TOP 8 przeżyć na Litwie

Wyjątkowy Prezent jest częścią międzynarodowej grupy, która działa nie tylko w Polsce, ale też w Finlandii, Estonii, na Łotwie i Litwie. W każdym z tych krajów można znaleźć oryginalne i wyjątkowe przeżycia. Dziś zabiorę Cię w podróż na Litwę i poznasz 8 najpopularniejszych przeżyć, które można doświadczyć w tym niezwykłym kraju!

TOP 8 przeżyć na Litwie - zamek w Trokach

1. Lot balonem nad Wilnem lub Trokami

Nikogo nie zdziwi, że tak klasyczne przeżycie jakim jest lot balonem, znajduje się na samej górze listy popularności. Podczas tej niebiańskiej przygody poznasz stolicę Litwy lub zamek w Trokach z zupełnie nowej perspektywy. Balonem polecisz nad dachami wileńskiej starówki i będziesz podziwiać niesamowitą panoramę miasta. Dla tych, którzy preferują naturalne krajobrazy idealny będzie lot nad Trokami. To niezwykła okazja na przelecenie się nad lasami, jeziorami i najpopularniejszą turystyczną atrakcję Litwy – zamkiem w Trokach.

2. Jazda Ferrari lub Lamborghini

Supersamochody zyskują coraz większą popularność na całym świecie. Nic dziwnego, że doświadczenie szybkiej jazdy eksluzywnymi autami zajmuje na Litwie drugie miejsce! 

3. Skok na bungee z mostu

Skok na bungee to wymarzone doświadczenie dla wszystkich głodnych wrażeń! Śmiałkowie mają szansę skoczyć z najwyższego mostu dla pieszych na całej Litwie o wysokości 38 metrów. Czy podejmiesz wyzwanie i weźmiesz udział w szalonym skoku z mostu?

4. Żeglowanie jachtem po Zbiorniku Kowieńskim

Żeglowanie zapewnia odpoczynek od zgiełku miasta i chwilę wytchnienia w spokoju natury. Kogo nie ucieszyłoby żeglowanie po przepięknym Zbiorniku Kowieńskim?

5. Skok ze spadochronem

Litwini uwielbiają adrenalinę i szalone przeżycia! Skok ze spadochronem to prawdziwy test własnych umiejętności i opanowania oraz szansa na poczucie niezwykłego przypływu adrenaliny.

6. Lot nad Trokami i 44 jeziorami

Podczas lotu można podziwiać z góry piękno Litwy, zapierające dech w piersiach krajobrazy i wspaniały zamek w Trokach. Litwini najwyraźniej uwielbiają wysokie miejsca, latanie i przygody, ponieważ to kolejne powietrzne przeżycie, które znalazło się na liście TOP.

7. Kolacja w ciemności

Kolacja w ciemności to doświadczenie kulinarne opracowane przez Wyjątkowy Prezent, które odbywa się w kilku krajach. Na Litwie ta wyjątkowa kolacja cieszy się dużą popularnością.

8. Kolacja w wileńskiej wieży telewizyjnej

Wieża telewizyjna w Wilnie jest jednym z najwyższych budynków w Europie Wschodniej. Restauracja znajduje się na wysokości 165 metrów i oferuje wspaniałe widoki na Wilno i jego okolice. OCzywiście restauracja oferuje również niezrównane doznania smakowe.

 

Jak widać, na Litwie jest co robić! Tak duża różnorodność oferowanych przeżyć zachęca do odwiedzenia naszego sąsiedniego kraju i wypróbowania niektórych doświadczeń na własnej skórze. Królewski Weekend dla Dwojga w Vytautas Mineral SPA połączony z lotem balonem nad Trokami lub kolacją w wieży telewizyjnej to gwarancja udanych wakacji. Nie zapomnij wypróbować sera jabłkowego i miodu pitnego, z których słynie Litwa!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.