Lot aerodynamiczny dla dzieci i dorosłych. Na czym polega latanie w tunelu aerodynamicznym?

Latanie w tunelu aerodynamicznym to atrakcja dla wszystkich, którzy marzą o tym, aby unosić się w powietrzu, niczym ptak. Symulacja swobodnego lotu prowadzona jest w bezpiecznych warunkach, dlatego z atrakcji mogą korzystać także dzieci. Wystarczy wejść na specjalną platformę, gdzie powietrze pędzi z prędkością ponad 300 km/h, co umożliwia ekscytującą i niezapomnianą zabawę. Jak to wygląda? Czy lot jest bezpieczny? Jak się przygotować do lotu?

Czym jest tunel aerodynamiczny?

Tunel Aerodynamiczny to specjalna komora, którą bardzo często wykorzystują do ćwiczeń profesjonalni skoczkowie spadochronowi. Urządzenie umożliwia odbycie symulacji swobodnego lotu w całkowicie bezpiecznych warunkach. Latanie w tunelu aerodynamicznym nie wymaga doświadczenia. Warunkiem skorzystania z zabawy jest ogólnie dobry stan zdrowia i waga nie wyższa niż 100 kg. Przed wejściem do tunelu odbywa się szkolenie teoretyczne i dobierany jest kombinezon, kask oraz gogle. Przez cały czas trwania lotu uczestnikowi towarzyszy wykwalifikowany instruktor, który dba o bezpieczeństwo, a także swobodę poruszania się. Lot Aerodynamiczny to świetny pomysł na prezent. Z atrakcji mogą również korzystać dzieci, już od 5 roku życia. Nie czekaj, zamów voucher na niezapomnianą przygodę i podaruj go bliskiej ci osobie.

Latanie w tunelu aerodynamicznym, czyli spełnienie marzeń o lataniu

Lot w komorze aerodynamicznej to alternatywa dla ekstremalnego Skoku ze Spadochronem, a jednocześnie świetna atrakcja dla wszystkich, którzy poszukują nowych wrażeń. Zabawa w tunelu jest niepowtarzalną okazją, aby spełnić dziecięce marzenia o lataniu. Komora aerodynamiczna to miejsce, gdzie powietrze porusza się z zawrotną szybkością, dlatego jest to nie tylko szalone przeżycie, ale i sprawdzian sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej. Czas trwania lotu wynosi zwykle 2-3 minuty, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci. Dodatkowo istnieje możliwość nagrania całego wydarzenia, którym można potem pochwalić się przed znajomymi lub rodziną.