Oryginalne prezenty komunijne

Maj to nie tylko pora najbardziej wyczekiwanego weekendu roku, ale również rozpoczęcie okresu komunijnego. Organizacja przyjęcia to wyzwanie dla rodziców, ale pozostali goście – w szczególności chrzestni – także muszą zmierzyć się z własnym. Jakim? Wyborem właściwego prezentu dla dziecka. Jeśli stoisz właśnie przed tym dylematem i nie masz pomysłu na to jak z niego wybrnąć Wyjątkowy Prezent ma dla Ciebie kilka oryginalnych rozwiązań.

1. Wstęp do krainy słodkości

Większość z nas od czasu do czasu daje się skusić własnej odmianie  małego co nieco – wypromowanego przez Kubusia Puchatka. Dzieci, którym wyrzeczenia są jeszcze obce, sięgają po nie jednak zdecydowanie częściej. Recepta na sprawienie im radości jest w tym wypadku prosta. Wystarczy, że podarujesz solenizantowi wizytę w Manufakturze Cukierków. Podczas niej nie tylko będzie miał okazję spróbować bajecznie kolorowych wyrobów, ale także na własne oczy zobaczy jak powstają, a nawet sam weźmie udział w ich produkcji!

2. Zabawa w podskokach

Dzieci powszechnie znane są ze swojej niespożytej energii. Zrób przysługę ich rodzicom i w ramach prezentu podaruj im wejściówkę do Parku Trampolin. To doskonała opcja nie tylko dla fanów Tygryska, ale wszystkich tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Może się nawet okazać, że towarzyszący dziecku rodzice będą bawić się równie dobrze, testując możliwości dziesiątek dostępnych trampolin. Czas spędzony na radosnych podskokach to recepta zarówno na zdrowie, jak i doskonałą zabawę.

3. Monster Truck dla najmłodszych

Jeśli wiesz, że dziecko, dla którego poszukujesz prezentu z zazdrością patrzy jak jego ojciec spełnia swoje motoryzacyjne marzenia, mamy dla niego coś, co mu to zrekompensuje. Posadź je za kierownicą Mini Monster Trucka! Ten przystosowany do jego wieku i możliwości pojazd zapewni mu mnóstwo frajdy. A może dla odmiany to właśnie ojciec mu czegoś pozazdrości i zapragnie zasiąść w fotelu kierowcy pełnowymiarowego modelu?