo, to wszyscy byli za, ale wybór kategorii prezentów… nieco nas zaskoczył. Okazało się, że specjaliści od przeżyć najchętniej dostaliby… skarpetki i jedzenie – w tej kolejności. Może skarpetki nie są jednak takie złe?

 

Przygotowania ruszył pełną parą. Zaczęliśmy od losowania i… potajemnych rozmów między sobą. To, że ustaliliśmy wiodące kategorie nie oznacza, że musieliśmy się ich sztywno trzymać. Przede wszystkim zależało nam na radości naszych kolegów i koleżanek. Amelia wraz z dziewczynami z działu Obsługi Klienta zakasały rękawy i w biurze raz dwa zapanował świąteczna atmosfera. Na korytarzach pojawiły się lampki, a na oknach gwiazdki i bałwanki. Jeden pojawił się również w ogrodzie! Oczywiście nie ma świąt bez choinki – o tym wie każdy. U nas też pojawiło się piękne drzewko. Po ubraniu choinki etap przygotowań do Wyjątkowych Mikołajek uznaliśmy za zamknięty (przynajmniej jeśli chodzi o ich obchody w biurze).20161206_161132

W Mikołajki, już od samego rana w powietrzu czuć było emocje. Potajemne wmykanie się pod choinkę i podrzucanie prezentów, ukradkowe spojrzenia i uśmiechy… Ciężko powiedzieć, czy byliśmy bardziej ciekawi reakcji osób obdarowanych czy tego co sami dostaniemy… Trudno się dziwić, traktujemy się jak rodzina. W końcu do tego doszło – o 16 ruszyliśmy do wspólnego salonu gdzie zastaliśmy Marcina w czapce Mikołaja. Zaczęło się rozdawanie prezentów…Nie wszystkie były związane z jedzeniem i skarpetami. Pojawiły się między innymi kosmetyki, zestaw sushi, książki… ale najbardziej cieszyliśmy się ze wspólnego przeżycia! To wspomnienie zostanie z nami na długo.

20161206_163135

Jeżeli również chcecie zapewnić wspomnienia swoim bliskim, to sprawdźcie jakie prezenty przygotowaliśmy dla Waszych bliskich na Święta!