Prezent na 20 rocznicę ślubu dla rodziców

Wychowują nas, wspierają i otaczają miłością – tak, o rodzicach tutaj mowa! Warto docenić ich starania i pogratulować wspólnego pożycia, a nie ma na to lepszej okazji, niż rocznica ślubu. Zamiast tradycyjnych upominków, warto zastanowić się nad podarowaniem Vouchera, który pozwoli przekuć emocje we wspólne wspomnienia. Zobacz, jakie ciekawe atrakcje proponujemy i wybierz idealny prezent na rocznicę ślubu dla rodziców.

Przy zastawionym i rozświetlonym świecami stole kuchennym siedzi rodzina z dziećmi podczas posiłku,
Prezent na rocznicę ślubu dla rodziców może być zachwycający!

Każda para jest inna, dlatego dobierając prezent na tak ważną okazję, należy dopasować go do aktualnego trybu życia i zainteresowań małżonków. Ilość możliwości i kombinacji, jest ogromna – od SPA, wyjazdy po degustacje i kulturę.

Egzotyczna kolacja jako prezent na rocznicę ślubu dla rodziców

Proza życia, codzienna rutyna i szereg obowiązków mogą przytłoczyć. Przytłoczyć tak, że para nie ma nawet czasu, aby odsapnąć i udać się na zasłużony urlop. Dlatego, jeśli chcesz podarować rodzicom odrobinę wytchnienia i ucieczkę w klimaty tropikalne, strzałem w dziesiątkę będzie Podwodna Kolacja we Dwoje we Wrocławiu! To niezwykłe wydarzenie odbywa się w we wrocławskim zoo, a dokładniej w w Kanale Mozambickim. Kolacja ma miejsce w 18-metrowym, przezroczystym tunelu, co umożliwia oglądanie pływających stworzeń. Oprócz tego, na obdarowanych czeka wykwintna, 4-daniowa uczta i zwiedzanie Afrykarium. Podwodna Kolacja jest nietuzinkowym upominkiem, który gwarantuje egzotykę, intymność i romantyzm, a co najważniejsze będzie niezapomnianym prezentem na rocznicę ślubu dla rodziców. 

Prezent dla rodziców na rocznicę ślubu – romantyczny weekend

Prezent na rocznicę ślubu powinien przede wszystkim zagwarantować obdarowanym możliwość celebrowania tej okazji tylko we dwoje. W związkach może pojawić się rutyna, a romantyzm zejść na dalszy plan, dlatego świetnym pomysłem na podarunek jest Romantyczny Weekend w Turznie pod Toruniem! Pałac w Turznie to urokliwy obiekt, zbudowany w stylu eklektycznym, którym zachwycał się sam Fryderyk Chopin. W tym magicznym miejscu na gości czeka szereg atrakcji: od wspólnych chwil w kompleksie SPA, po wspólne pływanie łódką i granie w tenisa. Obsługa zatroszczy się o wszystkie potrzeby gości, a w pałacowej restauracji kucharz zaserwuje wykwintną kolację. W takim miejscu można zapomnieć o troskach i obowiązkach, a skupić się na drugiej połówce i wspólnym świętowaniu.

20 rocznica ślubu rodziców – prezent pełen winnych emocji

Tak szlachetny trunek jak wino, idealnie nadaje się do celebrowania wyjątkowych okazji, takich jak rocznica ślubu. Warto rozpieścić kubki smakowe i poszerzyć horyzonty degustacyjne. To wszystko jest możliwe, dzięki Tematycznej Degustacji Wina! Osoby obdarowane wezmą udział w warsztatach z tematem przewodnim, zawężonym do wybranego regionu winiarskiego, szczepu winorośli, przeznaczenia bądź klasyfikacji wina. Podczas warsztatów można posmakować sześciu rodzajów win, do których podawane są specjalnie skomponowane przekąski. Taki podarek pozwoli zdobyć nowe doświadczenia i umiejętności związane z serwowaniem i smakowaniem wina.

Rewiowy wieczór, czyli wspaniała atrakcja na prezent z okazji rocznicy ślubu dla rodziców

Kultura, sztuka i wytworna elegancja – witajcie w Teatrze Sabat! Oprócz wyjazdów czy degustacji, warto zastanowić się nad prezentem bogatym w kulturę, czyli nad przedstawieniem teatralnym. Rewiowy Wieczór w Teatrze Sabat zapewni wspaniałą rozrywkę: choreografię, muzykę i aktorstwo na najwyższym poziomie. Po zapierającym dech w piersiach spektaklu, osoby obdarowane udadzą się na kolację, a na sam koniec wydarzenia wezmą udział w specjalnym dancingu. Przedstawienie teatralne jest świetnym wyborem na rocznicę ślubu, ponieważ pozwala spędzić czas na tańcu, dobrym jedzeniu i rozrywce teatralnej.

Voucher prezentowy jest dobrą opcją, ponieważ najbliższe osoby otrzymają przeżycie, zamiast przedmiotów. A jak wszyscy doskonale wiemy, przeżycia zamieniamy we wspomnienia, a jest to o tyle cenne, co osobiste.

Tekst napisała Jagoda Bukowska, Team Leader z Galerii Posnania, mieszczącej się w stolicy Wielkopolski. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *