Prezent z okazji zaręczyn w postaci przeżycia – pomysł na ciekawe zaręczyny

Zaręczyny to wyjątkowy dzień dla każdej pary. Wręczając drugiej połówce pierścionek, deklarujesz jej bezwarunkową miłość i gotowość spędzenia reszty życia u jej boku. Zadbaj o to, aby wspólny wieczór był niezapomniany i podaruj ukochanej oprócz pierścionka prezent zaręczynowy w postaci przeżycia, które na długo pozostanie w jej pamięci.

Prezent na zaręczyny dla pary 

Prezent w postaci przeżycia to doskonały sposób, aby uświetnić wyjątkowy dzień zaręczyn. Niezapomniane chwile można również podarować bliskim, którzy dopiero planują wkroczyć na ścieżkę małżeńską lub ofiarować przyszłym nowożeńcom, jako nasze wsparcie tak ważnej dla nich życiowej decyzji. Jeśli zależy ci na tym, aby prezent z okazji zaręczyn był wyjątkowy i niezapomniany skorzystaj z oferty wspaniałych upominków-przeżyć, od nastrojowych i relaksujących prezentów, po ekstremalne i szalone doznania, kulinarne doświadczenia, loty widokowe czy Romantyczną Sesję Zdjęciową. Wybór zależy tylko i wyłącznie od ciebie a dla niezdecydowanych przygotowano specjalny Pakiet Przeżyć “Weekend We Dwoje”, w którym przyszli nowożeńcy sami mogą wybrać interesującą ich atrakcję spośród ponad 25 prezentów dla par.

Prezent przeżycie, jako pomysł na oryginalne i ciekawe zaręczyny 

Prezent zaręczynowy w postaci przeżycia sprawi, że dzień zaręczyn będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Romantyczna kolacja dla dwojga, relaksujący weekend w hotelu Spa, wypoczynek w domku na wodzie czy odprężający masaż całego ciała pozwoli odpocząć w przyjemnej atmosferze, gdy opadną już weselne emocje. Pary, które lubią aktywnie spędzać wolny czas, mogą skorzystać z bogatej oferty ekstremalnych przeżyć, jak: Lot Widokowy Helikopterem lub balonem, spływ kajakowy, lot motoparalotnią, rejs katamaranem czy skok ze spadochronem. Na miłośników kulinarnych doznań czeka Romantyczna Kolacja dla Dwojga, z kolei kolekcjonerzy wspomnień mogą wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, która może zapoczątkować pierwszy rodzinny album i być piękną pamiątką na długie lata.