Prezent dla młodego taty

Gdy myślimy o prezencie na narodziny dziecka, to przychodzą nam do głowy pomysły takie jak śpioszki, zabawki albo z drugiej strony – prezenty dla świeżo upieczonej mamy. Jednakże mam wrażenie, że wszyscy zapominają, że w tym układzie jest ktoś jeszcze – młody tata! On przecież też jest rodzicem i tak samo zasługuje na prezent. Jeśli jedziesz poznać maluszka, to koniecznie pamiętaj o prezencie dla jego tatusia. Poznaj kilka oryginalnych i sprawdzonych pomysłów na prezent dla młodego taty!

Prezent dla młodego taty - mężczyzna trzyma za rękę małe dziecko

Spłodzić syna, wybudować dom… zasadzić drzewo

Na pewno słyszałeś to powiedzenie. Powszechnie uważa się, że prawdziwy mężczyzna powinien w swoim życiu spłodzić syna, wybudować dom i zasadzić drzewo. Skoro punkt pierwszy ma już za sobą (lub choć częściowo – jeśli urodzi mu się dziewczynka), to pomóż mu w osiąganiu kolejnych. Domu raczej mu nie podarujesz, ale możesz za to dać mu możliwość realizacji ostatniego z podanych celów. Voucher „Posadź” Swoje Drzewa idealnie sprawdzi się jako prezent dla młodego taty. W ramach tego Voucheru zostanie posadzonych 25 drzew w imieniu obdarowanego przez Ciebie mężczyzny. Po tym, jak sadzonki zostaną wkopane do ziemi, otrzyma specjalny link, który będzie wskazywał dokładną lokalizację posadzonych drzew. To symboliczny i oryginalny prezent dla młodego taty. W taki sposób nie tylko uczcisz narodziny dziecka, ale też zrobisz coś dobrego dla środowiska. Jeśli mężczyzna, którego chcesz obdarować jest sentymentalny lub dba o środowisko, to będzie idealny wybór!

Uniwersalny prezent dla młodego taty 

Każdy świeżo upieczony rodzic jest przemęczony – to fakt, z którym nie można dyskutować. Wstawanie w środku nocy do płaczącego dziecka, przewijanie pieluszek, lulanie i śpiewanie maluszkowi, który usilnie nie chce zasnąć mogą skutecznie zmęczyć. Zawsze wspomina się o tym, że to kobiety po 9 miesiącach ciąży są wykończone. Oczywiście, że tak jest, jednakże nie odbierajmy tatusiom prawa do bycia zmęczonymi! Przecież to pewnie oni pomagali swoim partnerkom np. we wchodzeniu do wanny, gdy te nie dawały rady, przenosili góry dla nich, a teraz dla swojego maluszka. Każdy młody tata zasługuje na chwilę odprężenia. Masaż Gorącymi Kamieniami to świetny pomysł na prezent dla młodego taty. To 90 minut relaksu sprawi, że mężczyzna nabierze sił na zwalczanie kolejnych rodzicielskich wyzwań.

Przypomnij mu, że oprócz dziecka ma też inne życie

Jeśli przed narodzinami dziecka nie wyobrażał sobie dnia bez przebiegnięcia przynajmniej 5 kilometrów o poranku, pójścia na siłownię, czy wybrania się na przejażdżkę rowerową, to uświadom mu, że wcale nie musi z tego całkowicie rezygnować. Oczywiście, pierwsze miesiące po narodzinach będą bardzo ciężkie – maluszek potrzebuje ogromu uwagi, a jednocześnie jest to całkowicie nowa sytuacja dla samego mężczyzny. Jednakże całkowite wyzbycie się przyjemności i starych nawyków nie jest dobrym pomysłem. Może to skutkować szybkim wypaleniem, czy wewnętrznymi wyrzutami wobec partnerki, a nawet dzieciątka. Dlatego to bardzo ważne, by raz na jakiś czas podarować młodemu tacie możliwość zrobienia czegoś tylko dla siebie. Świetnym pomysłem jest podarowanie Voucheru Degustacja Piwa – Kurs Kiperski Dla Dwojga. Podarujesz młodemu tacie możliwość męskiego wypadu z jego najlepszym kumplem i degustację 8 różnych rodzajów piwa. Taki wieczór pozwoli mu odpocząć psychicznie i przypomnieć sobie, że oprócz bycia tatą jest też sobą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *