TOP 6 pomysłów na prezent na zakończenie szkoły

Zbliża się czas, w którym uczniowie rzucą plecaki w głąb szafy (warto wyjąć wcześniej z niego kanapki!) i udadzą się na zasłużony odpoczynek. To także czas, w którym gratulujemy osiągnięć i… wręczamy prezenty na zakończenie szkoły. Jak znaleźć odpowiedni prezent na tę okazję? Wystarczy skorzystać z poradnika!

Na szkolnej tablicy namalowana jest rakieta, do której przypięte są kredki i przybory szkolne.
Zakończenie szkoły to okazja, by posłać przybory szkolne w kosmos (przynajmniej na dwa miesiące)!

1. Karta Podarunkowa na Przeżycie

To, że Karta Podarunkowa na Przeżycie jest jednym z najpopularniejszych prezentów, to żadna tajemnica. Dzięki niej uczeń może samodzielnie wybrać jedno z tysięcy przeżyć i spełnić swoje dziecięce marzenia. Warto oczywiście pomóc mu w wyborze, ale decyzję pozostawić w jego gestii!

2. Jazda Mini Monster Truckiem idealny prezent na zakończenie szkoły

Wielka przygoda, w wielkim monster trucku. Oczywiście pojazd jest dopasowany do dzieci (odpowiednio zmniejszony i bezpieczny). Największa zaleta? Dziecko samodzielnie prowadzi ten niesamowity samochód, a opiekun jedzie wyłącznie w roli pasażera. Jazda odbywa się na specjalnie przygotowanym torze i realizowana jest przez cały rok w weekendy. Może być więc rodzinną przygodą, w której główną atrakcją będzie Jazda Mini Monster Truckiem dla dziecka, które wystąpi w roli prawdziwego kierowcy!

3. Gokarty

Gokarty są świetną przygodą. Ich główną zaletą jest to, że na torze świetnie bawią się zarówno dzieci, jak i dorośli. Jazda tymi mini-bolidami dostarcza niezwykłych wrażeń i jest dostępna w niemal wszystkich dużych miastach. Oczywiście rodzinny pojedynek to nie jedyna opcja. Dziecko może jechać samemu lub zabrać ze sobą swojego przyjaciela i zmierzyć się na torze kartingowym. Zabawa, emocje i naprawdę dużo śmiechu gwarantowane!

4. Spływ Kajakowy

Wakacje to czas, w którym słońce potrafi nieźle dopiec. Istnieją różne sposoby ochłody, a jednym z nich jest spływ kajakowy dla całej rodziny. Wspólna wyprawa na rzekę, podczas której można podziwiać piękne okoliczności przyrody i dobrze się bawić w rodzinnym gronie, to niesamowite przeżycie nie tylko dla dziecka, które cały rok ciężko pracowało w szkole, ale także dla jego rodziców! Czas na przygodę!

5. Podniebna przygoda

Inną formą przeżycia, które podoba się i dzieciom, i dorosłym jest pewna podniebna przygoda. Rodzinny lot widokowy nad miastem to ciekawa aktywność i sposób na zapewnienie sobie niezapomnianych wrażeń. Lot zachwyca osoby w każdym wieku i sprawia, że na świat patrzy się zupełnie inaczej. Piękne widoki, cudowne zdjęcia na profile społecznościowe i okazja, by przeżyć rodzinną przygodę!

6. Prezent na zakończenie szkoły? Flyspot!

Każde dziecko (i wielu dorosłych, ale to temat na inny wpis) marzy, by po prostu latać. Dzięki tunelowi aerodynamicznemu jest to możliwe! Dziecko wejdzie do specjalnej kabiny i… zacznie fruwać. Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dostarczy mu niezapomnianych wrażeń i będzie idealnym prezentem na zakończenie szkoły dla dziecka!

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji i dużo uśmiechu! 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.