Szukasz prezentu na Dzień Nauczyciela? Oto 5 wyjątkowych propozycji!

Za oknem złota polska jesień, po szkolnych korytarzach niesie się echo dzwonka, a w dziennikach lekcyjnych wydłużają się równe rzędy cyfr. Dla uczniów na dobre rozpoczął się okres intensywnej nauki. A dla nauczycieli? Czas przelewania wiedzy do nie zawsze chętnych ku temu młodych umysłów i sprawdzania dziesiątek prac pisemnych.

Na szczęście Dzień Edukacji Narodowej, zwany także Dniem Nauczyciela już 14 października. Lepszej okazji do wyrażenia wdzięczności pedagogom w najbliższym czasie nie będzie. Jak najlepiej ją wykorzystać? Fundując im wyjątkowy prezent!

Podaruj przeżycie!

Wy także macie już dosyć klasycznych: bukietów, bombonierek i nudnych książek, polecanych przez akademickie autorytety, ale tak topornych w odbiorze, że wątpicie, by komukolwiek mogły sprawić przyjemność? Jeśli tak, zaskoczcie swojego nauczyciela i podarujcie mu przeżycie! (Gwarancja wzrostu sympatii do waszej klasy wliczona w cenę.) Nie wiecie co sprawiłoby największą radość wychowawcy lub ulubionej nauczycielce? Bez obaw, poniższe propozycje zadowolą nawet najbardziej wymagających pedagogów.

Dla pasjonatów kultury i sztuki

Pierwsza opcja świetnie sprawdzi się jako prezent dla polonistów i historyków. Albo dla pani od matematyki, która w wolnych chwilach zaczytuje się w Shakespearze. O czym mowa? O spektaklu w teatrze Kamienica dla Dwojga. Na deskach między innymi Zbigniew Zamachowski, Jarosław Boberek, Hanna Śleszyńska, Olaf Lubaszenko, Piotr Polk oraz cała gama innych gwiazd, i aktorów młodego pokolenia. Dla zapewnienia jeszcze lepszych wspomnień, wybierzcie Spektakl w Teatrze Kamienica z Kolacją dla Dwojga, którą obdarowany będzie mógł cieszyć się z osobą towarzyszącą w restauracji „Nasza Warszawa”.

Dla amatorów dobrego jedzenia

Kto z nas nie lubi od czasu do czasu dać się ponieść kulinarnym doznaniom? Nauczyciele nie są w tym względzie żadnym wyjątkiem. Z Pakietem Przeżyć „Podróż po kuchniach świata” zyskają możliwość wyboru lokalizacji i restauracji. To czy zdecydują się spróbować nieznanych im dotąd smaków obcej kuchni, czy sięgnąć po coś znajomego i sprawdzonego, zależy wyłącznie od nich. Podobnie jak to, czy skorzystają z prezentu w rodzinnym mieście, czy tam, dokąd zaniesie ich marzenie o kolejnej podróży.

Dla aktywnych

Poszukujecie upominku dla wuefisty? Albo nauczyciela geografii zakręconego na punkcie biegania? Lot w tunelu aerodynamicznym to niecodzienny prezent, który z pewnością na długo zapadnie mu w pamięć. Kto wie, może do tego stopnia zakocha się w lataniu, że postanowi skoczyć ze spadochronem? A termin skoku zupełnie przypadkiem przypadnie na jedną z waszych lekcji? Szczęśliwym zbiegom okoliczności czasem trzeba dopomóc!

Dla artystycznych dusz

Oryginalny prezent dla pani od plastyki albo utalentowanej nauczycielki języka obcego spędza wam sen z powiek? Postawcie na warsztaty z ceramiki! Zajęcia obejmujące naukę lepienia z gliny przedmiotów użytkowych i dekoracyjnych, ich zdobienia i szkliwienia to doskonały sposób na pozbycie się codziennego stresu. Taka chwila zapomnienia o codziennych obowiązkach przyda się każdemu. Szczególnie tym, którzy na co dzień muszą „nieść kaganek oświaty”.

Dla ceniących wybór

W Wyjątkowym Prezencie zdajemy sobie sprawę, że grono pedagogiczne to barwny zbiór osobowości i nie sposób uszczęśliwić każdego jego przedstawiciela powyższymi propozycjami. Na to jednak także mamy sposób. Pakiet Przeżyć dla Niej lub Pakiet Przeżyć dla Niego to kilkaset propozycji, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Spośród nich twój nauczyciel sam wybierze prezent, który najbardziej przypadnie mu do gustu. Brzmi zbyt pięknie, by było prawdą? A jednak! Chwila relaksu, dawka adrenaliny, a może spełnienie któregoś z odwiecznych marzeń?

To jeszcze nie koniec dobrych wiadomości. Każdy z naszych voucherów ważny jest 12 miesięcy, więc twój pedagog nie będzie musiał obawiać się, że w natłoku szkolnych obowiązków nie zdąży skorzystać z prezentu. A wy będziecie wiedzieć, gdzie szukać upominków z okazji widocznych już gdzieś na odległym horyzoncie Mikołajek.