Lot Motolotnią – wspomnienia gorącego lata

Wiele razy wspominaliśmy, że praca w Wyjątkowym Prezencie jest pełna niespodzianek. Pracownicy firmy bardzo często mają okazję testować przeżycia z oferty na własnej skórze. Tym razem przyjemność ta spotkała Justynę i Izę z Wrocławia, które razem z naszym Partnerem Flytech wzbiły się w powietrze, testując Lot Motolotnią. O wrażeniach i odczuciach podczas lotu przeczytacie poniżej, w relacji Justyny. 

Pewnego sierpniowego popołudnia udałyśmy się do Szymanowa, małej miejscowości położonej tuż pod Wrocławiem. Na miejscu czekała na nas Motolotnia razem z przemiłym instruktorem, który od razu opisał nam jej działanie i opowiedział jak będzie wyglądał lot.

Po krótkim szkoleniu dostałyśmy kaski i czekałyśmy na naszą kolej. Od początku realizowania przeżycia czekały nas intensywne wrażenia! Motolotnia szybko się rozpędziła i już po chwili byliśmy w powietrzu. Zaskakująca dla nas była wysokość na jaką się wznieśliśmy, gdyż było to aż 500 metrów n.p.m. Właśnie z tej wysokości można było podziwiać malownicze tereny położone nad rzeką Odrą.

Dzień był bardzo ciepły i słoneczny, a widoczność była znakomita. Widoki zapierały dech w piersiach. Z góry bardzo dobrze  było widać charakterystyczne budynki dla Wrocławia takie jak Sky Tower oraz Stadion Miejski. Ciekawie wyglądały też pola, strumienie, rzeka i las – wszystko malowało się niczym bajeczne miniaturki. Jest to niesamowita okazja do oglądania Wrocławia z innej perspektywy niż na co dzień!

Polecamy takie przeżycie na Prezent Mikołajkowy czy z okazji Bożego Narodzenia. To nic, że prawie zima, a na dworze mróz. Przeżycia można zrealizować w ciągu 12 miesięcy. Bliska Wam osoba będzie mogła już odliczać dni do ciepłej wiosny, aby podziwiać ją z lotu ptaka. Lot Motolotnią, to przeżycie, które zadowoli każdego! Idealnie sprawdzi się jako prezent dla osoby kochającej sport i emocje. Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie.