Lot aerodynamiczny dla dzieci i dorosłych. Na czym polega latanie w tunelu aerodynamicznym?

Latanie w tunelu aerodynamicznym to atrakcja dla wszystkich, którzy marzą o tym, aby unosić się w powietrzu, niczym ptak. Symulacja swobodnego lotu prowadzona jest w bezpiecznych warunkach, dlatego z atrakcji mogą korzystać także dzieci. Wystarczy wejść na specjalną platformę, gdzie powietrze pędzi z prędkością ponad 300 km/h, co umożliwia ekscytującą i niezapomnianą zabawę. Jak to wygląda? Czy lot jest bezpieczny? Jak się przygotować do lotu?

Unoszenie się podczas lotu w tunelu aerodynamicznym.

Czym jest tunel aerodynamiczny?

Tunel Aerodynamiczny to specjalna komora, którą bardzo często wykorzystują do ćwiczeń profesjonalni skoczkowie spadochronowi. Urządzenie umożliwia odbycie symulacji swobodnego lotu w całkowicie bezpiecznych warunkach. Latanie w tunelu aerodynamicznym nie wymaga doświadczenia. Warunkiem skorzystania z zabawy jest ogólnie dobry stan zdrowia i waga nie wyższa niż 100 kg. Przed wejściem do tunelu odbywa się szkolenie teoretyczne i dobierany jest kombinezon, kask oraz gogle. Przez cały czas trwania lotu uczestnikowi towarzyszy wykwalifikowany instruktor, który dba o bezpieczeństwo, a także swobodę poruszania się. Lot Aerodynamiczny to świetny pomysł na prezent. Z atrakcji mogą również korzystać dzieci, już od 5 roku życia. Nie czekaj, zamów voucher na niezapomnianą przygodę i podaruj go bliskiej ci osobie.

Latanie w tunelu aerodynamicznym, czyli spełnienie marzeń o lataniu

Lot w komorze aerodynamicznej to alternatywa dla ekstremalnego Skoku ze Spadochronem, a jednocześnie świetna atrakcja dla wszystkich, którzy poszukują nowych wrażeń. Zabawa w tunelu jest niepowtarzalną okazją, aby spełnić dziecięce marzenia o lataniu. Komora aerodynamiczna to miejsce, gdzie powietrze porusza się z zawrotną szybkością, dlatego jest to nie tylko szalone przeżycie, ale i sprawdzian sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej. Czas trwania lotu wynosi zwykle 2-3 minuty, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci. Dodatkowo istnieje możliwość nagrania całego wydarzenia, którym można potem pochwalić się przed znajomymi lub rodziną.