Emoti Group w Pieninach

Pieniny i endorfiny – pomysł na wyjątkową integrację!

Kolejna edycja corocznej integracji całej Emoti Group za nami! Tym razem podczas “Winter is coming” bawiliśmy się w Pieninach, łącząc aktywność z odpoczynkiem i budując relacje na międzynarodowym poziomie. Odkryj, jaką przewagę dają nieoczywiste integracje i dlaczego warto z nich korzystać!

Integracja w firmie specjalistów ds. przeżyć

W firmie zajmującej się spełnianiem marzeń, gdzie magia tworzenia niezapomnianych prezentów splata się z codziennymi wyzwaniami logistycznymi, integracja jest niezwykle ważna. Staje się ona nie tylko kluczem do efektywności, pozwalając lepiej współpracować w ramach jednego zespołu, ale także źródłem radości i satysfakcji z dobrze wykonanej pracy.

To jednak nie wszystko – integracja to także atmosfera pełna ciepła, wzajemnego szacunku i zrozumienia, gdzie każdy członek zespołu czuje się doceniony, a jego wkład jest nieoceniony. To także mnóstwo uśmiechu i radości, które pozytywnie przekładają się na relacje w pracy. Gdy próbowaliśmy nagrać film o tym, co najbardziej cenimy w pracy, to zauważyliśmy, że jedno słowo pojawia się najczęściej. Jakie? Odpowiedź poniżej:

A może, by tak rzucić to wszystko i pojechać… w Pieniny?

Integracja z cyklu “Winter is coming” to zawsze niespodzianka… dotycząca miejsca, do którego się udajemy. Wiemy tylko dwie rzeczy – co spakować i w jakich dniach odbędzie się integracja.

“Jestem osobą, która uwielbia mieć wszystko zaplanowane, najlepiej z dokładnością co do minuty. Taki charakter wyjazdu był dla mnie lekko stresujący, ale finalnie niespodzianka była ogromna i bardzo miła!” – mówi Mateusz Jabłonka, Content Marketing Specialist PL & HUB

Co roku miejsce wyjazdu jest sekretem, a uczestnicy dowiadują się o miejscu zabawy dopiero, gdy… do niego dotrą.

„W tym roku wybór padł na Polskę, a konkretniej na piękne Pieniny. Jest tu wiele możliwości spędzania czasu w aktywny sposób, ale także mnóstwo klimatycznych miejscówek” – mówi Aleksandra Rothkaehl, Kierownik Human Capital.

„Organizacja takiego eventu to nie lada wyzwanie – ponad 80 osób z 5 krajów, które nie wiedzą, gdzie dokładnie jadą. Absolutne szaleństwo…”- śmieje się Aleksandra.

Pieniny - widok z góry

Pomysł na idealną integrację

Dobra zabawa jednoczy, pozwala lepiej się zrozumieć, a ponadto pozostawia wspaniałe wspomnienia, które już zawsze łączą się z firmą. To bezcenna wartość, pozwalająca tworzyć prawdziwie przyjacielskie relacje między pracownikami.

Jak zatem wyglądała nasza integracja?

  1. Rowery – Każdy, kto choć raz był w Pieninach dobrze wie, jak wspaniałą trasą rowerową jest popularna Velo Dunajec. Mogliśmy pokonać jej część, jadąc od Sromowców Niżnych, przez Słowację aż do Szczawnicy. Trasa nie była przesadnie długa, ale pozwalała podziwiać piękne widoki, gdzie góry “mieszają się” z rzeką.

„Uwielbiam rowery, ale zwykle jeżdżę po płaskiej Warszawie, dlatego możliwość podziwiania pięknych widoków jest dla mnie czymś zupełnie nowym. Świetna trasa!” – zachwycał się Marcin Rumiński, Kierownik Działu Współpracy z Partnerami i Marek Własnych

Emoti Group na rowerach w Pieninach
  1. Park linowy – To jedna z tych atrakcji, o której każdy słyszał, ale… w górach zapewnia ona dodatkowy dreszczyk emocji, związany z wysokością. Tego typu przygoda to okazja, by zmierzyć się z własnymi lękami, a także, by zaufać koleżankom i kolegom, korzystając z ich pomocy. Mnóstwo uśmiechu, trochę wylanego potu i lekka nutka adrenaliny – to przepis na niezapomnianą przygodę!

