Normobaria – sposób na poprawę zdrowia

Nasze przeżycia zapewniają wiele radości, niesamowitych doświadczeń, niezapomnianych wspomnień oraz adrenaliny. W naszej ofercie znajdują się też takie prezenty, które pozytywnie wpływają na nasze zdrowie. Sesje w komorze normobarycznej przynoszą wiele korzyści dla naszego organizmu. Przyjrzyjmy się uważnie tym pozycjom!

Kobieta i mężczyzna na leżakach w komorze normobarycznej
Komora Normobaryczna to nie tylko zdrowie, ale także relaks!

Na czym polega normobaria?

Komora normobaryczna jest to miejsce, w którym ciśnienie osiąga 1500 hPa. W takiej komorze powietrze zawiera zwiększoną ilość tlenu, dwutlenku węgla oraz wodoru. Takie połączenie jest całkowicie bezpieczne dla człowieka i można w takim miejscu przebywać bez ograniczeń czasowych. Ta propozycja w naszej ofercie jest szczególnie ważna w czasie panującej pandemii koronawirusa. Pobyt w komorze normobarycznej przynosi człowiekowi wiele ważnych korzyści zdrowotnych:

  • oczyszczenie i dotlenienie organizmu
  • pomoc w odbudowie organizmu po infekcjach (w tym COVID-19)
  • wspomaganie w leczeniu schorzeń
  • wzmocnienie odporności i kondycji psychofizycznej
  • zwiększenie tempa powstawania komórek macierzystych
  • poprawa jakości snu
  • poprawa kondycji i umiejętności zapamiętywania

Normobaria w Polsce – nasi partnerzy

Korzystanie z komór normobarycznych jest możliwe na terenie całej Polski. W naszej ofercie znajdują się kilka takich miejsc.  Nasi partnerzy dokładają wszelkich starań, by sesje przebiegały w przemiłej atmosferze. Gdzie można skorzystać z naszych Voucherów?

Stacja Zdrowie w Chyliczkach w okolicach Piaseczna
W tym miejscu można skorzystać z wielu wariantów pobytu w takiej komorze. Możesz wybrać się na 2 godzinną sesję : sam, z drugą osobą albo spędzić taki czas z całą rodziną. W tym miejscu istnieje również możliwość całonocnej sesji, trwającej aż 12 godzin. Organizator zapewnia wszystkie niezbędne rzeczy do takiej sesji w tym  pościel oraz wygodne łóżko

Normobaric Clinic w Gdańsku
W tym miejscu można odbyć sesję w komorze samemu albo z drugą osobą. Sesje VIP są realizowane w specjalnie wydzielonej strefie o podwyższonym standardzie. Organizator podczas każdego takiego zabiegu zapewnia wodę do picia. Wypad nad morze wraz z możliwością podreperowania zdrowia? Brzmi wspaniale!

Life Chamber we Wrocławiu
W stolicy województwa dolnośląskiego również można skorzystać z normobarii. Life Chamber oferuje 1,5 godzinne pobyty w swojej komorze. Tak jak w przypadku poprzednich partnerów można na taką sesje wybrać się samemu albo zabrać kogoś bliskiego. Miejsce to podzielone jest na strefę standardową i VIP.

Normo Life w Konstancinie- Jeziornej w okolicach Warszawy
To kolejne miejsce, gdzie można dotlenić swój organizm. Vouchery od tego wykonawcy są przeznaczone dla jednej bądź dwóch osób. Decydując się na zakup takiego przeżycia zapewnisz sobie 2 godzinną sesję w komorze normobarycznej oraz mnóstwo korzyści płynących z takiej tlenowej terapii.

Zrelaksuj się, zabierz odpowiednie towarzystwo i zachwycaj się poprawą twojego zdrowia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *