Warszawskie Shitty Dinner

Kolejna najbardziej żenująca kolacja za nami. Była… naprawdę (nie)udana! Zapraszamy na krótką relację z premiery warszawskiego Shitty Dinner, które zawitało do stolicy z hukiem. Niemiły Szef Kuchni, głupiutka Kelnera i gapowaty Kelner. Naprawdę nie mogło być gorzej. Dobrze, że chociaż jedzenie było niezłe…

Zdjęcie aktorów Shitty Dinner - Kelnerka, Kelner, Szef Kuchni na tematycznej ściance.

Warszawska premiera nieudanej kolacji

Klimatyczna restauracja Mokolove na około 2 godziny zmieniła się w walczącą o przetrwanie knajpę, w której kompletnie nic nie idzie tak, jak powinno. Klimatycznie przygotowane stoły, obsługa grająca swoje role i doskonałe jedzenie – ten wybuchowy mix sprawia, że ten wieczór Goście restauracji zapamiętają na długo. Jeśli chcecie wczuć się w klimat Shitty Dinner, to wystarczy wyobrazić sobie NAJGORSZY WIECZÓR, jaki może przydarzyć się w restauracji… to właśnie znaczy Shitty Dinner! Nie chcemy zdradzać szczegółów kolacji, bowiem nigdy nie jest ona taka sama, a żarty i gagi, oprócz tych zgodnych ze scenariuszem, biorą się również z improwizacji i interakcji z Gośćmi. Nikt nie wie, jak będzie wyglądał kolejny wieczór. Poza tym, że będzie straszny i śmieszny jednocześnie.

Zdjęcie aktorów z Shitty Dinner - Kelnerka, Kelner, Szef Kuchni na tematycznej ściance do zdjęć.

Shitty Dinner – czym jest?

Sam pomysł na najbardziej absurdalną kolację pojawił się na Litwie. To tam uznano, że taki wieczór w restauracji jest wdzięcznym tematem do żartów i zabawy. Shitty Dinner stała się – obok Kolacji w Ciemności – jedną z najpopularniejszych tematycznych kolacji na Litwie oraz w Łotwie. Pomysł został “podrasowany” i dopasowany do naszych realiów, a następnie “przetestowany” w Łodzi. Ogromny sukces kolacji sprawił, że następnym miastem, w którym można się udać na tę niewątpliwie wyjątkową kolację, jest Warszawa. Okazja, by wziąć udział w improwizowanej kolacji i bawić się w niecodziennej konwencji, to ciekawy sposób na spędzenie wieczoru we dwoje. Jedzenie z całą pewnością będzie doskonałe.

Shitty Dinner zaskakuje, śmieszy, zachwyca, żenuje i przeraża. To jeden z tych wieczorów, który idzie daleko za daleko i zostaje w pamięci na lata.

Jeśli marzysz o wyjątkowym wieczorze, to wybierz Voucher na Shitty Dinner i weź udział w niezwykłej kolacji w Warszawie lub Łodzi.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top