Prezent na pierwszą rocznicę ślubu dla ukochanej

Pierwsza rocznica ślubu jest wyjątkowa i wymaga odpowiedniego prezentu, szczególnie jeśli jest to prezent dla ukochanej. Aby bliska osoba poczuła się wyjątkowa i doceniona, warto dobrać prezent pod jej upodobania. W zależności od stopnia aktywności partnerki, można przebierać między ofertami SPA, wyjazdami aż po loty balonem. Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy i wybierz idealny prezent na rocznicę ślubu dla niej!

Para, mężczyzna wręcza kobiecie prezent na rocznicę ślubu
Pierwsza rocznica ślubu to wyjątkowa okazja, wymagająca niezwykłego prezentu dla żony!

Orientalny dzień w SPA jako prezent na pierwszą rocznicę ślubu dla żony

Każdy mąż chciałby, aby jego partnerka miała jak najmniej trosk i mogła pozwolić sobie na odprężenie tak często, jak to możliwe. Jednakże pod uciskiem codziennych obowiązków, nie zawsze jest to możliwe, dlatego dobrym rozwiązaniem będzie Orientalny Dzień w SPA w Poznaniu! Na sześć godzin małżonka przeniesie w zakątki dalekiej Azji, a pod okiem balijskich masażystek, czeka ją profesjonalna seria zabiegów. Prezent obejmuje masaż orientalny do wyboru: masaż gorącymi kamieniami, masaż stemplami ziołowymi, masaż balijski; autorski rytuał na twarz i ciało; peeling całego ciała; manicure i pedicure SPA klasyczny lub manicure i pedicure hybrydowy oraz poczęstunek. Klasyczny masaż balijski to połączenie trzech technik: akupresury, aromaterapii i refleksoterapii. Polega na dynamicznym uciskaniu oraz ugniataniu ciała, które przeplatane jest ruchami płynnymi i posuwistymi. Masaż wykonywany jest w ustalonej kolejności: najpierw masowane są stopy, nogi, w dalszej kolejności plecy, aż przejdziemy do ramion, rąk i głowy. W odróżnieniu do klasycznego masażu tajskiego, w masażu balijskim wykorzystywany jest podgrzany naturalny olejek kokosowy.

Lot widokowy balonem dla dwojga romantyczny pomysł na pierwszą rocznicę ślubu

A może chcesz przedstawić partnerce świat z innej perspektywy? Aby rocznica ślubu była niezapomniana, strzałem w dziesiątkę będzie Lot Widokowy Balonem dla Dwojga na terenie całej Polski! Godzinny lot pozwoli Wam na podziwianie pięknych widoków, dodatkowo w skład prezentu wchodzi drobny poczęstunek w miejscu lądowania, lampka szampana, ceremonia chrztu na aeronautę, dyplom poświadczający miejsce lądowania oraz wysokość lotu, a także zdjęcia z lotu w formie elektronicznej. Taki prezent na pewno pozostanie w pamięci!

Sesja fotograficzna – niezwykła pamiątka na pierwszą rocznicę ślubu

Fotografia uwiecznia ważne dla naszego życia momenty, dlatego prezent gdzie partnerka stanie przed obiektywem, będą wartościową pamiątką. Podczas Dwugodzinnej Sesji Fotograficznej w plenerze we Wrocławiu, osoba obdarowana nauczy się pozowania, dodatkowo otrzyma piętnaście najlepszych i obrobionych fotografii w formie elektronicznej. Strój czy makijaż jest dowolnością osoby obdarowanej, ważne, aby ona była zadowolona z efektów końcowych.

Skomponuj własne perfumy świetny prezent na pierwszą rocznicę ślubu dla niej

Nie wiesz, jakie perfumy kupić partnerce albo ma ich tyle, że wyczerpały Ci się pomysły? Czas, aby stworzyła idealnie dopasowane perfumy pod siebie, co jest możliwe w sopockim laboratorium zapachu! Pod okiem asystenta perfumeryjnego osoba obdarowana stworzy własny, unikalny zapach. Od niej będzie zależało jakie nuty zapachowe będą tworzyć dany perfum. Dodatkowo asystent wyjaśni cały proces produkcji i przypilnuje, aby perfumy zostały poprawnie skomponowane. To od niej będzie zależało czy zapach będzie zmysłowy, orzeźwiający, czy dziewczęcy!

Pomysły na prezent z okazji pierwszej rocznicy ślubu dla żony powstały dzięki Jagodzie Bukowskiej, Team Leaderowi zespołu Wyjątkowy Prezent w Galerii Posnania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *