Ranking nowości 2020 – zobacz, jakie przeżycia dostarczyliśmy!

Nowy Rok to zawsze dobra okazja do podsumowań. Jest to świetny moment, by zastanowić się nad planami nad nadchodzące miesiące oraz przeanalizować, co było dobrego w zeszłym roku. Właśnie dlatego powstał krótki ranking najciekawszych przeżyć, które Wyjątkowy Prezent uruchomił w 2020 roku. Zobaczcie, jakie marzenia cieszyły się największą popularnością i zainspirujcie się ciekawymi przeżyciami, które zdobyły serca naszych klientów.

Sprawdź, jakimi marzeniami możemy zaskoczyć Ciebie!

Miejsce 5
Suntago – Park of Poland

Największy aquapark w Polsce – tutaj każdy znajdzie atrakcje, dopasowane do jego potrzeb!

Wyprawa na rajskie wyspy nie zawsze jest łatwo dostępna, a wypoczynek pod palmami marzy się każdemu. Właśnie dlatego Park of Poland cieszy się tak ogromną popularnością. Największy zadaszony park wodny w Europie podzielony jest na cztery strefy, by zapewnić swoim gościom jak największy komfort wypoczynku. Jamango, Relax, Saunaria, Wellness & SPA: każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie i odpocznie w wymarzony sposób. Pierwsza strefa – Jamango – jest dostępna dla wszystkich gości i najlepiej odnajdą się w niej Ci, którzy uwielbiają wodne szaleństwo. 32 zjeżdżalnie, basen ze sztuczną falą, rwąca rzeka, Surf-air i wiele innych, równie ciekawych atrakcji. Kolejne trzy strefy – Relax, Saunaria oraz Wellness & SPA to szansa na relaksujący odpoczynek w ciszy i spokoju. Wejście do tych stref jest dostępne wyłącznie dla osób powyżej 16 roku życia, po to, by nikt nie przeszkadzał gościom w relaksie. Dodatkowo na terenie całego obiektu znajdują się liczne bary i restauracje, serwujące przepyszne drinki i jedzenie, a relaks dostępny jest również na specjalnych leżakach, znajdujących się np. pod prawdziwymi palmami. Odpoczynek jeszcze nigdy nie był tak przyjemny. Wyprawa do Suntago – Park of Poland to gwarancja niezwykłego spędzenia wolnego czasu!

Miejsce 4
Magiczna Kolacja

Magiczna Kolacja to pokaz iluzji, połączony z wykwintnym jedzeniem!

Podróż do świata, w którym niemożliwe nie istnieje to zawsze ciekawa okazja, by rozwinąć swoje postrzeganie rzeczywistości i otworzyć się na nowe, zupełnie do tej pory nieznane, zjawiska. Magiczna Kolacja w Warszawie to zabawa iluzją i szczyptą magii, połączona z wykwintną kolacją, serwowaną przez wybitnego szefa kuchni. Kolacja dostępna jest w dwóch wariantach: podstawowym i VIP, a goście restauracji, na etapie rezerwacji, mogą wybrać menu: mięsne, wegetariańskie (z możliwością vege) lub rybne. Najbardziej zaskakującym etapem kolacji są magiczne pokazy, do których magik potrzebuje asystentów. Są oni wybierani spośród gości restauracji i uczestniczą tym samym w zabawie, którą zapamiętają na długie lata. Połączenie iluzji i wybornego jedzenia to zdecydowanie kulinarna atrakcja, z której warto skorzystać i przekonać się, czy magia na pewno nie istnieje? Magiczna Kolacja zachwyci wszystkich gości!

Miejsce 3
Lot w Formacji Samolotów

Lot w Formacji Samolotów to podniebna przygoda życia!

Człowiek uwielbia odkrywać nieznane, poszerzać horyzonty i badać to, czego nie rozumie. Dlatego tak wiele osób uwielbia loty widokowe i powietrzne przygody, które dostarczają mnóstwo adrenaliny i pozwalają spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Właśnie dlatego ogromną popularnością cieszy się Lot w Formacji Samolotów, z którego korzystają rodziny bądź przyjaciele. Taka powietrzna przygoda jest wybierana na szczególne okazja i pozwala przeżyć niezapomniane chwile w powietrzu. Lot trzema samolotami w formacji, odbywający się na wybranym, podwarszawskim lotnisku, to doświadczenie, które do tej pory zarezerwowane było wyłącznie dla profesjonalnych pilotów. Wspaniała zabawa, niezapomniane emocje i przygoda, o której opowiada się wnukom! Lot w Formacji Samolotów to nie tylko doskonały pomysł na prezent dla przyjaciół, ale także okazja, by sprawić niespodziankę najbliższym i spędzić niezwykły czas w powietrzu całą rodziną! Emocji wystarczy dla wszystkich!

Miejsce 2
Dwudniowy Pobyt „Europejskie Stolice”

2-dniowy Pobyt w Europejskiej Stolicy? Brzmi obłędnie!

Wyjechać w podróż do zupełnie nowego miejsca, odkryć inną kulturę, poznać lokalne smaki i ludzi, tworzących daną społeczność. Pakiet Dwudniowy Pobyt “Europejskie Stolice” to okazja, by wybrać się do wymarzonego miasta i urządzić sobie weekendowy odpoczynek od obowiązków. Ogromna baza hotelowa, dostępna w ramach pakietu, gwarantuje, że znajdziecie wymarzony nocleg, odpowiadający Waszym wymaganiom. Idealna niespodzianka, doskonale pasująca jako prezent z okazji rocznicy ślubu lub niespodzianka dla rodziców. Osoba obdarowana sama wybiera (oczywiście można korzystać z pomocy najbliższych) miejsce, w którym spędzi wymarzony weekend. Wystarczy podać miasto i orientacyjną datę, a specjalna wyszukiwarka podpowie, jakie hotele chętnie przyjmą gości w podanym terminie. Teraz wystarczy zastanowić się, jakie miejsce będzie najlepsze i… już! Wymarzony pobyt w europejskim mieście zaplanowany. Dwudniowy Pobyt “Europejskie Stolice” to niezwykła okazja, by spełnić marzenia o zagranicznym wyjeździe i przeżyć fascynującą przygodę, odwiedzając wybrane miasto. Satysfakcja gwarantowana!

Miejsce 1
Podwodna Kolacja

Podwodna Kolacja we dwoje to romantyczna przygoda życia!

Jeden z najbardziej zaskakujących pomysłów na kolację stał się faktem. Kolacja w Ciemności doczekała się naprawdę godnej i popularnej konkurencji, a fine-dining w Polsce zdecydowanie zmienił oblicze. Wszystko dzięki zaskakującej i intrygującej Podwodnej Kolacji, odbywającej się we Wrocławiu. Kolacja występuje w formie podstawowej (na sali znajduje się około 12 gości) oraz ekskluzywnej (na sali są wyłącznie 2 osoby). Event podzielony jest na dwa etapy. Pierwszy z nich to zwiedzanie Afrykarium, odbywające się po jego zamknięciu dla gości. Okazja, by podpatrzeć dzikie zwierzęta bez tłumu innych obserwujących to zdecydowanie atrakcja, na którą wiele osób czekało. Po obejrzeniu Afrykarium, goście kolacji udadzą się do Kanału Mozambickiego, gdzie będą czekały przygotowane stoliki. To właśnie tam odbywa się Podwodna Kolacja. Zaskakujące towarzystwo (morskich stworzeń) oraz otoczenie (w kanale, wykonanym z akrylu, znajduje się ponad 3 miliony litrów wody) sprawiają, że kolacja zmienia się w morską przygodę, do tej pory dostępną wyłącznie na rajskich wyspach. Goście podczas rezerwacji wybierają menu (mięsne, wegetariańskie lub rybne), dzięki czemu ekskluzywne dania-niespodzianki z pewnością trafią w ich gusta. Podwodna Kolacja to jeden z najbardziej oryginalnych i niezwykłych pomysłów na spędzenie wieczoru i gwarancja świetnej zabawy!

Ranking jest oczywiście sprawą subiektywną i wiele równie ciekawych atrakcji się w nim nie znalazło. Wszystkich zainteresowanych niezwykłymi przygodami, spełnianiem marzeń oraz obdarowywania bliskich prezentami, które nigdy się nie nudzą, zapraszamy na naszą stronę internetową lub do wyjątkowych punktów sprzedaży, znajdujących się na terenie najlepszych galerii w całym kraju!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *