Prezenty dla Mamy

Wielkimi krokami zbliża się jedno z najpiękniejszych świąt w roku – Dzień Matki. Tego dnia chcemy podziękować naszym Mamom za wszelki trud włożony w wychowanie, za miłość, za dobre rady i magiczny opatrunek, który działa dosłownie na wszystko, czyli matczyne serce! A jak im najlepiej podziękować? Jeśli chcecie podarować coś bardziej oryginalnego niż kwiaty i laurkę, możecie zainspirować się naszym rankingiem prezentów przygotowanym na to święto.

pl_mothers_day_2018_hp

ROMANTYCZNY POBYT W ZAMKU JANÓW PODLASKI

Mama zasługuje na odpoczynek jak nikt inny, dlatego na szczycie naszego rankingu znajduje się Romantyczny Pobyt w Zamku Janów Podlaski. W towarzystwie ukochanej osoby będzie mogła podziwiać okolice malowniczej wsi, w której położony jest luksusowy Zamek Biskupi. Park krajobrazowy znajdujący się nieopodal sprawia, że okolica jest zielonym rajem, w którym można nabrać sił i odpocząć od codziennego zgiełku, a mury zamku pozwolą poczuć się Twojej mamie niczym prawdziwa królowa!

romatyczny-pobyt-w-zamku-janow

POPOŁUDNIE W SPA

Każda kobieta uwielbia, gdy się o nią dba, dlatego w naszym rankingu nie mogło zabraknąć Popołudnia w SPA. W zaciszu salonu, wśród pięknych zapachów i delikatnej muzyki o Twoją rodzicielkę zadba szereg specjalistek od zabiegów relaksujących i upiększających. Wchodząc do salonu, zostawi wszelkie rozterki i niepokoje za drzwiami i odda się chwili relaksu i odpoczynku. Czekają tam na nią peelingi, masaże, manicure, pedicure…. Wybór jest ogromny, więc z pewnością znajdzie coś dla siebie! Takie przeżycie z pewnością pozostawi uśmiech na jej twarzy przez długi czas.

masaz_kamieniami

LOT PARALOTNIĄ

Jeśli Twoja mama jest szaloną osobą, pragnącą nowych wrażeń Lot Paralotnią to propozycja wręcz idealna dla niej! Ale spokojnie, to przeżycie nie tylko dla zakręconych rodzicielek, te spokojniejsze również odnajdą się kilkadziesiąt metrów nad ziemią. Bliskie spotkanie z ptakami, piękne widoki i wiatr we włosach… czy to nie brzmi zachęcająco? Takiego prezentu z pewnością nie spodziewa się żadna mama, więc jeśli chcesz ją zaskoczyć, podaruj jej voucher na niezapomniany lot!

Kolacja w Ciemności dla Dwojga

Nasza kolejna propozycja owiana jest nutką tajemnicy. To wydarzenie pobudza wszystkie zmysły, wyostrza smak, sprawia, że wyobraźnia szaleje… mowa tu o Kolacji w Ciemności. Twoja mama zdana będzie tu na swój dotyk, węch i smak – te zmysły będą musiały wystarczyć jej, by odgadnąć, co właśnie znajduje się na talerzu. Na taką kolację może wybrać się z każdym. Z przyjaciółką, ukochanym czy nawet Tobą! Jak myślisz, kto poradzi sobie lepiej i odgadnie całe menu?

image2

Pakiet Przeżyć „Marzenia Każdej Mamy”

Jeśli po przeczytaniu powyższych propozycji nie jesteś w stanie się zdecydować, mamy dla Ciebie rozwiązanie! Pakiet Przeżyć „Marzenia każdej mamy” to zbiór prezentów, które są idealną propozycją na to wyjątkowe święto. Wybór należy tu do Twojej mamy, więc jeśli chcesz pozostawić jej wolną rękę i pozwolić świętować ten dzień tak jak sama zechce, będzie to idealne rozwiązanie! Metamorfozy, masaże, kursy tańca to tylko niektóre z pozycji znajdujących się w tym pakiecie. My sami nie możemy się zdecydować, który prezent zrealizować 🙂

pakiet-przezyc-marzenia-kazdej-mamy