„Polska Pełna Przeżyć” – zaplanuj swoje marzenia!

Wydawać by się mogło, że wszystkie przeżycia i atrakcje turystyczne zostały już dokładnie opisane. Jednak przewodnik „Polska Pełna Przeżyć” zmienia te odczucia o 180 stopni! Książka powstała we współpracy Wyjątkowego Prezentu oraz redakcji National Geographic! Poznajcie atrakcje, które pojawiają się po raz pierwszy na łamach przewodników!

Ludzie skaczący ze spadochronem, właściwie trójka ludzi. Okładka pakietu Polska Pełna Przeżyć
Pakiet Polska Pełna Przeżyć to zbiór atrakcji w jednym miejscu.

Czym wyróżnia się przewodnik? Przede wszystkim to zbiór najważniejszych informacji oraz pomysłów na spędzenie czasu, w różnych regionach Polski. W tworzeniu treści do przewodnika brały udział osoby, które korzystały z wymienionych w nim przeżyć, dlatego możemy odnaleźć tu naprawdę wartościowe porady!

Pakiet Polska Pełna Przeżyć – zbiór atrakcji!

Jeżeli planujesz wakacyjną podróż lub weekendowy wypad za miasto – warto zapoznać się z przewodnikiem, ponieważ jest on jedyną w swoim rodzaju publikacją. Atrakcje, które w nim przedstawiono, nie znalazły się tu przypadkowo. Zostały wybrane i zamieszczone w przewodniku, w wyniku konkursu, w którym każdy mógł zgłosić aktywność wartą wyróżnienia w „Polsce Pełnej Przeżyć”. Śmiało można powiedzieć, że jest to zbiór atrakcji nie tylko popularnych, ale także i nietypowych! Szukasz informacji o przeżyciach, które odbywają się w powietrzu? interesuje Cię jak przygotować się do skorzystania z Flyboardu? W tym przewodniku znajdziesz najpotrzebniejsze informacje od osób, które już korzystały z danych przeżyć. Przewodnik jest popularny, ponieważ napisany jest lekko i przyjemnie! Dlaczego piszemy o tym teraz?

Przewodnik Polska Pełna Przeżyć – korzystaj za darmo!

Przewodnik podzielony jest na cztery żywioły (rozdziały) – ziemię, wiatr, wodę oraz ogień. Do każdego z żywiołów przypisane są atrakcje, które do niego pasują. Najpotrzebniejsze informacje, ciekawostki, a także wrażenia po zrealizowaniu danego przeżycia! Wszystko to w łatwej i przystępnej formie! W tej chwili jest idealny czas na zaplanowanie wakacyjnych przeżyć albo wspólnego weekendu! Zobacz jakie marzenia możesz zrealizować Ty, a jakie Twoje żona i dzieci! Dopasuj realizację marzeń do wyjazdu i przeżyj niezapomniane przygody! Spełnij marzenia swoje, a także swoich bliskich!
Przewodnik jest dostępny do swobodnego przeglądania TUTAJ!