„Miałam pewne obawy, ale w życiu ważne jest, żeby przełamywać lęki. Na górze mogłam liczyć na pomoc innych, a instruktorzy byli mega profesjonalni. To była świetna przygoda, mogę polecić każdemu!” – cieszyła się Monika Michael, Group Head of Marketing at Emoti Group.

Emoti Group w parku linowym w Pieninach
  1. Rafting i kajaki – Ta przygoda zdecydowanie przerosła nasze oczekiwania, będąc najbardziej ekstremalną ze wszystkich trzech. Rzecz działa się na torze do kajakarstwa górskiego, a początkiem było wejście do wody, by dać się porwać nurtowi. Następnie do naszej dyspozycji przygotowane zostały pontony wieloosobowe oraz kajaki – dwu- i jednoosobowe. Płynięcie z wartkim nurtem było niezwykle emocjonujące oraz zabawne.

„To było wodne szaleństwo! Co prawda pływam doskonale, ale połączenie wartkiego nurtu rzeki z mokrymi kamieniami i mini wodospadami sprawiło, że były momenty strachu, ale… już minęły. Nie mam czasu – idę płynąć kolejny raz!” – relacjonował uśmiechnięty Piotr Kłosiński, Head of Traffic at Emoti group.

Emoti Group na raftingu w Pieninach
  1. Wieczorna impreza – Ta część integracji również jest bardzo ważna. To właśnie tutaj było najwięcej czasu na swobodną rozmowę, a różne atrakcje pomagały w przełamywaniu lodów. Kasyno, beer pong, długa lada przy barze, dj i taneczny parkiet… Dzięki temu każdy mógł odnaleźć swoje miejsce wymarzone miejsce na rozrywkę.

“Doskonałe jedzenie, ciekawe rozrywki, dobre drinki – tak wygląda idealne zwieńczenie integracji” – uśmiechała się Emma Seppänen, Regional Marketing Manager z Finlandii.

Najważniejszą kwestią, dotyczącą wszystkich naszych integracji, jest motto “nic na siłę”. Chcemy, by każdy spędzał dzień w sposób komfortowy – nie zawsze mamy ochotę na szaleństwo, czasem lepszym rozwiązaniem jest przebywanie w spokoju, w mniejszym gronie, a czasem samemu. W Wyjątkowym Prezencie staramy się stwarzać przestrzeń zarówno do jednego, jak i drugiego.

Wyjątkowe integracje na wyciągnięcie ręki

Integracja, firmowy event, spotkanie pracowników – nazwa jest drugorzędna. Pierwszorzędną sprawą są emocje i dobra zabawa, które pozostawią wspomnienia na lata. Jeśli marzysz o integracji, która przyniesie wymierne korzyści, to zobacz, co możemy przygotować dla Ciebie i Twojego biznesu!

Jako specjaliści ds. prezentów w formie przeżyć tworzymy różne eventy, a specjalnie dla Ciebie możemy zorganizować:

  • Kolację w Ciemności, czyli kulinarną przygodę, odbywającą się w całkowitej ciemności;
  • Podwodną Kolację, podczas której uczestnicy jedzą w otoczeniu 3 milionów litrów wody oraz morskich stworzeń;
  • Walk in the Sky, czyli zejście po pionowej ścianie budynku, z, bagatelka, 37 metrów;
  • Shitty Dinner, czyli komediową kolację, która przez swój absurdalny humor zapewnia mnóstwo śmiechu;
  • Magiczną Kolację, czyli połączenie wybornego jedzenia z pokazem iluzji;
  • Magiczną Shitty Dinner, czyli połączenie dwóch powyższych kolacji.

Każdy z eventów może być spersonalizowany i dopasowany do Państwa oczekiwań, a to oczywiście tylko część pomysłów, którymi możemy Państwa zaskoczyć. Po więcej wyjątkowych rozwiązań – zapraszamy do kontaktu z naszym Działem B2B.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top