TOP 8 prezentów na Dzień Mamy

Zbliża się 26 maja, czyli Dzień Matki. Najlepszym sposobem na uczynienie tego dnia wyjątkowym jest wspólne spędzanie czasu. Co można zrobić z mamą w dniu jej święta? Poniżej przedstawimy wam kilka propozycji na integrację i umocnienie relacji mamy i córki w tym dniu!

Uśmiechnięta kobieta w wieku 50 lat siedzi na kanapie w domu, trzyma  filiżankę z kawą.

1. Piknik nad rzeką

Rozpoczynająca się wiosna zachęca nas do spędzania większej ilości czasu na świeżym powietrzu. Piękna, słoneczna pogoda może być okazją do wspólnego pikniku nad brzegami Wisły (lub innej, pobliskiej rzeki). Do takiego przemiłego popołudnia potrzebne Wam będą: miękki koc, ulubione przekąski oraz otwarte serca na siebie nawzajem! To będzie dobry czas dla Ciebie i mamy!

2. Podniebny prezent – lot balonem dla dwóch osób

Często mówimy, że mama chciałaby nam nieba uchylić. Ty możesz to zrobić dla niej dzięki Voucherowi na Lot Balonem nad Krakowem dla Dwojga. Takie przeżycie zapewni wam kilkunastominutowy lot balonem na uwięzi. Ujrzycie z perspektywy 150 metrów przepiękną panoramę Krakowa. Zapierające dech w piersiach widoki gwarantowane!

3. Wypad na wspólne zakupy

Nic tak nie poprawia humoru kobiecie jak zakupy. A jeśli już wyruszać na taką modową przygodę to w dobrym towarzystwie! Z okazji Dnia Mamy zapewnij jej zakupowy zawrót głowy. Możesz ofiarować jej kartę podarunkową do jej ulubionego sklepu albo po prostu spontanicznie zabrać ją i zaprosić do tego, by kupiła sobie jakąś nową rzecz. A może to będzie Wyjątkowy Prezent? 🙂

4. Zwiedzanie Muzeum Iluzji

Kreatywnością powinniśmy wykazywać się przez całe życie, a wizyta w tym miejscu na pewno w tym pomoże. Poznajcie świat iluzji dla dwojga to okazja do zwiedzenia Muzeum Iluzji w Warszawie. Znajdziecie tam ponad 60 różnych atrakcji, które wymagają Waszego zaangażowania. To prawdziwa uczta dla oczu i ducha oraz niecodzienny sposób na spędzenie dnia Matki. Wspólna dobra zabawa gwarantowana!

5. Wyjazdowy prezent – nocleg z pakietem Spa

W szalonym pędzie życia warto czasem zwolnić, wyciszyć się i wyjechać. Takie możliwości daje Nałęczów, malownicza miejscowość w sercu Lubelszczyzny. Nocleg z Pakietem Spa dla Dwojga to doskonała okazja, by wypocząć razem z mamą. W tym pakiecie każda z Was otrzyma masaż relaksacyjny. Nałęczów jest miejscowością uzdrowiskową, możecie tam skosztować wody źródlanej, która pozytywnie wpłynie na Wasze zdrowie. Jesteście warte takiego relaksu!

6. Bilet na koncert – muzyczny prezent dla mamy

Każde pokolenie wychowuje się w innym nurcie muzycznym. Muzyka jest dla człowieka ważna, ponieważ przez nią można wyrazić siebie i swoje uczucia, emocje. Dlatego fantastycznym pomysłem będzie podarowanie mamie biletu na koncert jej ulubionego artysty bądź zespołu. Jak iść na koncert, to na pewno z kimś. Dlatego kup dwa bilety i spędźcie szalony wieczór w towarzystwie dobrej muzyki!

7. Domowy maraton filmowy

Gdy nie macie możliwości wyjścia z domu to nic straconego! To właśnie salon może stać się na Dzień Matki swego rodzaju salą kinową. Wybierz odpowiedni film, którego nie widziała ani mama, ani Ty. Przygotuj Wasze ulubione przekąski i ciesz się przemiłym wieczorem spędzonym z mamą. Możecie na taki seans zaprosić tatę i pozostałe rodzeństwo, będzie jeszcze przyjemniej! 

8. Babski Dzień w Spa

Ta propozycja to coś absolutnie niesamowitego dla fanek relaksu i dbania o własne ciało. Babski Dzień Spa w Łodzi to okazja do 4 godzinnego odpoczynku w towarzystwie mamy. Podczas takiego wydarzenia będziecie miały zagwarantowane: japoński masaż twarzy, zabiegi kosmetyczne na ręce i stopy oraz relaksacyjny masaż aromatycznymi olejkami. To będzie piękny dzień, który zapamiętacie na długo!

Niech 26 maja 2021 roku przejdzie do Waszej rodzinnej historii jako najpiękniejszy Dzień Matki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.